Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Irsta IF
Välj lag

Maj 2020

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.18
    • 10:30

      Träningsmatch Syrianska P-06


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot Romfartuna P-07


      14:00
    • 14:00

      Träning U16/17


      15:30
    • 14:30

      Match mot ? P-07


      16:00
  • 2Lör
    • 10:00

      IFK Västerås FK F07 IFK Röd (borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      IK Oden - P08 (hemma) P-09


      11:30
    • 12:30

      Teambuilding P-07


      18:00
    • 13:00

      Surahammars FK F05 (borta) F-05/06


      15:00
  • 3Sön
    • 00:00

      Skiljebo SK P 07 Svart (borta) P-07


      02:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-08


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Ssk F08-Irsta F08/09 F-09


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatch Irsta F09-Romfartuna F09 F-09


      11:30
    • 10:00

      Dingtuna GIF (borta) P-09


      11:30
    • 10:00

      Träningmatch F07/08


      12:00
    • 10:30

      Barkarö SK (hemma) P-06


      11:30
    • 15:00

      Fagersta Södra IK (hemma) U16/17


      17:00
    • 16:30

      Tortuna SK (borta) P-09


      18:00
  • 4Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch mot VIK P-07


      19:30
    • 18:00

      Västerås IK P07 Gul (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:30

      Domarutbildning P-06


      20:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 7Tor
    • 17:00

      Träning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 8Fre
    • 17:30

      Match mot GIF P-07


      19:00
  • 9Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot Köping FF P-06


      11:30
    • 10:30

      Träningsmatch BK30 P-10


      12:00
    • 10:30

      Hallstahammars SK FK (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch Barkarö F09-Irsta F09 F-09


      12:30
    • 11:00

      Västerås IK F05 (hemma) F-05/06


      13:00
    • 11:30

      IFK Västerås F07/08 (hemma) F07/08


      13:00
    • 11:45

      Träningsmatch Köping FF P-06


      13:00
    • 12:30

      Hallstahammars SK FK (hemma) P-09


      14:00
  • 10Sön
    • 00:00

      Ransta IK P06/09 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Köping FF P07 Svart (hemma) P-07


      02:00
    • 10:00

      Träningmatch VIK-Irsta F-10


      12:00
    • 10:00

      Skultuna IS F03-05 (borta) F-05/06


      12:00
    • 10:30

      Tortuna SK F07/08 (borta) F07/08


      12:00
    • 10:30

      Västerås SK FK (borta) P-09


      11:30
    • 10:30

      Träningsmatch Tortuna-Irsta F08/09 F-09


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot VSK 08 P-07


      12:30
    • 14:00

      Start Bollkul Flickor 2014-15 Irsta IF


      15:00
    • 14:45

      Bollkul U16/17


      17:00
    • 16:00

      Start Bollkul Pojkar 2014-15 Irsta IF


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch mot BK30 P-07


      17:45
  • 11Mån
    v.20
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Köpings FF (hemma) U16/17


      20:00
  • 14Tor
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:15

      Fotografering P13 P-13


      10:15
    • 09:30

      VLT-fotografering Irsta IF


      18:00
    • 09:30

      Lagfotografering F-13 F-13


      10:30
    • 10:00

      Träningsmatch Gif F09-Irsta F09 F-09


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatcher mot SALA P-11


      14:00
    • 10:30

      Fotografering P-12


      11:00
    • 10:30

      Skiljebo SK (hemma) P-09


      12:00
    • 10:30

      IFK Västerås FK (hemma) P-06


      12:00
    • 10:45

      Lagfotografering VLT F-12


      11:45
    • 11:00

      Arboga Södra IF (borta) U16/17


      13:00
    • 11:00

      Forsby FF F05 (borta) F-05/06


      13:00
    • 11:10

      Fotografering F07/08


      12:10
    • 12:00

      Lagfotografering F-11


      13:00
    • 12:00

      Västerås BK 30 F07 (hemma) F07/08


      14:00
    • 12:30

      Irsta F07/08 - BK30 F07 F-05/06


      14:00
    • 12:30

      Fotografering F-10


      13:00
    • 13:00

      Tr match Irsta - Skiljebo F-10


      15:00
    • 13:00

      Filma match via telefon F-10


      15:00
    • 13:00

      Materialare :) match F-10


      15:00
    • 13:20

      Lagfotografering P-10


      14:00
    • 14:00

      Lag fotografering F-09


      15:00
    • 15:00

      Fotografering P-08


      15:45
    • 15:30

      Skiljebo SK (hemma) P-09


      17:00
    • 15:30

      Fotografering VLT F-05/06


      16:00
    • 16:00

      VLT fotografering P-07


      17:00
  • 17Sön
    • 00:00

      IK Franke P07 (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Kungsör BK P07 p-07/08 (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Tortuna SK/Tillberga IK (borta) F-09


      02:00
    • 10:00

      Träningsmatch Irsta F09-Gif F09 F-09


      11:30
    • 10:30

      Syrianska IF Kerburan (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Träningmatch F-11


      12:00
    • 14:00

      IFK Västerås FK (borta) P-09


      15:30
    • 14:00

      Bollkul Flickor 2014-15 Irsta IF


      15:00
    • 14:00

      Västerås BK 30 F06 (borta) F-05/06


      16:00
    • 15:00

      Match mot Köping P-07


      17:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Bollkul Pojkar 2014-15 Irsta IF


      17:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-08


      18:30
    • 17:00

      Match mot Köping P-07


      19:00
    • 17:00

      Tillberga IK F07 (borta) F07/08


      18:30
  • 18Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05/06


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träningsmatch mot VIK P-07


      19:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:40

      Träning P-07


      19:40
    • 22:00

      Städning Klinta v 21 P-06


      23:00
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:10

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Skiljebo SK (hemma) U16/17


      20:45
  • 21Tor
    • 10:30

      Forsby FF F06 (borta) F-05/06


      12:30
    • 11:00

      Träning U16/17


      12:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 22Fre
    • 13:10

      Träning med F05/06 F-09


      16:00
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:30

      Skiljebo SK F07 (borta) F07/08


      19:30
    • 18:30

      Match med F07/08 F-09


      19:45
  • 23Lör
    • 10:30

      Skiljebo SK (hemma) P-06


      12:00
      Klinta IP (K2)
      Serie: Träningsmatch
      Samlingstid: 09:45
      Resultat och referat
    • 10:30

      Skiljebo SK (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Västerås IK F05 (hemma) F-05/06


      13:00
    • 12:30

      Skiljebo SK F07 (hemma) F07/08


      14:00
    • 13:30

      Skiljebo SK (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Sala FF (borta) U16/17


      16:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Barkarö SK P06 Blå (borta) P-07


      02:00
    • 00:00

      Gideonsbergs IF P07 (hemma) P-07


      02:00
    • 09:00

      Träningsmatcher mot BARKARÖ P-11


      12:00
    • 09:30

      Träningsmatch VIK P-10


      11:30
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Skiljebo P-12


      11:00
    • 10:30

      Västerås IK Fotboll (hemma) P-06


      12:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 14:30

      IK Oden F07 (hemma) F07/08


      16:00
    • 14:30

      2 st platser att spela med F07/08. Först till kvarn. F-05/06


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF (hemma) U16/17


      18:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:30

      IFK Västerås FK (hemma) P-09


      18:00
    • 16:30

      Träningsmatch mot Ransta P-07


      18:00
    • 16:30

      Träningsmatch mot Barkarö P06 P-07


      18:00
    • 17:00

      Träningsmatch P-08


      18:30
  • 25Mån
    v.22
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:00
    • 17:30

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:10

      Träning F-09


      19:40
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 28Tor
    • 14:30

      Shorts- och strumpbeställning, svar snarast! P-13


      14:30
    • 16:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning med F08 F-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F07/08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Träning U16/17


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:15
    • 17:45

      Spelarmöte A-lag Herrar


      18:30
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-10


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      20:00
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:00

      Matchspel P-11


      12:00
    • 10:00

      Västerås IK (borta) P-09


      11:30
    • 10:30

      Sörstafors-Kolbäck FK (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch mot Romfartuna & Orresta P-12


      12:00
    • 11:00

      IK Oden (borta) U16/17


      13:00
    • 11:00

      Skultuna IS F03-05 (hemma) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch IFK F09-Irsta F09 F-09


      13:30
    • 12:00

      Skiljebo SK P 07 Svart (hemma) P-07


      14:00
  • 31Sön
    • 00:00

      Fagersta Södra IK P07 (hemma) P-07


      02:00
    • 00:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (borta) P-07


      02:00
    • 10:00

      Träningsmatch Irsta F09-BK30 F09 F-09


      11:30
    • 10:30

      Arboga Södra IF (hemma) P-06


      12:00
    • 12:00

      Västerås BK 30 F07 (hemma) F-05/06


      14:00
    • 12:30

      Västerås IK (hemma) P-09


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatcher mot ROMFARTUNA P-11


      16:00
    • 14:00

      Träning F-14/15


      15:00
    • 14:30

      Surahammars FK F0708 (hemma) F07/08


      16:00
    • 15:00

      Träning P-13


      16:00
    • 16:00

      Träning P-14


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch mot IFK Västerås P-07


      19:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 16:15

      Norrby IK F08 (hemma) F07/08


      17:45
    • 17:00

      Barkarö SK (borta) P-09


      19:00