Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Sundsvall Basket

Följ

KFUM Sundsvall Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
KFUM Sundsvall Basket
Välj lag

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 18:00

      Träning P-03


      19:00
  • 2Lör
    • 09:30

      Träning F-04/05


      11:00
    • 10:30

      Träning F-06


      11:30
    • 10:30

      ÖBU F05 Stars (borta) P-05


      12:00
    • 15:15

      ÖBU P05/06 Knicks (borta) P-05


      16:45
  • 3Sön
    • Heldag

      Träning P-04

    • 08:00

      Sammandrag i Kramfors (borta) P-06/07


      18:30
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskola


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-05


      12:00
    • 14:30

      ÖB P05/06 (borta) P-03


      15:30
    • 16:15

      ÖB P03/04 (borta) P-03


      17:15
    • 19:00

      Träning Flickor A


      20:30
  • 4Mån
    v.6
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 18:30

      Föräldramöte F06 F-06


      19:15
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:30

      Träning Flickor A


      22:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 9Lör
    • 12:15

      Fryshuset6 (hemma) P-04


      14:00
    • 12:45

      Täby/Djursholm (hemma) Flickor A


      13:45
    • 16:00

      Sigtuna MB (borta) F-04/05


      17:00
    • 17:15

      Åkersberga basket (hemma) P-04


      19:00
    • 17:45

      Sigtuna Basket (hemma) Flickor A


      18:45
  • 10Sön
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskola


      11:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-05


      12:00
    • 11:00

      Tureberg Basket (borta) Flickor A


      12:00
    • 11:15

      FUBB MB (hemma) F-04/05


      12:15
    • 11:15

      KFUM Uppsla röd (hemma) P-04


      13:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
  • 11Mån
    v.7
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      ÖB F04 (borta) P-03


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskola


      11:00
    • 11:00

      Träning P-05


      12:00
    • 14:30

      ÖB P03/04 (hemma) P-03


      15:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning Flickor A


      20:30
  • 18Mån
    v.8
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 23Lör
    • 10:30

      ÖBU P05/06 Knicks (borta) P-05


      12:00
    • 11:00

      Östersund Basket P07 (borta) F-06


      12:00
    • 12:15

      Östersund basket F05 Stars (borta) F-04/05


      13:45
    • 13:30

      Ragunda D (hemma) F-06


      14:30
    • 14:45

      ÖBU F05 Stars (borta) P-05


      16:15
    • 16:00

      Bräcke D (borta) F-06


      17:00
    • 16:30

      Östersund basket P05/06 Knicks (borta) F-04/05


      18:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.9
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-08/09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:00

      Bräcke B (hemma) P-03


      20:00
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:30

      Träning Flickor A


      22:00
  • 28Tor