Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Oktober 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.40
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning U16 / P-04


      20:30
    • 19:45

      Eskilsminne IF (borta) U-laget


      21:45
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F13-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-06


      19:30
    • 18:30

      Hittarps IK svart (borta) F05-06


      20:30
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 09:00

      Båstads gif (hemma) P-07


      12:00
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 10:00

      Billesholms GIF (borta) P09


      12:00
    • 11:00

      Ekets GoIF (hemma) F07-08


      13:00
    • 11:00

      Glumslövs FF (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Seriematch/ Vikens IK P-08


      13:00
    • 11:30

      Stattena IF (borta) F05-06


      13:30
    • 12:00

      Båstads GIF svart (borta) P09


      14:00
    • 12:00

      Träningsläger F07-08


      00:00
    • 14:00

      Ängelholms FF blå (borta) F05-06


      16:00
    • 15:00

      Teambuilding P-06


      00:00
  • 7Sön
    • 00:00

      Träningsläger F07-08


      13:00
    • 00:00

      Teambuilding P-06


      16:00
    • 09:00

      Glumslövs ff (borta) P-07


      12:00
    • 11:00

      Seriematch/ Vikens IK P-08


      12:30
    • 12:00

      IK Bergandy (hemma) J-LAG


      14:00
    • 14:00

      Eslövs BK (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 8Mån
    v.41
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:30

      Brunnby FF (hemma) P-04


      20:30
    • 19:00

      Träning U16 / P-04


      20:30
    • 19:00

      Dösjöbro IF (hemma) U-laget


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:00

      Borstahusens BK (borta) P-05


      12:00
    • 12:00

      Västra Karups IF (hemma) F05-06


      14:00
  • 15Mån
    v.42
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning U16 / P-04


      20:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 11


      18:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:00

      Utomhuscup P09


      15:00
    • 10:30

      Träning P/F12


      12:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 10:30

      Träning P-07


      12:00
    • 10:30

      Träning P-06


      12:00
    • 13:30

      Träning P09


      15:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 16:00

      Träning P/F 10


      17:30
    • 18:00

      Pizza kväll P-05


      21:00
  • 22Mån
    v.43
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
  • 23Tis
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 19:00

      Träning P09


      20:00
  • 24Ons
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
  • 25Tor
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:30

      Träning P/F12


      12:00
  • 28Sön
    • 10:00

      Träning P/F13-14


      11:00
    • 15:00

      Träning P-05


      16:30
    • 15:00

      Träning P09


      16:00
    • 16:00

      Träning P/F 10


      17:30
  • 29Mån
    v.44
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 19:00

      Träning J-LAG


      20:30
    • 19:00

      Träning U-laget


      20:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F05-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      19:00
    • 19:00

      Träning P09


      20:00
  • 31Ons
    • 18:00

      Träning P-04


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30