Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.14
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning U-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:30

      Mariedals IK (borta) Damer


      21:30
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
  • 8Lör
    • 12:00

      Match IK Gauthiod-Vänersborg FK P-16


      14:00
    • 14:00

      Träning U-lag Damer


      15:30
    • 14:15

      FC Corner A (borta) FC Gauthiod


      16:15
    • 15:00

      FBK Karlstad (borta) Herrar


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Elmer/Fåglum (hemma) P-03/04


      11:30
    • 12:30

      Föräldramöte P-03/04


      14:00
    • 17:20

      Spelarmöte F-04


      17:50
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Arentorp-Helås FK (borta) U-lag Damer


      20:30
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 14Fre
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      11:30
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:30

      Träning Herrar


      12:00
    • 11:45

      Träningsmatch F-04


      13:30
    • 15:00

      Vänersborgs IF (hemma) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Töckfors IF (borta) Damer


      17:00
    • 16:00

      Träning P-16


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 17Mån
    v.16
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Lag fotografering P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Fotografering P-03/04


      18:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:30

      Falköpings KIK (hemma) U-lag Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning FC Gauthiod


      20:00
    • 18:45

      Vara SK (borta) F-04


      20:45
    • 19:00

      Vänersborgs IF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Fotografering F-08


      19:15
    • 19:30

      Träning P-16


      21:00
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Fotografering P-05


      18:00
    • 17:40

      Fotografering P-08


      18:20
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:00

      Fotografering F-06


      19:00
    • 18:15

      Fotografering F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 19:15

      Lagfotografering P-06


      19:45
    • 20:00

      Lag-fotografering F-04


      20:30
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning P-16


      17:30
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
      Bollhallen Grästorp
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05


      23:00
    • 17:30

      GIF-cupen i Tidaholm F-04


      00:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
  • 22Lör
    • Heldag

      GIF-cupen i Tidaholm F-04

    • 00:00

      Träning F-05


      17:00
    • 08:00

      Sparbanken cup P-03/04


      14:00
    • 08:00

      Södra Härene IF (borta) P-03/04


      09:00
    • 09:15

      Träningscup P-06


      15:00
    • 09:30

      Floby/Grolanda Svart (hemma) P-03/04


      10:30
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      11:30
    • 11:00

      IFK Värsås (hemma) P-03/04


      12:00
    • 11:00

      Träning FC Gauthiod


      12:30
    • 11:00

      Maxi cup i Trollhättan P-07


      16:00
    • 14:00

      Stenstorps IF (hemma) P-03/04


      14:30
    • 14:00

      Skövde KIK (hemma) Damer


      16:00
    • 15:00

      Lerums IS (borta) Herrar


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      GIF-cupen i Tidaholm F-04


      18:00
    • 10:00

      Ica Maxi Cup F-07


      15:00
    • 17:00

      Alvhems IK (borta) FC Gauthiod


      19:00
    • 17:00

      Ödsmål/Ljungskile/Göta (hemma) U-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 24Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:45

      Föräldramöte P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:15

      Råda BK (borta) Herrar


      21:15
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Frisco (borta) Damer


      20:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      F 14 -Skepplanda U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Skepplanda BTK (hemma) F-04


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:15

      Skultorps IF svart (hemma) F-04


      20:15
    • 19:00

      Skepplanda BTK (borta) P-16


      21:00
    • 19:00

      Vänersborgs IF (borta) U-lag Damer


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 09:30

      Domaruppdrag P-03/04


      12:30
    • 09:30

      P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Skepplanda BTK (hemma) U-2


      13:00
    • 11:00

      Vårgårda/VIK IK FK (borta) P-16


      13:00
    • 14:00

      Rynninge IK (borta) Damer


      16:00
    • 15:00

      Stora Mellby SK (hemma) FC Gauthiod


      17:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00