Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Irsta IF
Välj lag

Mars 2020

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.9
    • 11:00

      Triangelns IK (hemma) P-07


      13:00
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 14:00

      Hovsta IF (hemma) U16/17


      15:30
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 2Mån
    v.10
  • 3Tis
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 4Ons
    • 17:30

      Föräldramöte P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:50

      Träning F-09


      20:00
    • 19:00

      Föräldrarmöte F07/08


      20:30
    • 19:00

      Kontroll registerutdrag Irsta IF


      20:00
  • 5Tor
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 16:30

      Träning F-05/06


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:00
    • 18:00

      Träning med F08 F-09


      19:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning U16/17


      21:00
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 6Fre
    • 17:15

      Träning P-09


      18:30
    • 18:00

      Träning U16/17


      19:30
  • 7Lör
  • 8Sön
    • 12:00

      Träning P-12


      13:00
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 13:50

      Träning F-09


      15:15
    • 14:00

      Vaksala SK (borta) U16/17


      16:00
    • 15:00

      Gideonsbergs IF F04/05 (borta) F-05/06


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 19:00

      Träning P-06


      20:00
  • 9Mån
    v.11
  • 10Tis
  • 11Ons
    • 17:30

      Träning U16/17


      18:30
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09


      20:00
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 12:00

      Träningsmatch P-06


      13:30
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 13:50

      Träning F-09


      15:15
    • 16:00

      Träningsmatch 9v9 mot IFK Västerås (hemma) F07/08


      17:30
    • 16:00

      IK viljan (borta) U16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Eskilstuna United DFF F06 (hemma) F-05/06


      19:00
  • 16Mån
    v.12
  • 17Tis
    • 18:00

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning med F08 F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 18Ons
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09


      20:00
  • 19Tor
    • 16:30

      Träning F-05/06


      18:00
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning med F08 F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-10


      19:30
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning U16/17


      21:00
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 20Fre
    • 16:00

      Träning P-10


      17:00
    • 18:00

      Big Mac Cup -INSTÄLLD F-10


      00:00
  • 21Lör
    • Heldag

      Big Mac Cup -INSTÄLLD F-10

    • 08:00

      Miniturnering Örebro P-10


      14:00
    • 08:30

      Träning F-05/06


      10:00
    • 09:00

      Träning P-06


      10:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 11:00

      Bosniska SK (borta) A-lag Herrar


      12:00
    • 13:15

      IK Franke (borta) U16/17


      15:00
  • 22Sön
    • 00:00

      Big Mac Cup -INSTÄLLD F-10


      10:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-06


      12:30
    • 11:30

      Träningsmatch BK30 F07 i 9v9 (Hemma) F07/08


      13:30
    • 11:30

      Västerås BK 30 F07 (hemma) F-05/06


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 12:45

      Träning F-09


      14:00
    • 15:00

      Västerås BK30 F04/05 (borta) F-05/06


      16:30
    • 16:00

      Träningsmatch Skiljebo SK F08 (hemma) F07/08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Skiljebo SK (hemma) U16/17


      20:00
  • 23Mån
    v.13
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Träning A-lag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Planeringsmöte Irsta P07 P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning U16/17


      19:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:00
    • 19:30

      Träning F-05/06


      21:00
  • 24Tis
    • 18:25

      Träning med F08 F-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00
  • 25Ons
    • 18:00

      Träning F-05/06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning U16/17


      19:00
    • 18:45

      Träning F-09


      20:00
  • 26Tor
    • 16:30

      Träning F-05/06


      18:00
      Hamre
      Samlingstid: 16:15
    • 16:30

      Träning P-06


      18:00
    • 18:00

      Träning med F08 F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      19:00
    • 19:30

      Träning A-lag Herrar


      21:00
    • 19:30

      Träning U16/17


      21:00
    • 19:45

      Träning P-07


      21:00
  • 27Fre
    • 18:00

      Västerås IK F05 (hemma) F-05/06


      19:30
  • 28Lör
    • 08:45

      Träning P-07


      10:00
    • 10:00

      Träning P-06


      11:00
    • 12:00

      Hovsta IF (borta) U16/17


      14:00
    • 15:45

      Padelturnering A-lag Herrar


      19:00
  • 29Sön
    • 10:00

      Träningsmatch Barkarö SK 08 (Borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Västerås SK FK (hemma) P-09


      11:00
    • 11:00

      Barkarö SK (hemma) P-09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch P-06


      12:30
    • 11:45

      Träning F-09


      13:00
    • 12:00

      Skultuna IS F03-05 (borta) F-05/06


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch P-12


      13:00
    • 12:45

      Träning F-12


      14:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
  • 30Mån
    v.14
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning med F08 F-09


      20:00
    • 19:00

      Träning P-08


      20:00