Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 10:00

      Träning F05-06


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • Heldag

      Eskilscupen P-07

    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 08:00

      Eskilscupen P-06


      00:00
    • 08:00

      Eskilscupen P-05


      00:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
  • 4Lör
  • 5Sön
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • 00:00

      Eskilscupen P-07


      17:59
    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 00:00

      Eskilscupen P-06


      19:00
    • 00:00

      Eskilscupen P-05


      16:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Eskilsminne if3 (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Träningsläger P09


      00:00
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 09:00

      Wormocupen (borta) P-08


      13:00
    • 09:00

      Eslövs bk svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Vedby-Rönne (hemma) P/F 11


      12:00
    • 10:00

      Borstahusens BK (borta) P-05


      12:00
    • 10:30

      Ödåkra IF grön (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Högaborgs BK randigt (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Båstads GIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 18:00

      Ekets GoIF (borta) J-LAG


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Seriematch/ Eskilsminne IF 3 P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 09:00

      Allerums GIF Gul (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:15

      Ramlösa Södra if svart (hemma) P-07


      11:30
    • 09:45

      Vikens IF Grå (hemma) P/F 11


      10:45
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 10:00

      Seriematch/ Glumslövs FF P-08


      11:30
    • 11:15

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:15
    • 12:30

      Vejby IF 2 (borta) P09


      14:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Vejby IF (borta) F05-06


      11:00
    • 10:00

      Råå if ljusblå (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-06


      12:30
    • 10:30

      Match mot Hittarp (H) F07-08


      12:00
    • 10:30

      Hittarps IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Hyllinge GIF (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Skäldervikens IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Häljarps IF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 14:00

      Allerums GIF (borta) F05-06


      16:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Munka Ljungby IF (borta) U16 / P-03


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Hittarps IK svart (hemma) F05-06


      20:00
    • 18:30

      Billesholms GIF (borta) U16 / P-03


      20:30
    • 18:30

      Stattena IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Ödåkra IF (borta) J-LAG


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:00
    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 09:00

      Spanska akademin ff (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Jonstorp Rosa (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 11:45

      Brunnby FF Röd (hemma) P/F 11


      12:45
    • 12:45

      Allerums GIF Gul (hemma) P/F 11


      13:45
    • 13:00

      Kulladals FF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Seriematch/ Ödåkra IF P-08


      11:30
    • 10:30

      Förslövs IF (9m) (borta) P-04


      12:30
    • 10:30

      Allerums GIF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Fortuna FF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Röstånga IS (9m) (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Ängelholm FF vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P09


      14:00
    • 12:30

      Seriematch/ Högaborgs BK 2 P-08


      14:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Strövelstorps GIF (9m) (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Förslövs IF röd (borta) P-06


      20:30