Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Höganäs BK
Välj lag

Oktober 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.40
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 2Ons
    • 17:30

      Träning P/F13


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:45
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 5Lör
    • 09:00

      Helsingborg Östra IF grön (borta) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF vit (hemma) P/F 10


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P09


      12:00
    • 10:00

      Träning P/F13


      11:00
    • 11:00

      Högaborgs BK grön (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Vikens IK svart (hemma) P/F 10


      15:00
  • 6Sön
    • 10:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Helsingborgs AIS (borta) P16


      13:00
    • 11:00

      Ekets GoIF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Förslövs IF (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF (borta) F07-08


      13:00
    • 13:00

      IK Wormo svart (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Åstorps FF röd (borta) P-06


      17:00
  • 7Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Ödåkra IF (hemma) J-LAG


      21:00
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P09


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 17:30

      Föräldramöte F07-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 9Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Strövelstorps GIF (borta) F07-08


      20:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
      Höganäs Sportcenter
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:30
  • 12Lör
    • 09:00

      Laholms FK (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:30

      Munka Ljungby IF röd (borta) P/F 10


      11:30
    • 10:00

      Brunnby FF vit (borta) P/F 10


      12:00
    • 10:30

      Båstads GIF (borta) P-08


      11:30
    • 11:00

      Perstorp Bälinge IK (9m) (hemma) P16


      13:00
    • 12:30

      Hittarps IK röd (borta) P09


      14:30
    • 13:00

      Eskilsminne IF gul (hemma) F07-08


      15:00
    • 14:30

      EM-kvalmatch mm P-05


      20:00
    • 15:30

      U-21 EM-kval P-07


      17:30
  • 13Sön
    • 08:00

      Träning PF14-15


      09:00
    • 09:00

      Träning P/F13


      10:00
    • 10:00

      Häljarps IF 1 (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      IK Wormo (hemma) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Helsingborg Östra IF (hemma) P09


      12:30
    • 12:30

      Hittarps IK svart (borta) P/F 10


      14:30
    • 13:00

      Landskrona BoIS (borta) P-05


      15:00
    • 14:00

      Motståndare (hemma) P-07


      17:00
    • 15:00

      Vikens IK blå (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      BK Landora (borta) J-LAG


      17:00
  • 14Mån
    v.42
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:00
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 16Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
  • 19Lör
    • 08:00

      ÄFF-cupen P09


      15:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 11:00

      BK Landora blå (hemma) P-05


      13:00
  • 20Sön
    • 08:00

      Träning PF14-15


      09:00
    • 09:00

      Träning P/F13


      10:00
    • 09:30

      ÄFF cupen P/F 10


      15:00
    • 11:00

      Svalövs BK (hemma) J-LAG


      13:00
    • 12:00

      Stehags AIF (9m) (borta) P16


      14:00
  • 21Mån
    v.43
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Högaborgs BK grön (borta) P-05


      21:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:00
  • 22Tis
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 23Ons
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Ledarträff P/F 10


      20:00
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 11:00

      Ekets GoIF (hemma) P16


      13:00
    • 12:00

      IF Lödde 2 (borta) J-LAG


      14:00
  • 27Sön
    • 08:00

      Träning PF14-15


      09:00
    • 09:00

      Träning P/F13


      10:00
    • 10:00

      Avslutning P-07


      13:00
    • 10:00

      Avslutning J-LAG


      13:00
    • 10:00

      Fotbollsavslutning 2019 P16


      13:00
    • 10:00

      Ungdomsavslutning P-05


      13:00
  • 28Mån
    v.44
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:00
  • 29Tis
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
  • 30Ons
  • 31Tor
    • 19:00

      Träning P16


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30