Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 15:00

      Skoftebyns IF (borta) U-lag Damer


      17:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Skara FC (hemma) Herrar


      21:00
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:15

      Järpås IS (borta) F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Lidköpings FK Svart (hemma) P-06


      20:45
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
  • 4Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:30

      Levene/Skogslunds IF (borta) P-03/04


      20:00
  • 5Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Skogsplantering F-04


      21:00
    • 18:00

      Edet FK (borta) F-07


      20:00
    • 19:00

      Trollhättans FK (hemma) P-16


      21:00
  • 6Lör
    • Heldag

      POOLSPEL P-08

    • 09:00

      P09 (hemma) P-09


      16:00
    • 10:00

      Träning Fotbollsskola


      11:00
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      12:00
    • 11:00

      Träning FC Gauthiod


      12:30
    • 14:00

      Enkronasmatch Herr F-04


      18:00
    • 15:00

      Rävåsens IK Karlskoga (hemma) Damer


      17:00
    • 16:00

      Skoftebyns IF (borta) Herrar


      18:00
    • 16:00

      Enkronasmatch Dam F-04


      20:00
  • 7Sön
    • 10:00

      F08 (hemma) F-08


      13:00
    • 10:30

      Vinninga/Källby (borta) F-04


      12:30
    • 13:00

      Lidköpings FK (hemma) F-05


      15:00
    • 14:00

      Råda BK Svart (borta) P-03/04


      15:00
    • 15:00

      Vårgårda IK/VIK FK (borta) U-2


      17:00
    • 15:00

      Vinninga AIF (borta) P-07


      17:00
    • 17:00

      Källby IF (hemma) P-05


      19:00
    • 18:00

      Upphärads IS (borta) FC Gauthiod


      20:00
  • 8Mån
    v.19
    • Heldag

      Träning U-lag Damer

    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Sollebrunn/Stora Mellby (borta) F-04


      21:00
    • 19:00

      Sollebrunn-F14 U-lag Damer


      21:00
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:45

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-07


      20:45
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Sils IF (hemma) F-06


      20:00
    • 19:15

      Råda BK (hemma) F-04


      21:15
    • 19:15

      F 14-Råda U-lag Damer


      21:30
  • 11Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Domarkurs P-03/04


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:45

      Sils IF röd (hemma) F-04


      20:45
  • 12Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning P-03/04


      19:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (borta) Damer


      21:00
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 11:00

      Domaruppdrag F-04


      13:00
    • 11:00

      Arentorp Helås FK (hemma) F-07


      13:00
    • 11:00

      Vara SK (hemma) U-2


      13:00
    • 13:00

      Lidköpings FK Grön (borta) P-06


      15:00
    • 15:00

      Trollhättans FF (hemma) FC Gauthiod


      17:00
    • 15:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-07


      17:30
    • 16:00

      Halvorstorp/Trollhättans FK (borta) U-lag Damer


      18:00
    • 18:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-03/04


      19:00
    • 18:00

      Vinninga AIF (borta) P-05


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 15Mån
    v.20
    • 15:00

      Träning P-07


      16:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:30

      Ridborgarmärke U-lag Damer


      20:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:30

      Örslösa-Söne IK (borta) F-06


      20:30
    • 18:45

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 19:00

      Vänersborgs FK (hemma) P-16


      21:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) Herrar


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:00

      LFK-F14 U-lag Damer


      21:00
    • 18:30

      Lidköpings FK (borta) F-04


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:45

      Wargöns IK Nord (hemma) P-06


      20:45
    • 18:45

      P16 dömer P06 P-16


      20:00
    • 18:45

      Vänersborgs FK vitsvart (hemma) P-03/04


      19:45
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:20

      Träning P-16


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 18:30

      Skövde KIK vit (borta) F-04


      20:30
    • 19:00

      Skövde KIK vit (borta) F-05


      21:00
  • 20Lör
  • 21Sön
    • 16:30

      Vänersborgs IF (borta) U-lag Damer


      18:30
    • 18:00

      Träning P-03/04


      19:30
    • 18:00

      Trollhättans FF (borta) U-2


      20:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:30
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      Herrestads AIF (hemma) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Wargöns IK (borta) FC Gauthiod


      21:00
    • 19:15

      Skara FC röd (hemma) F-04


      21:15
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Internmatch P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Råda BK Svart (hemma) F-05


      20:45
  • 25Tor
    • 10:00

      Råda BK Svart (borta) P-07


      12:00
    • 12:00

      Halvorstorps IS (borta) P-06


      14:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Karlstad BK (borta) Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:30

      Saleby/Trässberg/N.Härene (borta) P-05


      20:30
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning P-07


      18:00
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 19:00

      Alingsås IF FF vit (borta) P-16


      21:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:00

      Södra Härene IF (hemma) U-2


      13:00
    • 14:00

      Örebro SK Söder (borta) Damer


      16:00
    • 14:30

      Träning P-03/04


      16:00
    • 15:00

      Vänersborgs IF Blå (borta) F-07


      17:00
    • 15:00

      Långareds BoIS (borta) FC Gauthiod


      17:00
    • 18:00

      Vänersborgs FK (hemma) Herrar


      20:00
  • 29Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:45

      Mellby IK (hemma) F-06


      20:45
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
    • 19:00

      IK Rössö Uddevalla (hemma) F-04


      21:00
    • 19:00

      F14- Rössö U-lag Damer


      21:00
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:45

      Lidköpings FK Vit (hemma) P-07


      20:45
    • 18:45

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 18:50

      Träning P-16


      20:30
  • 31Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:45

      Domaruppdrag P-03/04


      19:45
    • 18:45

      Vara SK Gul (hemma) P-07


      20:45
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) U-lag Damer


      21:00