Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om IBK Lidköping

Följ

IBK Lidköping

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

November 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.44
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 2Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 19:30

      Fagerhult Habo IBK (borta) Dam A


      21:30
  • 3Lör
    • 09:00

      IBK Vänersborg 1 (borta) P 13


      10:30
  • 4Sön
    • 12:15

      BK Halna (hemma) F 9-11


      14:15
    • 14:00

      Satgvakt P 13


      18:00
    • 15:00

      Herrestads AIF (hemma) Herr A


      17:00
  • 5Mån
    v.45
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 6Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 7Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 8Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
    • 20:00

      Fristads GoIF (borta) Herr A


      22:00
  • 9Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:00
      Idrottens Hus
      Anteckning: Ombytta och klara 16.45 i omklädningsrummet där vi går igenom dagens träning
    • 20:00

      BK Halna (borta) Dam A


      22:00
  • 10Lör
    • 08:00

      Sammandrag Vänersborg P 9


      12:00
    • 11:15

      Skövde IBF (hemma) P 13


      12:45
    • 12:30

      Skara IBK (borta) P 11


      14:30
    • 14:30

      Sandareds IBS (borta) F 9-11


      16:30
    • 15:15

      Vara IBK (hemma) P 11


      17:15
  • 11Sön
    • 10:30

      Fröjereds IF (borta) P 13


      12:00
    • 10:30

      IBK Alingsås (hemma) F 7-8


      11:00
    • 11:15

      IBK Vänersborg (hemma) P 15


      13:15
    • 13:15

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F 16


      15:15
    • 17:00

      Pixbo Wallenstam IBF (borta) Herr A


      19:00
  • 12Mån
    v.46
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 13Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 14Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 15Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 16Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
    • 19:30

      Grästorps IBK (borta) P 13


      21:00
  • 17Lör
    • 11:15

      Falköpings IBK (hemma) P 13


      12:45
    • 15:30

      Sandared/Rydboholm (borta) F 16


      17:30
    • 17:00

      Fröjereds IF (hemma) P 11


      19:00
  • 18Sön
    • 12:00

      Sandareds IBS (hemma) Dam A


      14:00
    • 13:30

      Falköpings IBK (borta) P 11


      15:30
    • 14:00

      Herrmatch F 9-11


      17:00
    • 15:00

      IK Zenith (hemma) Herr A


      17:00
    • 16:00

      IBF Horsby (borta) P 15


      18:00
  • 19Mån
    v.47
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 20Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 21Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 22Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 23Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30
  • 24Lör
    • 09:30

      BK Halna (borta) P 11


      11:30
    • 10:00

      IBK Lockerud (borta) P 13


      11:30
    • 11:15

      IBK Lockerud Mariestad (hemma) F 9-11


      13:15
  • 25Sön
    • 10:00

      Sammandrag Lidköping P 9


      12:00
    • 10:30

      IBK Alingsås 1 (hemma) P 15


      12:30
    • 12:30

      Träning F 16


      14:30
    • 12:30

      F16 (hemma) F 16


      14:00
    • 14:00

      Skara IBK (borta) P 11


      16:00
    • 15:00

      Mölndals IBF (hemma) Herr A


      17:00
    • 15:00

      Sandareds IBS (hemma) P 13


      16:30
  • 26Mån
    v.48
    • 16:45

      Träning F 9-11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 18:00

      Träning P 11


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 27Tis
    • 16:30

      Träning F 7-8


      18:00
    • 16:45

      Träning P 9


      18:00
    • 19:15

      Träning P 13


      21:00
  • 28Ons
    • 16:30

      Träning P 11


      18:00
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning F 16


      21:00
  • 29Tor
    • 18:00

      Träning F 16


      19:00
    • 18:00

      Träning F 9-11


      19:15
    • 18:00

      Träning Herr A


      19:30
    • 19:00

      Träning Dam A


      21:00
    • 19:30

      Träning P 15


      20:30
  • 30Fre
    • 15:30

      Träning P 15


      17:00
    • 16:45

      Träning P 13


      18:30
    • 18:30

      Träning P 9


      19:30