Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
    • 10:00

      Träning F05-06


      00:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • Heldag

      Eskilscupen P-07

    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 08:00

      Eskilscupen P-06


      00:00
    • 08:00

      Eskilscupen P-05


      00:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
  • 4Lör
  • 5Sön
    • Heldag

      Eskilscupen P-04

    • Heldag

      Eskilscupen P-06

    • 00:00

      Eskilscupen P-07


      17:59
    • Heldag

      Eskilscupen F07-08

    • 00:00

      Eskilscupen P-06


      19:00
    • 00:00

      Eskilscupen P-05


      16:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Eskilsminne if3 (borta) P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
      Höganäs Sportcenter ( GRÄS )
    • 17:00

      Träningsläger P09


      00:00
  • 11Lör
    • 00:00

      Träningsläger P09


      15:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 10:00

      Västra Karups IF (borta) F07-08


      12:00
    • 13:00

      IFK Trelleborg FK (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Eslövs bk svart (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Wormocupen (borta) P-08


      13:00
    • 10:00

      Vedby-Rönne (hemma) P/F 11


      12:00
    • 10:30

      Ödåkra IF grön (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Högaborgs BK randigt (hemma) P-06


      13:00
    • 12:00

      Ekets GoIF (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Båstads GIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 18:00

      Ekets GoIF (borta) J-LAG


      20:00
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Seriematch/ Eskilsminne IF 3 P-08


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:00

      Allerums GIF Gul (hemma) P/F 11


      10:00
    • 09:15

      Ramlösa Södra if svart (hemma) P-07


      11:30
    • 09:45

      Vikens IF Grå (hemma) P/F 11


      10:45
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) P/F12


      11:30
    • 10:00

      Seriematch/ Glumslövs FF P-08


      11:30
    • 11:15

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:15
    • 12:30

      Vejby IF 2 (borta) P09


      14:30
  • 19Sön
    • 09:00

      Vejby IF (borta) F05-06


      11:00
    • 10:00

      Råå if ljusblå (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Hittarps IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-06


      12:30
    • 10:30

      Match mot Hittarp (H) F07-08


      12:00
    • 11:00

      Seriematch/ Skäldervikens IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Häljarps IF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:00

      Hyllinge GIF (borta) P09


      13:00
    • 14:00

      Allerums GIF (borta) F05-06


      16:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Munka Ljungby IF (borta) U16 / P-04


      20:30
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Hittarps IK svart (hemma) F05-06


      20:00
    • 18:30

      Billesholms GIF (borta) U16 / P-04


      20:30
    • 18:30

      Stattena IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Ödåkra IF (borta) J-LAG


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 09:00

      Spanska akademin ff (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Jonstorp Rosa (hemma) P/F12


      11:30
    • 11:45

      Brunnby FF Röd (hemma) P/F 11


      12:45
    • 12:45

      Vikens IF Svart (hemma) P/F 11


      13:45
    • 13:00

      Kulladals FF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Seriematch/ Ödåkra IF P-08


      11:30
    • 10:30

      Allerums GIF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Fortuna FF svart (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Röstånga IS (9m) (borta) P-05


      13:00
    • 12:00

      Ängelholm FF vit (borta) P-07


      14:00
    • 12:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) P09


      14:00
    • 12:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:30

      Seriematch/ Högaborgs BK 2 P-08


      14:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Strövelstorps GIF (9m) (hemma) P-04


      20:30
    • 18:30

      Förslövs IF röd (borta) P-06


      20:30