Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.5
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 2Lör
    • 09:30

      BK Halna (borta) F 9-11


      11:30
    • 13:15

      BK Halna (hemma) P 11


      14:45
  • 3Sön
    • 10:45

      Skara IBK (hemma) P 11


      12:15
    • 11:15

      IBK Alingsås 1 (borta) P 15


      13:15
    • 12:00

      Skövde IBF (borta) P 13


      13:30
    • 12:30

      Tibro IBK (hemma) P 13


      14:00
    • 12:45

      Lagaktivitet F 9-11


      16:45
    • 15:00

      IBK Tygriket 99 (hemma) Dam A


      17:00
  • 4Mån
    v.6
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 5Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 6Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 7Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 8Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 9Lör
    • 11:00

      Sammandrag Vänersborg P 9


      13:00
    • 11:30

      Wårgårda/Fristad (hemma) F 16


      13:30
  • 10Sön
    • 15:00

      FBC Partille (hemma) Herr A


      17:00
  • 11Mån
    v.7
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
      Idtottshus A-hall
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 12Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 13Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 14Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 15Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 19:30

      Herrestads AIF (borta) Herr A


      21:30
  • 16Lör
    • 10:00

      IBK Lockerud Mariestad (borta) P 11


      11:30
    • 11:15

      Sandareds IBS (hemma) F 9-11


      13:15
    • 15:00

      Sandareds IBS (borta) Dam A


      17:00
  • 17Sön
    • 11:45

      Grästorps IBK (hemma) P 13


      13:15
  • 18Mån
    v.8
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 19Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 20Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Fristads GoIF (hemma) Herr A


      21:30
  • 21Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 22Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 23Lör
    • 12:00

      Sandared/Rydboholm (borta) F 16


      14:00
    • 13:15

      Grästorps IBK (hemma) P 15


      15:15
    • 14:00

      Fröjereds IF (borta) P 13


      15:30
    • 15:30

      Sandareds IBS (borta) P 13


      17:00
    • 16:00

      Fröjereds IF (borta) P 11


      17:30
  • 24Sön
    • 10:00

      BK Halna F10 (hemma) F 8-9


      15:00
    • 12:00

      Fagerhult Habo IBK (hemma) Dam A


      14:00
    • 13:00

      IBK Alingsås (borta) F 8-9


      14:00
    • 15:00

      Pixbo Wallenstam IBF (hemma) Herr A


      17:00
  • 25Mån
    v.9
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
  • 26Tis
    • 16:30

      Träning F 8-9


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 27Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
  • 28Tor
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30