Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning U-2


      20:30
  • 3Lör
    • 13:00

      Grebbestads IF div1 (borta) Herrar


      15:00
  • 4Sön
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 5Mån
    v.6
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 6Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning U-2


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      21:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 9Fre
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning U-2


      20:30
  • 10Lör
    • 13:00

      Trollhättans BOiS div3 (borta) Herrar


      15:00
  • 11Sön
    • 12:00

      Vara SK (hemma) A1


      14:00
    • 14:30

      Vänersborgs FK (borta) Damer


      16:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 12Mån
    v.7
    • 10:00

      Träning F-04


      14:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 13Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
      Konstgräs Lunnevi IP
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning U-2


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      21:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 14Ons
    • 10:00

      Träning P-07


      12:00
    • 18:00

      Träning A1


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:30
  • 15Tor
    • 10:00

      Träning F-04


      12:00
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 16Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning U-2


      20:30
  • 17Lör
    • 00:00

      Gerdsken div3 (borta) Herrar


      01:00
    • 10:00

      Träning Herrar


      12:00
  • 18Sön
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 19Mån
    v.8
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 19:00

      Träning U-2


      20:30
    • 19:00

      Träning A1


      21:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:15
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:15

      Träning P-06


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:15
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:15

      Spelarmöte F-04


      19:45
  • 23Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Träning U-2


      20:30
  • 24Lör
    • 00:00

      Vänersborgs IF div2 (borta) Herrar


      01:00
    • 09:00

      Prova/beställa kläder från Stadium P-07


      12:00
    • 09:00

      Beställning & provning av kläder! P-03/04


      13:00
    • 12:00

      Råda BK (hemma) A1


      14:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Lidköpings FK (borta) A1


      12:00
    • 11:00

      Träning U-lag Damer


      12:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 26Mån
    v.9
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 27Tis
  • 28Ons