Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
    • 12:00

      Fortuna FF (hemma) P-03


      13:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 19:00

      GIF Nike 1 (hemma) U-laget


      21:00
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Helsingborgs IF 1 (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Åstorps FF (hemma) U16


      21:00
    • 19:00

      Stehags AIF 1 (hemma) U-laget


      21:00
  • 6Lör
    • 08:30

      Fortuna FF svart (borta) P-07


      12:00
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:00

      Båstads GIF (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Landskrona BOIS (borta) P-03


      12:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      annat lag (hemma) P11/12


      10:00
    • 10:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      12:00
    • 10:20

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:20
    • 10:20

      annat lag (hemma) P11/12


      11:20
    • 10:30

      Strövelstorps GIF F05 (hemma) F05-06


      11:30
    • 11:00

      Billesholms GIF (borta) P-03


      12:00
    • 11:00

      Ramlösa Södra IF vit (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Fortuna FF (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Knattesammandrag P09


      15:00
    • 13:00

      Match Munka (9 manna) borta P-04


      14:00
    • 15:00

      Stattena IF vit (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Hittarps IK grön (borta) P-06


      17:00
  • 8Mån
    v.19
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Glumslövs FF (borta) F05-06


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      IF Lödde 1 (borta) U-laget


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:30

      Hittarps IK vit (borta) F07-08


      20:30
    • 19:00

      Billesholms GIF (borta) U16


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:45

      Match Vejby (9 manna)hemma P-04


      20:00
    • 19:00

      Råå IF (borta) U-laget


      21:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Ängelholms FF svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF blå (hemma) P-05


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF (hemma) P-08


      11:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:00

      Svalövs BK (hemma) P-03


      12:00
    • 11:00

      Båstads GIF F05 (borta) F05-06


      12:00
    • 11:10

      Knattesammandrag P09


      13:30
    • 11:30

      annat lag (hemma) P11/12


      12:30
    • 11:30

      Brunnby FF (hemma) P-05


      13:30
    • 12:50

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:10
    • 12:50

      annat lag (hemma) P11/12


      13:50
    • 15:00

      Hemmamatch (A-laget) P/F 10


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-06


      17:00
    • 15:00

      Torslanda IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
  • 14Sön
    • 10:30

      Höörs IS blå (hemma) F05-06


      12:30
    • 10:30

      Båstads GIF (hemma) F07-08


      12:30
    • 15:00

      Brunnby FF vit (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Helsingborg Östra IF (hemma) P-03


      16:00
  • 15Mån
    v.20
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:45

      Tomelilla IF (hemma) U-laget


      21:45
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 18:00

      Match Ödåkra borta P-04


      19:00
    • 18:30

      Ramlösa Södra IF 1 (hemma) U-laget


      20:30
    • 19:00

      Helsingborgs Östra IF/Gantofta IF (hemma) U16


      21:00
  • 20Lör
    • 09:00

      Vilkens IK vit (hemma) P-07


      13:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      10:20
    • 09:30

      Knattesammandrag P09


      13:00
      Brunnby
      Anteckning: 10:20 Plan B, Allerum - HBK Röd
      11:10 Plan B, Allerum - HBK Vit
      12:00 Plan B, HBK Blå - Brunnby
    • 09:30

      Klippans FF (borta) P-08


      10:30
    • 11:00

      Högaborgs BK vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) P-05


      13:00
    • 12:50

      annat lag (hemma) P11/12


      13:50
    • 13:30

      annat lag (hemma) P11/12


      14:30
    • 14:00

      Vinbergs IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Glumslövs FF (borta) P-08


      11:00
    • 12:00

      Råå IF (hemma) F07-08


      14:00
    • 12:00

      Furulunds IK (hemma) F05-06


      14:00
    • 14:00

      Ödåkra IF F05 (borta) F05-06


      15:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (borta) U-laget


      16:00
    • 16:00

      Bjäre United (borta) P-03


      17:00
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 25Tor
    • Heldag

      ÖIF Cupen F06 F05-06

    • 08:00

      ÖIF Cupen P09


      15:00
    • 08:00

      Ödåkracupen F07-08


      15:00
    • 09:00

      Åhus Cup P-08


      18:00
    • 10:00

      Träning P-03


      11:30
    • 13:40

      ÖIF Cupen P-05


      18:20
    • 14:00

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 15:00

      Assyriska Turabdin IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Västra Karup IF (hemma) P/F 10


      12:30
    • 09:30

      Träning P11/12


      10:30
    • 10:30

      Match mot Hornbæk P09


      12:00
    • 11:00

      Träning Seniorlag Herrar


      12:30
    • 12:00

      Röstånga IS (borta) U16


      14:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Staffanstorp United FC (hemma) U-laget


      21:00
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45