Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy Herrjunior

Följ

Herrjunior

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sirius Innebandy
Innebandy
Herrjunior

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:50

      Träning


      19:00
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 2Fre
    • 18:00

      Björklinge BK U (hemma)


      21:00
  • 3Lör
    • 08:00

      Match på Åland


      21:00
    • 14:00

      VÅSC (HJ17) (borta)


      16:00
    • 14:45

      IBK Runsten (borta)


      18:45
  • 4Sön
    • 18:30

      Stenhagens KK (hemma)


      21:30
  • 5Mån
    v.6
    • 19:00

      Träning


      20:30
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 6Tis
    • 16:50

      Träning


      19:00
    • 17:45

      Träning


      19:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 17:00

      Träning


      18:30
    • 19:30

      IBF Roslagsalliansen (borta)


      23:30
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:30

      Insjön och Gävle


      20:00
  • 11Sön
    • 13:00

      Insjöns BK (borta)


      15:00
    • 17:00

      Gävle GIK (borta)


      20:00
  • 12Mån
    v.7
    • 19:00

      Träning


      20:30
    • 19:30

      Loke IBK (borta)


      22:30
    • 19:30

      Träning


      21:00
      Tiunda sporthall
      Anteckning: HJ17 träning
  • 13Tis
    • 16:50

      Träning


      19:00
    • 17:30

      Träning


      19:00
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:50

      Träning


      19:00
    • 19:00

      Träning


      20:00
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 11:00

      Sandvikens AIK HJ17 (hemma)


      14:00
    • 12:00

      Lokomotiv Grillby IBK (hemma)


      15:00
    • 16:00

      Gottsunda IBF (hemma)


      19:00
  • 18Sön
    • 11:00

      KAIS Mora UIF (hemma)


      14:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:50

      Träning


      19:00
    • 17:45

      Träning


      19:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:50

      Träning


      19:00
    • 18:30

      Träning


      20:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:30

      IBK Runsten (borta)


      14:30
  • 25Sön
  • 26Mån
    v.9
    • 19:00

      Träning


      20:30
    • 19:30

      Träning


      21:00
  • 27Tis
    • 16:50

      Träning


      19:00
    • 17:45

      Träning


      19:00
  • 28Ons
    • 19:30

      Lamadjurets AIBC (borta)


      22:30