Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

September 2017

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 15:30

      Träning F-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Kioskpass P-03/04


      21:00
  • 2Lör
    • 08:15

      Kioskpass P-03/04


      17:15
    • 09:00

      P09 (hemma) P-09


      14:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 15:00

      Örebro SK Söder (hemma) Damer


      17:00
    • 16:00

      Vårgårda IK (borta) Herrar


      18:00
  • 3Sön
    • 10:00

      Kioskpass P-03/04


      19:30
    • 11:00

      Domaruppdrag F-04


      13:00
    • 11:00

      Vänersborgs FK svart (borta) F-06


      13:00
    • 14:00

      Stenstorps IF (borta) P-05


      16:00
    • 16:30

      Vänersborgs FK vitsvart (borta) P-03/04


      18:00
    • 17:00

      Skara FC blå (hemma) P-07


      19:00
    • 18:15

      Skövde KIK vit (hemma) F-04


      20:15
    • 19:00

      Falköpings KIK (borta) U-lag Damer


      21:00
  • 4Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Vara SK (hemma) Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Kioskpass & Bakning P-03/04


      20:15
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Kioskpass P-03/04


      20:30
    • 19:00

      Källby IF (hemma) P-03/04


      20:15
  • 6Ons
    • 17:00

      Kioskpass P-03/04


      21:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Järpås IS (hemma) F-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Vänersborgs IF (hemma) U-lag Damer


      21:00
  • 7Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:30

      Spelarmöte U-lag Damer


      20:30
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Rössö-F14 U-lag Damer


      21:00
    • 17:00

      Kioskpass P-03/04


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Levene/Skogslunds IF (hemma) P-03/04


      19:00
    • 19:00

      IK Rössö Uddevalla (borta) F-04


      21:00
  • 9Lör
    • Heldag

      Poffencupen P-05

    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Kioskpass P-03/04


      17:15
    • 10:30

      Domaruppdrag F-04


      12:00
    • 11:00

      Edet FK (hemma) F-07


      13:00
    • 15:00

      Uppvisningsmatch i pausen vid herrarnas Enkrona-match P-09


      17:00
    • 15:00

      1-kronamatch P-05


      17:00
    • 15:00

      1kr-match F-05


      17:00
    • 15:00

      1-kronasmatch F-06


      17:00
    • 15:00

      1kronasmatch P-06


      17:00
    • 15:00

      1-krona match IK Gauthiod


      17:00
    • 15:00

      Karlstad BK (hemma) Herrar


      17:00
    • 15:00

      QBIK, Karlstad (borta) Damer


      17:00
  • 10Sön
    • Heldag

      POOLSPEL P-08

    • 10:00

      Kioskpass P-03/04


      18:15
    • 10:00

      Poolspel Fotbollsskola


      12:30
    • 11:00

      Trollhättans FF (hemma) U-2


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-07


      15:00
    • 13:00

      Wargöns IK Nord (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Nossebro IF (hemma) F-05


      17:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
  • 11Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 19:00

      Götene IF (hemma) Herrar


      21:00
  • 12Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Nossebro IF (borta) P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      Halvorstorps IS (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Match P-07


      19:00
    • 18:30

      Skara FC röd (borta) F-04


      20:30
  • 14Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-03/04


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Arentorp Helås FK (borta) F-07


      20:00
    • 18:00

      Lidköpings FK Vit (borta) P-07


      20:00
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning F-04


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:15

      F14-Wargön U-lag Damer


      20:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:30
    • 18:30

      Wargöns IK (hemma) F-04


      20:30
  • 16Lör
  • 17Sön
    • 10:00

      Poolspel F-7 Fotbollsskola


      12:00
    • 11:00

      Skoftebyns IF (hemma) U-2


      13:00
    • 12:00

      Råda BK (hemma) P-09


      15:00
    • 12:00

      Domaruppdrag P-03/04


      15:00
    • 13:30

      Lidköpings FK (hemma) F-05


      15:30
    • 17:00

      Sils IF (borta) F-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) P-03/04


      19:00
  • 18Mån
    v.38
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Nossebro IF (hemma) P-07


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Vara SK (borta) Herrar


      21:00
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Domaruppdrag P-03/04


      19:00
    • 18:30

      Örslösa-Söne IK (borta) F-05


      20:30
  • 20Ons
    • 16:45

      F14-Arentorp/Helås U-lag Damer


      20:00
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Arentorp Helås FK (hemma) F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
  • 21Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:15
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Lagavslutning F-06


      20:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Domaruppdrag F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Halvorstorps IS gul (hemma) F-07


      20:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
  • 23Lör
    • Heldag

      POOLSPEL P-08

    • 09:30

      Lidköpings FK Svart (hemma) F-04


      11:30
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      F08 (hemma) F-08


      14:00
    • 11:00

      Stångenäs/Lyskekil (borta) U-lag Damer


      13:00
    • 13:00

      Orust FC (borta) Damer


      15:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK (borta) Herrar


      17:00
    • 16:00

      Elljuscupen F-05


      00:00
    • 17:30

      Gerdskens BK (hemma) F-05


      18:00
    • 18:30

      Örslösa/Söne IK 1 (borta) F-05


      19:00
    • 22:00

      Emtunga/Tråvad/Larv (borta) F-05


      22:30
    • 22:30

      Örslösa/Söne IK 2 (hemma) F-05


      23:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Elljuscupen F-05


      01:00
    • 11:00

      Örslösa-Söne IK (borta) U-2


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Blå (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Saleby/Trässberg/N.Härene (hemma) P-05


      17:00
    • 15:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-07


      17:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
  • 25Mån
    v.39
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:00

      Mariestads BoIS FF (hemma) U-lag Damer


      21:00
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 19:00

      Skepplanda BTK (borta) U-2


      21:00
  • 28Tor
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
  • 29Fre
    • 16:00

      Quality Hotel Cup F-05


      19:30
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:30

      Alingsås KIK (hemma) F-05


      19:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
  • 30Lör
    • 07:00

      Quality Hotel Cup F-05


      19:30
    • 08:30

      Trollhättans FK/Halvorstorps IS (borta) F-05


      09:30
    • 11:00

      Hällekis/Lundsbrunn/Kinne-Vedum (hemma) U-lag Damer


      13:00
    • 11:00

      Råda BK Grön (borta) F-04


      13:00
    • 14:00

      Grebbestads IF (borta) Herrar


      16:00
    • 17:10

      Vänersborgs IF (borta) F-05


      18:10