Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
IBK Lidköping
Välj lag

Mars 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.9
    • 18:00

      Träning F 15


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 2Fre
    • 15:30

      Träning P 14


      17:00
    • 16:45

      Träning P 12


      18:30
    • 19:15

      IBK Lockerud Mariestad 2 (borta) P 14


      21:15
  • 3Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 11:00

      IBK Lockerud Mariestad F02 (borta) F 15


      13:00
    • 12:00

      Tibro IBK (borta) P 12


      14:00
  • 4Sön
    • 15:00

      Mölndals IBF (hemma) Herr A


      16:00
  • 5Mån
    v.10
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 7


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning P 14


      18:00
    • 16:45

      Träning P 8


      18:00
    • 17:45

      Träning P 12


      19:30
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning F 15


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 9Fre
    • 15:30

      Träning P 14


      17:00
    • 16:45

      Träning P 12


      18:30
  • 10Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 11:15

      Skara IBK (hemma) F 15


      13:15
    • 13:30

      Sammandrag i Lidköping P 8


      17:30
  • 11Sön
    • 11:45

      Falköpings IBK (hemma) P 12


      13:45
    • 13:30

      Grästorps IBK (hemma) P 14


      15:30
    • 16:00

      Skövde IBF (D2J) (hemma) Dam A


      18:00
    • 16:00

      FBC Partille (borta) Herr A


      17:00
  • 12Mån
    v.11
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 17:00

      Träning P 7


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning P 14


      18:00
    • 16:45

      Träning P 8


      18:00
    • 17:45

      Träning P 12


      19:30
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
      Idrottens hus Tr-hall 2
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning F 15


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
  • 16Fre
    • 15:30

      Träning P 14


      17:00
    • 16:45

      Träning P 12


      18:30
  • 17Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 12:30

      Fristads GoIF (borta) F 15


      14:30
  • 18Sön
    • 10:00

      Sammandrag Lidköping F 9-11


      14:00
    • 15:00

      Teori P 12


      17:00
    • 15:00

      Floda IBK (hemma) Herr A


      16:00
  • 19Mån
    v.12
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
    • 20:00

      Tvåstad KIK (D2J) (hemma) Dam A


      22:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning P 14


      18:00
    • 16:30

      Träning P 12


      18:00
    • 16:45

      Träning P 8


      18:00
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning F 15


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
    • 18:00

      Träning Dam A


      19:30
    • 20:00

      Floda IBK (borta) Herr A


      21:00
  • 23Fre
    • 16:45

      Träning P 12


      18:30
  • 24Lör
    • 09:30

      Träning F 9-11


      10:45
    • 15:30

      Tränings match F 7-8


      18:00
    • 16:30

      Skara IBK (borta) P 12


      18:00
  • 25Sön
    • 09:30

      Sammandrag i Mariestad P 8


      14:00
    • 15:00

      Floda IBK (hemma) Herr A


      16:00
  • 26Mån
    v.13
    • 16:30

      Träning P 10


      18:00
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning P 14


      18:00
    • 17:45

      Träning P 12


      19:30
    • 19:30

      Träning F 15


      21:00
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning F 7-8


      17:45
    • 19:15

      Träning Dam A


      20:30
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning F 15


      19:30
    • 18:00

      Träning P 10


      19:30
  • 30Fre
    • 15:30

      Träning P 14


      17:00
  • 31Lör