Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IK Gauthiod

Följ

IK Gauthiod

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning P-03/04


      11:30
    • 15:15

      träningsmatch F17 U-lag Damer


      17:00
    • 17:00

      Träning F-04


      19:30
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      träningsmatch mot p07 P-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      F14-Råda U-lag Damer


      19:00
  • 3Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning P-08


      18:15
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      21:00
  • 5Ons
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 7Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Elmer/Fåglum (hemma) P-03/04


      11:30
    • 12:30

      Föräldramöte P-03/04


      14:00
    • 17:20

      Spelarmöte F-04


      17:50
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
  • 10Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:15

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-04


      18:30
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      19:30
    • 19:00

      Träning U-lag Damer


      21:00
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Arentorp-Helås FK (borta) U-lag Damer


      20:30
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-07


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning F-07


      19:00
    • 18:30

      Träning Damer


      20:00
  • 14Fre
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      11:30
    • 10:00

      Träning P-09


      11:00
    • 10:30

      Träning Herrar


      12:00
    • 11:45

      Träningsmatch F-04


      13:30
    • 15:00

      IK Gauthiod (borta) Herrar


      17:00
    • 15:00

      Töckfors IF (borta) Damer


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 18:00

      Träning F-05


      19:30
  • 17Mån
    v.16
  • 18Tis
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:30
    • 17:30

      Lag fotografering P-07


      18:15
    • 17:30

      Fotografering P-03/04


      18:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:30

      Träning Herrar


      19:30
    • 18:30

      Falköpings KIK (hemma) U-lag Damer


      20:30
    • 18:45

      Vara SK (borta) F-04


      20:45
    • 19:00

      Vänersborgs IF (borta) Herrar


      21:00
    • 19:00

      Fotografering F-08


      19:15
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:15

      Fotografering P-05


      18:00
    • 17:40

      Fotografering P-08


      18:20
    • 18:00

      Fotografering F-06


      19:00
    • 18:00

      Träning F-04


      19:30
    • 18:15

      Fotografering F-05


      19:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 19:15

      Lagfotografering P-06


      19:45
    • 20:00

      Lag-fotografering F-04


      20:30
  • 20Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      20:00
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      DM F16 U-lag Damer


      21:00
  • 21Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-05


      23:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      GIF-cupen i Tidaholm F-04


      00:00
      Tidaholm
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Med övernattning fredag till söndag
      Matcher lördag:
      Match 1: 9:40
      Match 2: 11:20
      Match 3: 17:10

      Matcher söndag:
      Kvalmatch på förmiddagen
      Första slutspelsmatchen börjar efter 14:00...

  • 22Lör
    • Heldag

      GIF-cupen i Tidaholm F-04

      Tidaholm
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Med övernattning fredag till söndag
      Matcher lördag:
      Match 1: 9:40
      Match 2: 11:20
      Match 3: 17:10

      Matcher söndag:
      Kvalmatch på förmiddagen
      Första slutspelsmatchen börjar efter 14:00...

    • 00:00

      Träning F-05


      17:00
    • 08:00

      Sparbanken cup P-03/04


      14:00
    • 08:00

      Södra Härene IF (borta) P-03/04


      09:00
    • 09:15

      Träningscup P-06


      15:00
    • 09:30

      Floby/Grolanda Svart (hemma) P-03/04


      10:30
    • 10:00

      Träning U-lag Damer


      11:30
    • 11:00

      IFK Värsås (hemma) P-03/04


      12:00
    • 11:00

      Maxi cup i Trollhättan P-07


      16:00
    • 14:00

      Stenstorps IF (hemma) P-03/04


      14:30
    • 14:00

      Skövde KIK (hemma) Damer


      16:00
    • 15:00

      Lerums IS (borta) Herrar


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      GIF-cupen i Tidaholm F-04


      18:00
      Tidaholm
      Samlingstid: 17:30
      Anteckning: Med övernattning fredag till söndag
      Matcher lördag:
      Match 1: 9:40
      Match 2: 11:20
      Match 3: 17:10

      Matcher söndag:
      Kvalmatch på förmiddagen
      Första slutspelsmatchen börjar efter 14:00...

    • 10:00

      Ica Maxi Cup F-07


      15:00
    • 17:00

      Ödsmål/Ljungskile/Göta (hemma) U-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
  • 24Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning F-05


      20:00
    • 18:30

      Träning P-06


      20:00
    • 19:15

      Råda BK (borta) Herrar


      21:15
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:45

      Träning F-08


      18:45
    • 18:00

      Träning Damer


      20:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:30

      Träning P-05


      20:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 18:30

      Träning P-03/04


      20:00
    • 18:30

      Frisco (borta) Damer


      20:30
    • 19:00

      F 14 -Skepplanda U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Skepplanda BTK (hemma) F-04


      21:00
  • 27Tor
    • 15:45

      Träning P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-2


      17:30
    • 17:00

      Träning F-07


      18:30
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
    • 17:00

      Träning P-05


      18:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 18:00

      Träning U-lag Damer


      20:00
    • 18:15

      Träning P-07


      19:45
    • 19:00

      Skara FC gul (borta) P-03/04


      20:20
  • 28Fre
    • 16:30

      Träning F-08


      17:30
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:30

      Träning Herrar


      19:00
    • 17:30

      Träning Damer


      19:00
    • 18:15

      Skultorps IF svart (hemma) F-04


      20:15
    • 19:00

      Vänersborgs IF (borta) U-lag Damer


      21:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 09:30

      Domaruppdrag P-03/04


      12:30
    • 09:30

      P09 (hemma) P-09


      13:00
    • 11:00

      Skepplanda BTK (hemma) U-2


      13:00
    • 14:00

      Rynninge IK (borta) Damer


      16:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00