Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 08:00

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      09:00
    • 09:00

      Svedbergs GOIF (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:00

      Allerums GIF (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:30

      PF13/14 - Kullaalliansen / Knattesammandrag P/F13-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK (hemma) P-07


      11:00
    • 11:00

      Stattena IF (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herrar


      12:30
    • 11:45

      Viken Tigers (hemma) P/F12


      12:45
    • 12:30

      Viken Sharks (hemma) P/F12


      13:30
  • 5Sön
    • 09:30

      Helsingborgs IF blå (hemma) P/F 10


      11:30
    • 10:00

      Vejby IF (hemma) P/F 10


      12:00
    • 10:30

      Vikens IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Seriematch/ Jonstorps IF P-08


      11:30
    • 11:00

      Fortuna FF svart (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Seriematch/ Klippans FF P-08


      14:00
    • 13:00

      Brunnby FF röd (hemma) P09


      15:00
    • 15:00

      Serematch mot Förslöv P-06


      17:00
    • 15:00

      Motståndare (hemma) P-07


      19:00
    • 17:00

      Boll-Lisa KDFF F07-08


      19:00
  • 6Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Laholms FK (hemma) Seniorlag Herrar


      21:00
    • 19:00

      Bollkalle vid A-laget P-08


      20:45
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 18:30

      Sereimatch mot Kågeröd P-06


      20:30
    • 18:30

      Motståndare (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Förslövs IF (borta) P/F 10


      20:30
  • 11Lör
    • 08:00

      Jonstorp (hemma) P/F12


      09:00
    • 08:45

      Viken Tigers (hemma) P/F12


      09:45
    • 09:30

      PF13/14 - Kullaalliansen / Knattesammandrag Brunnby P/F13-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Vejby IF orange (hemma) P/F 10


      12:00
    • 11:00

      Billesholms GOIF (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF (7m) (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Ekets GoIF (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Lunds BK (hemma) P16


      13:00
    • 11:15

      Allerums GIF (hemma) P/F 11


      12:15
    • 11:15

      Vikens IK (hemma) P/F 11


      12:15
    • 12:15

      Vikens IK (hemma) P/F 11


      13:15
    • 13:30

      IF Lödde (borta) P-05


      15:30
    • 15:00

      Åsa IF (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 12Sön
    • 09:30

      Klippans FF grön (borta) P/F 10


      11:30
    • 10:30

      Helsingborg City FC (hemma) P09


      12:30
    • 10:30

      Seriematch/ Helsingborgs City P-08


      11:30
    • 13:00

      seriematch/ Skäldervikens IF P-08


      14:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
      Höganäs Sportcenter, plan Norr B
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 17Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
  • 18Lör
    • 08:00

      Vikens IK (hemma) P/F 11


      09:00
    • 08:00

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      09:00
    • 09:30

      PF13/14 - Kullaalliansen / Knattesammandrag Höganäs P/F13-14


      12:00
    • 10:00

      Båstads GIF (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Allerums GIF (hemma) P/F 11


      11:00
    • 10:30

      Vikens IK vit (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Seriematch mot Billesholm P-06


      13:00
    • 11:00

      Dösjöbro IF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:00

      Viken Tigers (hemma) P/F12


      11:30
    • 11:00

      Motståndare (borta) P-07


      19:00
    • 11:45

      Viken Sharks (hemma) P/F12


      12:15
    • 13:00

      Gnosjö IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Bollkalle vid A-laget P-08


      15:00
  • 19Sön
    • 09:30

      Hyllinge GIF (hemma) P/F 10


      11:30
    • 10:00

      Hjärnarps GIF (hemma) P/F 10


      12:00
    • 11:00

      Helsingborgs FF (7m) (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Seriematch/ Häljarps IF P-08


      12:30
    • 11:30

      Jonstorps IF FK (borta) P/F 10


      13:30
    • 12:00

      Högaborgs BK (borta) P09


      14:00
    • 13:00

      Helsingborgs AIS (borta) P16


      15:00
    • 13:30

      Seriematch/ Munka Ljungby IF P-08


      14:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 18:00

      STU läger 2 P-05


      21:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Ängelholms FF (borta) F07-08


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 08:45

      Viken Tigers (hemma) P/F12


      09:15
    • 09:30

      Brunnby FF (borta) P/F12


      10:00
    • 09:30

      PF13/14 - Kullaalliansen / Knattesammandrag Allerum P/F13-14


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Ängelholms FF vit (hemma) P/F 10


      12:00
    • 11:00

      Dösjöbro IF (hemma) P16


      13:00
    • 11:15

      Vikens IK (hemma) P/F 11


      12:15
    • 12:00

      Ekets GoIF röd (borta) P/F 10


      14:00
    • 12:00

      Ramlösa Södra if (borta) P-07


      14:00
    • 12:15

      Brunnby FF (hemma) P/F 11


      13:15
    • 12:15

      Svedbergs GOIF (hemma) P/F 11


      13:15
    • 13:00

      Seriematch/ Hjärnarps GIF P-08


      14:00
    • 14:00

      Varbergs GIF FK (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 26Sön
    • 11:00

      Vejby IF blå (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Landskrona BoIS (borta) P-05


      13:00
    • 11:30

      Seriematch/ Ödåkra IF P-08


      12:30
    • 11:30

      Skånes Fagerhults IF (borta) P/F 10


      13:30
    • 12:00

      Hittarps IK 2 (borta) J-LAG


      14:00
    • 15:00

      Seriematch mot Strövelstorp P-06


      17:00
    • 15:00

      Motståndare (hemma) P-07


      19:00
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 30Tor
    • 08:00

      Halör Cup P09


      00:00
    • 08:00

      ÖIF-cupen F07-08


      17:00
    • 09:00

      Friends Cup Hittarp P/F13-14


      13:00
    • 09:45

      ÖIF Cupen P-08


      14:00
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 18:30

      Träning Seniorlag Herrar


      20:00
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
  • 31Fre
    • Heldag

      Halör Cup P09

    • Heldag

      BIF-cupen P-05