Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IFK Karlshamn

Följ

IFK Karlshamn

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Hemmamatch mot Jämshög (F12) F-07/08


      12:00
    • 12:00

      Boll-Lisa F-07/08


      14:00
    • 12:00

      Ramdala IF (hemma) Damer


      13:00
    • 14:40

      Bollkalle 1/6 IFK - Saxemara P-2010


      16:45
    • 15:00

      Saxemara IF (hemma) Herrlag


      17:00
  • 2Sön
    • 09:00

      Poolspel Hemma F-09/10


      16:00
    • 09:30

      Poolspel "hemma"P2011 P 2011


      13:00
    • 09:45

      Sammandrag Ronneby Team IFK


      14:00
    • 10:30

      Träning P-2010


      12:00
    • 11:00

      Rödeby AIF Vit (borta) P-06


      13:00
    • 12:00

      Gränums IF (hemma) Herrlag


      14:00
    • 16:00

      Träning U-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning F16


      17:30
    • 16:00

      FK Karlshamn United/Mörrums GoIS FK (hemma) P-08


      18:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
  • 8Lör
    • 09:30

      Poolspel IFK P-2010


      14:00
    • 15:00

      Boll-Lisa F-07/08


      17:00
    • 15:00

      Bortamatch mot Karlskrona, orange (F12) F-07/08


      19:30
    • 15:00

      Runsten-Möckleby IF (hemma) Damer


      16:00
  • 9Sön
    • 09:00

      Poolspel Sölvesborg P-09


      14:00
    • 10:00

      Asarums IF FK Vit (borta) P-08


      12:00
    • 10:00

      Poolspel F08 F-07/08


      13:00
    • 10:30

      Träning P-2010


      12:00
    • 12:00

      Listerby IK (hemma) P-06


      14:00
    • 14:00

      Rödeby AIF (hemma) P-08


      16:00
    • 15:00

      Jämjö GoIF/Ramdala IF (hemma) U-lag Herrar


      17:00
    • 16:00

      Träning F16


      17:30
    • 16:00

      Träning U-lag Damer


      17:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 00:00

      Cup Tingsryd F-10/11


      19:00
    • 09:30

      Hemmamatch mot Asarum (F12) F-07/08


      12:00
    • 14:00

      Team Södermöre (borta) Damer


      15:00
    • 15:00

      Lindsdals IF (hemma) Herrlag


      16:45
    • 15:00

      Bollkallar herrlagsmatch P-08


      17:00
    • 15:00

      Match på Vägga P-06


      17:00
  • 16Sön
    • 09:00

      Poolspel Hasslö 16 juni F-09/10


      16:00
    • 10:30

      Träning P-2010


      12:00
    • 12:00

      FK Sölvesborg United (hemma) Herrlag


      14:00
    • 15:00

      Olofströms IF (borta) P-06


      17:00
    • 16:00

      Träning U-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning F16


      17:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 16:30

      Träning U-lag Herrar


      18:00
    • 17:00

      Träning P-2010


      18:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:30
    • 18:00

      Träning Herrlag


      19:30
    • 18:30

      Sölvesborgs GoIF (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      Sölvesborgs GoIF U (borta) Herrlag


      21:00
    • 19:00

      Hällaryds IF B (9-m) (borta) U-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Uthyrt Gymmix ( delad plan med P 09) IFK Karlshamn


      20:00
  • 19Ons
  • 20Tor
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:30

      Spel mot Mörrum P-2010


      12:00
    • 13:00

      FK Karlskrona Orange 1 (hemma) P-08


      15:00
    • 16:00

      Kristianopels GoIF (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Träning F16


      17:30
    • 16:00

      Träning U-lag Damer


      17:30
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
    • Heldag

      Lörby sommarcup F-07/08

    • Heldag

      Lörby sommarcup F-2012/2013

    • Heldag

      Lörby sommarcup F-10/11

    • 10:00

      Poolspel Sölvesborg P-2010


      14:00
    • 14:30

      Bollkallar IFK Karlshamn-Sölvesborg P 2011


      17:00
    • 15:00

      Sölvesborgs GOIF (hemma) Herrlag


      17:00
  • 30Sön
    • Heldag

      Lörby sommarcup F-07/08

    • 08:30

      Poolspel Ronneby P-09


      13:30
    • 12:00

      Vilshults IF (hemma) Herrlag


      14:00
    • 15:00

      Emmaboda IS (hemma) Damer


      16:00
    • 15:00

      Boll-Lisor F-10/11


      17:00
    • 16:00

      Träning U-lag Damer


      17:30
    • 16:00

      Träning F16


      17:30