Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sirius Innebandy Herrjunior

Följ

Herrjunior

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sirius Innebandy
Innebandy
Herrjunior

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 16:45

      Träning


      18:30
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 18:15

      Träning


      20:00
    • 18:15

      Träning


      19:30
  • 4Tor
    • 19:30

      Träning


      21:00
    • 20:15

      Träning


      22:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 11:00

      Lokomotiv Grillby IBK (hemma)


      13:00
    • 11:20

      Stenhagens KK HJ GUD (hemma)


      13:20
    • 11:20

      Sekretariat Sirius HJ-Stenhagens KK HJ GUD


      13:20
  • 8Mån
    v.41
    • 16:45

      Träning


      18:30
    • 18:15

      Träning


      19:30
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 18:15

      Träning


      20:00
    • 18:15

      Träning


      19:30
    • 20:15

      Täby FC (borta)


      22:15
  • 11Tor
    • 19:30

      Träning


      21:00
    • 20:15

      Träning


      22:00
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 16:00

      Insjöns BK (borta)


      18:00
    • 16:50

      Stenhagens KK 1 (hemma)


      18:50
    • 16:50

      Sekretariat Sirius HJ-Stenhagens KK 1, HJ Uppland


      18:50
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.42
    • 16:45

      Träning


      18:30
    • 18:15

      Träning


      19:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 18:15

      Träning


      20:00
    • 18:15

      Träning


      19:30
  • 18Tor
    • 20:00

      Björklinge BK (borta)


      22:00
    • 20:00

      Träning


      21:00
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.43
    • 16:45

      Träning


      18:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 18:15

      Träning


      20:00
    • 18:15

      Träning


      19:30
  • 25Tor
    • 20:00

      IBF Offensiv Lidingö (borta)


      22:00
    • 20:15

      Träning


      22:00
    • 20:30

      Träning


      21:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 19:30

      Alunda IBF (borta)


      21:30
  • 28Sön
    • 15:00

      IBF Gagnef (hemma)


      17:00
  • 29Mån
    v.44
    • 16:45

      Träning


      18:30
    • 18:15

      Träning


      19:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 18:00

      Träning


      19:30
    • 18:15

      Träning


      20:00