Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
  • 3Ons
    • 18:00

      IFK Emtunga (hemma) Damer


      19:00
    • 20:00

      Arentorp/Helås (hemma) Damer


      21:00
  • 4Tor
    • 09:00

      Träning F-04


      12:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
  • 5Fre
  • 6Lör
    • Heldag

      Cup Mariestad P-07

    • 11:55

      Vedum (hemma) Herrar


      12:10
    • 13:55

      ENV FF (hemma) Herrar


      14:10
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.2
    • 09:00

      Träning F-04


      12:00
    • 18:00

      IFK Emtunga (hemma) Herrar


      19:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:30

      Arentorp/Helås (hemma) Damer


      20:30
  • 9Tis
    • 09:00

      Träning F-04


      12:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      21:30
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 17:30

      Träning F-04


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 12Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 09:30

      Hämta julgranar F-04


      12:00
  • 15Mån
    v.3
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
      Lunnevi konstgräs
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      21:30
    • 19:00

      Träning Damer


      21:00
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
    • 19:00

      Träning Damer


      20:00
  • 19Fre
    • 06:00

      Fotbollsmatch i Berlin P-05


      00:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 20Lör
    • Heldag

      Fotbollsmatch i Berlin P-05

    • 10:00

      Träning Herrar


      12:00
    • 16:30

      TVG Futsal Cup F-04


      00:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Fotbollsmatch i Berlin P-05


      19:00
    • Heldag

      TVG Futsal Cup F-04

  • 22Mån
    v.4
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      21:30
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 26Fre
    • 14:30

      Träning P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
  • 27Lör
    • 13:00

      Trollhättans BOiS div3 (hemma) Herrar


      15:00
  • 28Sön
    • 10:15

      Varacupen F-04


      23:59
  • 29Mån
    v.5
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 19:00

      Träning A1


      20:30
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:15

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Träning A1


      21:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 31Ons