Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
  • 2Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:15

      Seriematch mot Klippan P-04


      20:15
    • 19:15

      Föräldramöte angående Halör cup P-08


      20:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:00

      Båstads GIF (hemma) F05-06


      20:00
  • 5Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      11:00
    • 09:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) P-07


      11:00
    • 10:00

      Jonstorp Rosa (hemma) P/F12


      11:30
    • 10:00

      Seriematch/ Mörarps IF P-08


      11:30
    • 10:30

      Vejby IF (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Allerums GIF Brun (hemma) P/F 11


      11:30
    • 12:00

      BK Flagg (borta) J-LAG


      14:00
    • 12:30

      Allerums GIF Brun (hemma) P/F 11


      13:00
    • 13:00

      Dösjöbro IF (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
  • 6Sön
    • 10:30

      Höganäs BK (borta) F07-08


      12:30
    • 10:30

      Munka Ljungby IF (hemma) P09


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Åstorps FF P-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch mot Högaborg P-06


      13:00
    • 11:00

      Grevie GIK (Bjäre United) (hemma) U16 / P-04


      13:00
    • 11:00

      SerieMatch mot Röstånga P-04


      12:00
    • 11:00

      Seriematch mot Röstånga P-04


      12:00
    • 11:30

      Jonstorps IF FK (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      Fortuna FF vit (borta) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Vikens IK svart (hemma) P09


      14:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
  • 9Ons
    • 17:00

      Kallelse till cup P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 10Tor
  • 11Fre
    • Heldag

      Halör cup P-08

    • 00:00

      Träningsläger P-06


      12:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
  • 12Lör
    • Heldag

      Halör cup P-08

    • 08:00

      BIF-cupen P-05


      19:00
    • 09:00

      LRF Konsults Cup P/F 10


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 09:00

      Träning P/F12


      10:00
    • 12:00

      Kallelse till seriespel P-05


      12:00
    • 14:00

      Kulladals FF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 13Sön
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
  • 16Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Ödåkra IF (borta) P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
      Gräsplan Norr 11 manna
      Anteckning: Tillsammans med p05
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:30

      Seriematch mot Asmundtorp P-04


      19:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Jonstorps IF FK blå (hemma) P-07


      11:00
    • 09:45

      Vikens IF Svart (hemma) P/F 11


      10:15
    • 09:45

      Brunnby FF Blå (hemma) P/F 11


      10:15
    • 10:00

      Jonstorp Blå (hemma) P/F12


      11:30
    • 10:00

      Åstorps FF röd (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Svalövs BK/Röstånga IS/Kågeröds BOIF (borta) F05-06


      12:00
    • 11:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      13:15
    • 11:00

      Ödåkra IF (borta) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Höganäs BK (9m) (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF (borta) U16 / P-04


      13:00
    • 13:00

      IK Wormo (hemma) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 13:00

      Eskilsminne IF 2 (borta) F05-06


      15:00
  • 20Sön
    • 11:00

      Seriematch/ Hyllinge GIF P-08


      12:30
    • 11:00

      Högaborgs BK (hemma) J-LAG


      13:00
    • 11:30

      Seriematch mot Jonstorp P-06


      13:30
    • 12:00

      Skäldervikens IF blå (borta) P09


      14:00
    • 13:30

      Seriematch/ Ramlösa Södra IF P-08


      15:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
  • 23Ons
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
  • 24Tor
  • 25Fre
  • 26Lör
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      11:00
    • 10:00

      HBK Röd (hemma) P/F12


      11:30
    • 10:00

      Strövelstorps GoIF (borta) P09


      12:00
    • 10:00

      Kullavägens BK (borta) P-07


      12:00
    • 10:30

      Åstorps FF/Kvidinge IF blå (hemma) P09


      12:30
    • 10:30

      Höganäs BK (borta) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Seriematch/ Råå IF P-08


      12:30
    • 11:00

      Förslövs IF (9m) (hemma) U16 / P-04


      13:00
    • 11:45

      Allerums GIF Gul (hemma) P/F 11


      12:15
    • 12:45

      Jonstorps IF (hemma) P/F 11


      13:15
    • 13:00

      IF Limhamn Bunkeflo (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 20:00

      Laggrej med real-liverpool P-04


      23:59
  • 27Sön
    • 09:00

      Harrie FF röd (hemma) P-07


      11:00
    • 11:00

      Seriematch mot Viken P-06


      13:00
    • 11:00

      Seriematch/ Vejby IF P-08


      12:30
    • 11:30

      Allerums GIF (9m) (borta) P-05


      13:30
    • 12:00

      Torns IF (borta) J-LAG


      14:00
    • 12:00

      Vejby IF (hemma) F05-06


      14:00
    • 14:00

      Seriematch mot Fortuna svart P-04


      15:00
  • 28Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 18:00

      Träning Seniorlag Herrar


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      HIF-Jönköping P-04


      21:30
    • 18:00

      HIF- Jönköping södra mån 28/5 P/F 10


      21:00
    • 19:00

      HIF-JÖNKÖPING P-08


      21:00
    • 19:00

      HIF-Jönköping Södra P09


      21:00
    • 19:00

      Träning U16 / P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
  • 29Tis
  • 30Ons
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
  • 31Tor