Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Irsta IF

Följ

Irsta IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Irsta IF
Välj lag

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 08:30

      Irsta P10 (hemma) P-10


      15:00
    • 09:00

      Poolspel P-11


      14:00
    • 09:00

      Pingstcupen - Kallelse F-05/06


      00:00
    • 09:30

      Poolspel Barkarö F-10


      14:00
    • 11:00

      Match Norberg F-09


      12:00
    • 11:30

      Västerås SK FK P09 Vit (borta) P-09


      13:30
    • 15:00

      IFK Kumla (hemma) U15/16


      17:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Pingstcupen - Kallelse F-05/06

    • 08:30

      Irsta P10 (hemma) P-10


      15:00
    • 09:30

      Poolspel v22 F-11


      13:30
    • 10:00

      Match Västanfors F-09


      11:30
    • 13:00

      Skiljebo SK (borta) U15/16


      15:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Barkarö SK F08 Gul (hemma) F07/08


      18:00
    • 16:00

      Västerås IK P07:3 Svart (borta) P-07


      18:00
    • 16:00

      Åkra FC P06 (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Arboga Södra IF P07 Svart (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Köping FF P09 röd (hemma) P-09


      20:00
  • 3Mån
    v.23
    • 16:00

      Städning Ullviliden v23 P-10


      00:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 18:00

      Coerver P-06


      19:00
    • 18:00

      Gideonsbergs IF F05 (borta) F-05/06


      20:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 4Tis
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Intresseanmälan Restaurangchansen F-05/06


      19:00
    • 18:30

      IFK Västerås FK P09 Blå (hemma) P-09


      20:30
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:00

      IFK Västerås FK (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 5Ons
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Skiljebo SK P07 Svart (hemma) P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 6Tor
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
  • 7Fre
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 18:00

      Match Sverige - Malta P-09


      23:00
    • 18:15

      Romfartuna GIF F09 Romfartuna GIF F09 (hemma) F07/08


      20:15
  • 8Lör
    • Heldag

      Städning Ullviliden v23 P-10

    • 09:00

      Kioskansvar F-09


      12:00
    • 10:00

      Match IFK F-09


      11:00
    • 12:00

      Västerås BK 30 P06 (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Romfartuna GIF Västerås P09 (borta) P-09


      15:00
    • 13:00

      Sköllersta IF (borta) U15/16


      15:00
    • 15:00

      Gideonsbergs IF (borta) A-lag Herrar


      17:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Städning Ullviliden v23 P-10


      19:00
    • 08:15

      Skultuna (hemma) F-12


      16:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P09 Röd (hemma) P-09


      12:00
    • 10:45

      Barkarö SK P08 Svart (borta) P-08


      12:45
    • 13:30

      Köping FF P 06 Röd (borta) P-06


      15:30
    • 15:00

      Barkarö SK F06 Blå (borta) F-05/06


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Tortuna SK F07/08 (hemma) F07/08


      18:00
    • 16:00

      Match Barkarö F-09


      17:15
    • 16:30

      IK Franke P07 (hemma) P-07


      18:30
    • 17:00

      IFK Hallsberg FK (hemma) U15/16


      19:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Hallstahammars SK FK P09 VIT (hemma) P-09


      20:00
    • 18:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-07


      20:00
  • 10Mån
    v.24
    • 07:00

      Städning Klinta v 24 P-06


      08:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 18:00

      Coerver P-06


      19:00
    • 18:15

      Träning F-09


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 11Tis
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      19:30
    • 17:15

      IK Oden P08 (hemma) P-08


      19:15
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F07/08


      20:30
    • 18:00

      Skiljebo SK F05 (hemma) F-05/06


      20:00
    • 19:00

      Målvaktsträning F-09


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
      Ullvilden U23
      Samlingsinformation: Samling 17.10 vid planen
      Samlingstid: 17:10
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
    • 19:00

      Träning P-08


      19:45
    • 19:00

      Arboga Södra IF (borta) A-lag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Träning Barn och Ungdom


      20:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 13Tor
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      IK Franke P09 (hemma) P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herrar


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
  • 14Fre
    • 13:00

      Pepes cup föräldernärvaro P-08


      19:00
    • 16:00

      Peppes cup P-08


      00:00
    • 18:00

      Skiljebo SK P06 Svart (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Tillberga IK Fotboll P06/07 (hemma) P-07


      20:00
    • 19:00

      Hovsta IF Orange (hemma) U15/16


      21:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Peppes cup P-08

    • 09:30

      Poolspel 3 P-11


      00:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF F09 Blå (borta) F07/08


      12:00
    • 10:00

      Match Arboga F08/09 F-09


      11:15
    • 10:00

      Ramnäs IF F07 (borta) F07/08


      12:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Peppes cup P-08


      18:00
    • 00:00

      Poolspel 3 P-11


      14:00
    • 08:45

      Irsta P10 (hemma) P-10


      14:30
    • 09:00

      Poolspel Irsta F-11


      14:00
    • 10:00

      Poolspel - VIK bjuder in F-10


      14:00
    • 10:00

      Skiljebo SK F06 (hemma) F-05/06


      12:00
    • 10:00

      Match Skiljebo F09 F-09


      11:15
    • 10:00

      Skiljebo SK P07 Vit (borta) P-07


      12:00
    • 10:15

      Poolspel Ramnäs F-12


      13:00
    • 13:00

      Karlskoga SK (borta) U15/16


      15:00
    • 13:00

      Familjedag F07/08


      19:00
    • 14:00

      Arboga Södra IF P06 Svart (hemma) P-06


      16:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 18:00

      Romfartuna GIF P09 vit (borta) P-09


      20:00
    • 18:00

      Sala FF P09 Röd (hemma) P-09


      20:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Västerås IK P08:2 Gul (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Match Bk30 F-09


      19:30
    • 18:30

      Västanfors IF FK F06 (borta) F-05/06


      20:30
    • 19:00

      A lagsmatch bemanning kiosk F-10


      21:00
    • 19:00

      Kolsva IF (hemma) A-lag Herrar


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:00

      Sala FF P06 (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Grällsta IF P07 (borta) P-07


      20:00
    • 18:00

      Match skiljebo f08 F-09


      19:15
    • 18:30

      Norrby Ik/Ekeby BK (hemma) F07/08


      20:30
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 20Tor
    • 11:00

      Träning U15/16


      12:30
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 11:00

      Munktorps BK F/P09-10 (borta) P-09


      13:00
    • 15:00

      BK Ett Fyra (borta) U15/16


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Västanfors IF FK F08 (hemma) F07/08


      18:00
    • 16:00

      Västerås BK 30 P07 Röd (hemma) P-07


      18:00
    • 16:00

      IFK Västerås FK P05 Vit (hemma) P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 18:00

      Kolsva IF P07-08 (hemma) P-08


      20:00
    • 18:00

      Kungsör BK p-09 (hemma) P-09


      20:00
  • 24Mån
    v.26
    • 16:30

      Träning U15/16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09


      18:00
    • 18:00

      Träningsmatch F07/08


      20:00
    • 18:00

      Kälvesta IOFF FK (hemma) F07/08


      19:00
    • 18:30

      Gideonsbergs IF F06 Blå (hemma) F-05/06


      20:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 25Tis
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Romfartuna GIF Västerås P06/07 (hemma) P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 19:00

      Hallstahammars SK FK (hemma) U15/16


      21:00
  • 26Ons
    • 17:15

      Träning F-09


      18:30
    • 18:00

      Gideonsbergs IF P06 (borta) P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:15
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-09


      19:45
  • 27Tor
    • Heldag

      Dalecarlia cup P-07

    • Heldag

      Dale Carlia - Kallelse F-05/06

    • 08:00

      Aroscupen P-06


      00:00
    • 15:00

      Aros cupen 2019 F07/08


      00:00
    • 16:30

      Träning P-08


      18:15
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning U15/16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      20:00
    • 18:30

      Träning F07/08


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05/06


      20:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Dalecarlia cup P-07

    • Heldag

      Dale Carlia - Kallelse F-05/06

    • Heldag

      Aroscupen P-06

    • Heldag

      Aros cupen 2019 F07/08

    • 12:00

      Aroscupen P-09


      00:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Dalecarlia cup P-07

    • Heldag

      Dale Carlia - Kallelse F-05/06

    • Heldag

      Aroscupen P-06

    • Heldag

      Aros cupen 2019 F07/08

    • Heldag

      Aroscupen P-09

  • 30Sön
    • Heldag

      Dalecarlia cup P-07

    • Heldag

      Dale Carlia - Kallelse F-05/06

    • 00:00

      Aroscupen P-06


      19:00
    • 00:00

      Aros cupen 2019 F07/08


      19:00
    • 00:00

      Aroscupen P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning P-13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-13


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15