Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • 00:00

      Eskilscupen P-06


      19:00
    • Heldag

      Eskilscupen 2-4 aug F07-08

    • Heldag

      Eskilscupen P09

    • 08:00

      Eskilscupen P-08


      17:00
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P-07


      19:00
    • 09:00

      Eskilscupen P-05


      00:00
    • 09:40

      Hovshaga AIF (hemma) P-05


      10:40
    • 12:10

      Frillesås FF (borta) P-05


      13:10
  • 3Lör
    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • Heldag

      Eskilscupen 2-4 aug F07-08

    • Heldag

      Eskilscupen P09

    • Heldag

      Eskilscupen P-05

    • 08:00

      Eskilscupen P-08


      17:00
    • 09:00

      Eskilcupen P/F 10


      14:00
    • 13:00

      Bollkalle vid A-laget P-08


      15:00
    • 13:00

      IFK Fjärås (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 14:40

      Vänersborgs IF (borta) P-05


      15:40
  • 4Sön
    • 00:00

      Eskilscupen P-06


      19:00
    • Heldag

      Eskilscupen 2-4 aug F07-08

    • Heldag

      Eskilscupen P09

    • 00:00

      Eskilscupen P-05


      18:00
    • 08:00

      Eskilscupen P-08


      17:00
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 08:00

      Skördecupen F07-08


      15:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
      Höganäs Sportcenter
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 18:15

      Billesholms GIF/Bjuvstorps FF röd (borta) P-08


      19:15
    • 19:00

      Jonstorps IF FK (borta) P16


      21:00
  • 17Lör
    • 08:45

      Viken Tigers (borta) P/F12


      09:45
    • 09:30

      Brunnby FF (hemma) P/F12


      10:30
    • 09:30

      PF13/14/15 - Kullaalliansen / Knattesammandrag P/F13-14


      12:00
    • 10:00

      Hittarps IK röd (hemma) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 11:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Vikens IK röd (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF röd (hemma) P-05


      13:00
    • 11:00

      Strövelstorps GoIF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Ängelholms FF blå (borta) P09


      13:00
    • 11:15

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      12:15
    • 12:15

      Svedbergs GOIF (hemma) P/F 11


      13:15
    • 12:15

      Allerums GIF (hemma) P/F 11


      13:15
    • 12:15

      Titta på HBKs A-lag P-08


      15:30
    • 13:00

      Åsa IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 18Sön
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Ekets GOIF (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Båstads GoIF (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Ödåkra IF (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF (borta) F07-08


      12:00
    • 11:00

      Råå IF 1 (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:00

      FC Kopparmöllan (hemma) P/F 10


      13:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 22Tor
  • 23Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 24Lör
    • 09:00

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:30

      PF13/14/15 - Kullaalliansen / Knattesammandrag P/F13-14


      12:00
    • 10:00

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK röd (hemma) P09


      12:00
    • 11:00

      Röstånga IS (hemma) P16


      13:00
    • 11:45

      Jonstorp (hemma) P/F12


      12:15
    • 11:45

      Viken Tigers (hemma) P/F12


      12:15
    • 13:00

      Ekets GoIF (borta) P-05


      15:00
    • 13:00

      Brunnby FF (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Gnosjö IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Torekovs IK/Grevie GIK/Västra Karups IF (Bjäre Uni (borta) P/F 10


      12:00
    • 10:30

      Perstorp Bälinge IK (7m) (hemma) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Ängelholms FF gul (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Förslövs IF (Bjäre United) vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:30

      Vejby IF blå (borta) P-08


      13:30
    • 12:30

      Ljungbyheds IF (borta) P/F 10


      14:30
    • 13:00

      Ekeby GIF (hemma) F07-08


      15:00
    • 13:00

      Ramlösa Södra IF (borta) J-LAG


      15:00
    • 14:00

      Föreningsmöte Höganäs BK


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-07


      16:00
    • 15:00

      Jonstorps IF FK (hemma) P-06


      17:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      STU P-05


      21:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Högaborgs BK grön (borta) P-05


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
    • 17:00

      Motståndare (hemma) P-07


      20:00
    • 17:00

      Träningsläger med övernattning P/F 10


      23:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
    • 18:15

      Ramlösa Södra IF blå (borta) P-06


      20:15
  • 31Lör
    • 08:45

      Viken Tigers (hemma) P/F12


      09:15
    • 09:00

      Hyllinge GIF (hemma) P-07


      12:00
    • 09:30

      Viken Sharks (hemma) P/F12


      10:00
    • 09:30

      PF13/14/15 - Kullaalliansen / Knattesammandrag P/F13-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Dösjöbro IF (borta) P16


      12:00
    • 10:15

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      11:15
    • 11:00

      Teckomatorps SK 2 (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Allerums GIF (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Skäldervikens IF blå (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:15

      Vikens IK (hemma) P/F 11


      12:15
    • 12:15

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      13:15
    • 12:15

      Skäldervikens IF vit (borta) P09


      14:15
    • 13:00

      Varbergs GIF FK (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Hittarps IK röd (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Glumslövs FF 1 (borta) J-LAG


      17:00