Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om KFUM Sundsvall Basket

Följ

KFUM Sundsvall Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
KFUM Sundsvall Basket
Välj lag

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.45
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:00
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
      Sporthallen B
  • 10Lör
    • 10:30

      Östersund basket F05 Stars (borta) F-04/05


      11:30
    • 10:30

      Östersund basket F05 Stars (borta) F-04/05


      16:30
    • 12:00

      Tureberg basket (hemma) P-04


      14:00
    • 12:15

      KFUM Lidingö Basket (borta) Flickor A


      13:15
    • 12:15

      ÖBU P05/06 Knicks (borta) P-05


      13:15
    • 14:45

      Östersund basket P05/06 Knicks (borta) F-04/05


      15:45
    • 16:30

      ÖBU F05 Stars (borta) P-05


      17:30
    • 17:15

      FUBB BASKET (borta) Flickor A


      18:15
    • 17:15

      Djursholm Indians (hemma) P-04


      19:00
  • 11Sön
    • 08:00

      KFUM Sundsvall Basket P-06/07 (hemma) P-06/07


      15:00
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:30

      Åkersberga basket (hemma) P-04


      13:00
    • 11:00

      Träning P-05


      12:00
    • 11:00

      Ragunda D (hemma) F-06


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 12:15

      VGB (borta) Flickor A


      13:15
    • 14:00

      Kramfors (borta) F-06


      15:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
  • 12Mån
    v.46
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30
  • 17Lör
    • 07:30

      Sammandrag i Bräcke (hemma) P-06/07


      16:30
    • 09:30

      Träning F-04/05


      11:00
    • 10:00

      ÖB P03/04 (hemma) P-03


      11:00
    • 11:45

      Östersund P05/06 (hemma) P-04


      13:00
    • 14:00

      Östersund P03/04 (hemma) P-04


      16:00
    • 15:45

      ÖB P05/06 (hemma) P-03


      16:45
    • 18:00

      USM Flickor A


      19:30
  • 18Sön
    • 09:30

      Träning F-06


      11:00
    • 10:00

      Ragunda Mix (borta) P-03


      11:30
    • 10:30

      Östersund basket F05 Stars (hemma) F-04/05


      18:00
    • 10:30

      Östersund basket F05 Stars (hemma) F-04/05


      12:00
    • 11:00

      Träning P-06/07


      12:30
    • 11:45

      Östersund F04 (hemma) P-04


      13:00
    • 12:15

      ÖBU P05/06 Knicks (hemma) P-05


      13:15
    • 14:15

      ÖBU F05 Stars (hemma) P-05


      15:30
    • 15:30

      Ragynda mix (hemma) P-04


      17:00
    • 16:00

      Träning P-03


      17:30
    • 16:00

      Östersund basket P05/06 Knicks (hemma) F-04/05


      17:30
    • 18:00

      Träning P-06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning Flickor A


      20:30
  • 19Mån
    v.47
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.48
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 16:00

      Träning P-04


      17:30
    • 17:00

      Träning P-03


      18:30