Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 10:00

      Träning F05-06


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • Heldag

      Eskilscupen P-07

    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 08:00

      Eskilscupen P-06


      00:00
    • 08:00

      Eskilscupen P-05


      00:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
  • 4Lör
  • 5Sön
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • 00:00

      Eskilscupen P-07


      17:59
    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 00:00

      Eskilscupen P-06


      19:00
    • 00:00

      Eskilscupen P-05


      16:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Eskilsminne if3 (borta) P-07


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Träningsläger P09


      00:00
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 09:00

      Eslövs bk svart (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Wormocupen (borta) P-08


      13:00
    • 10:00

      Vedby-Rönne (hemma) P/F 11


      12:00
    • 10:30

      Ödåkra IF grön (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Högaborgs BK randigt (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Båstads GIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P09


      14:00
    • 18:00

      Ekets GoIF (borta) J-LAG


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Seriematch/ Eskilsminne IF 3 P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Allerums GIF Gul (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:15

      Ramlösa Södra if svart (hemma) P-07


      11:30
    • 09:45

      Vikens IF Grå (hemma) P/F 11


      10:45
    • 10:00

      Seriematch/ Glumslövs FF P-08


      11:30
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) P/F12


      11:30
    • 11:15

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:15
    • 12:30

      Vejby IF 2 (borta) P09


      14:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Vejby IF (borta) F05-06


      11:00
    • 10:00

      Råå if ljusblå (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-06


      12:30
    • 10:30

      Match mot Hittarp (H) F07-08


      12:00
    • 10:30

      Hittarps IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Skäldervikens IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Hyllinge GIF (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Häljarps IF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 14:00

      Allerums GIF (borta) F05-06


      16:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:30

      Munka Ljungby IF (borta) U16 / P-04


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Hittarps IK svart (hemma) F05-06


      20:00
    • 18:30

      Billesholms GIF (borta) U16 / P-04


      20:30
    • 18:30

      Stattena IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Ödåkra IF (borta) J-LAG


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Spanska akademin ff (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 10:00

      Jonstorp Rosa (hemma) P/F12


      11:30
    • 11:45

      Brunnby FF Röd (hemma) P/F 11


      12:45
    • 12:45

      Vikens IF Svart (hemma) P/F 11


      13:45
    • 13:00

      Kulladals FF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Seriematch/ Ödåkra IF P-08


      11:30
    • 10:30

      Allerums GIF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Röstånga IS (9m) (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Ängelholm FF vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P09


      14:00
    • 12:30

      Seriematch/ Högaborgs BK 2 P-08


      14:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Förslövs IF röd (borta) P-06


      20:30
    • 18:30

      Strövelstorps GIF (9m) (hemma) P-04


      20:30