Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Sundsvall Basket

Följ

KFUM Sundsvall Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
KFUM Sundsvall Basket
Välj lag

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 18:00

      Träning F-06


      19:15
    • 19:15

      Träning P-05


      20:30
    • 20:00

      Träning P-03


      21:30
    • 20:30

      Träning Flickor A


      22:00
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 12Lör
    • 06:00

      Spånga Basket (hemma) F-04/05


      19:00
    • 12:15

      Tureberg basket (hemma) P-04


      14:00
    • 12:15

      Spånga Basket (borta) F-04/05


      13:15
    • 16:00

      Täby Basket (borta) F-04/05


      17:00
    • 17:45

      Täby (hemma) P-04


      20:00
  • 13Sön
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Träning Bollskola


      11:00
    • 10:30

      Djursholm Indians (hemma) P-04


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 11:00

      Kickoff inför våren P-05


      13:00
      Lenas jobb, Trädgårdsgatan 27, 2tr
      Anteckning: Istället för träning på Balders ses vi för en gemensam lagaktivitet, som en Kickoff inför våren. Vi håller till på Lenas kontor.
      Tiden är 11-13 och mer info kommer i ett separat inlägg.
    • 12:30

      Åkersberga Basket (borta) F-04/05


      13:30
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 19:00

      Träning Flickor A


      20:30
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
    • Heldag

      Regionläger 2, U14 P-05

    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 19Lör
    • Heldag

      Regionläger 2, U14 P-05

    • 06:00

      Stockholmsserien omg 3 P-03


      00:00
    • 08:00

      BLS Omgång2 KFUM Sundsvall Basket


      00:00
    • 09:30

      Träning F-04/05


      11:00
    • 10:00

      Ragunda D (borta) F-06


      11:00
    • 12:15

      Kungsholmen Basket (borta) Flickor A


      13:15
    • 13:00

      Kramfors (hemma) F-06


      14:00
    • 17:15

      KFUM Haga Haninge (hemma) Flickor A


      18:15
  • 20Sön
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • Heldag

      RM - Omgång 3 P-03

    • Heldag

      URM Omg3 KFUM Sundsvall Basket

    • 10:30

      Östersund basket F05 Stars (borta) F-04/05


      12:00
    • 12:15

      ÖBU P05/06 Knicks (borta) P-05


      13:15
    • 13:00

      Bräcke D (hemma) F-06


      14:00
    • 14:45

      Östersund basket P05/06 Knicks (borta) F-04/05


      16:15
    • 15:30

      KFUM Sundsvall P06 (hemma) F-06


      16:30
    • 16:30

      ÖBU F05 Stars (borta) P-05


      17:30
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
  • 30Ons
  • 31Tor