Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
  • 2Lör
    • 09:00

      Vikens IF Grå (hemma) P/F 11


      09:30
    • 09:00

      Eskilsminne IF 3 (hemma) P-07


      11:00
    • 09:45

      Brunnby FF Blå (hemma) P/F 11


      10:15
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 10:30

      Jonstorps IF FK (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:00
    • 11:00

      Seriematch mot Brunnby P-06


      13:00
    • 11:30

      Seriematch/ Allerums GIF P-08


      13:00
    • 13:00

      Knattar på A-lagsmatch P09


      15:00
    • 13:00

      Malmö City FC (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 16:00

      Seriematch mot Fortuna vit P-04


      17:00
  • 3Sön
    • 09:00

      BK Landora (borta) P-07


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF (borta) F07-08


      12:00
    • 10:30

      Vejby IF 2 (borta) P09


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Borstahusens BK P-08


      12:30
    • 11:00

      Strövelstorps GIF (9m) (hemma) P-05


      13:00
    • 14:00

      Ängelholms FF (borta) F05-06


      16:00
  • 4Mån
    v.23
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Eskilsminne IF (hemma) U-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning U16 / P-03


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
    • 14:00

      Hittarps IK 2 (borta) U16 / P-03


      16:00
    • 14:00

      FC Trelleborg (hemma) J-LAG


      16:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 7Tor
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Spanska akademin FF (hemma) P-07


      10:45
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) PF-12/13


      11:30
    • 11:00

      Ekets GoIF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:30

      Strövelstorps GIF (borta) F05-06


      13:30
    • 12:00

      Båstads GIF (borta) P-07


      13:15
    • 12:00

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      12:30
    • 12:45

      Brunnby FF Röd (hemma) P/F 11


      13:15
    • 13:00

      Hyllinge GIF (borta) P-05


      15:00
    • 15:00

      Hörby FF (borta) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 10Sön
    • 10:00

      Seriematch/ Stattena IF P-08


      11:30
    • 11:00

      Ödåkra IF röd (borta) P09


      13:00
    • 11:00

      Ödåkra IF (hemma) U16 / P-03


      13:00
    • 11:00

      Seriematch mot Förslöv P-06


      13:00
    • 12:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (hemma) F05-06


      14:00
    • 13:00

      Höganäs BK röd (borta) P09


      15:00
    • 13:00

      Seriematch/ HBK gul P-08


      14:30
    • 13:30

      Hyllie IK (borta) J-LAG


      15:30
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
      HBK klubbstuga, Lerberget
      Anteckning: Nu kör vi igång ute träningen om väder tillåter. Vi kommer spela på A&B 5 manna planen.
    • 18:00

      Seriematch mot Stattena P-04


      20:00
    • 18:00

      Seriematch mot Hittarp P-06


      20:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:00

      KBK cupen Helsingborg P/F 10


      14:00
    • 09:00

      Träning PF-12/13


      10:00
    • 10:00

      Seriematch/ Vikens IK P-08


      11:30
    • 10:00

      Ängelholms FF vit (hemma) P-07


      11:15
    • 10:15

      Träningsläger P-05


      00:00
    • 10:30

      Munka Ljungby IF (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Vikens IK blå (9m) (hemma) P-05


      13:00
    • 12:15

      Råå IF ljusblå (borta) P-07


      13:30
    • 13:00

      Tomelilla IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 17Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-05


      15:00
    • 10:00

      Ödåkra IF (hemma) P/F 11


      16:00
    • 11:00

      Seriematch/ Vikens IK P-08


      12:30
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:00

      Stattena IF (hemma) F05-06


      13:00
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-12/13


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Ramlösa Södra IF (borta) U16 / P-03


      21:00
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 11:00

      Seriematch mot Hittarp P-04


      12:00
    • 15:00

      Skäldervikens IF (9m) (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Helsingborgs FF (borta) F05-06


      17:00
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör