Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2017

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.18
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
  • 4Tor
  • 5Fre
    • 17:00

      Helsingborgs IF 1 (borta) P-07


      20:00
    • 19:00

      Höganäs BK (borta) J-LAG


      21:00
  • 6Lör
    • 08:30

      Fortuna FF svart (borta) P-07


      12:00
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:00

      Båstads GIF (borta) P-08


      11:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 14:00

      Eskilsminne IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 7Sön
    • 09:00

      IF Viken (hemma) P/F 11


      10:00
    • 10:00

      Munka Ljungby IF (borta) F07-08


      12:00
    • 10:20

      IF Viken (hemma) P/F 11


      11:20
    • 10:20

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      12:20
    • 11:00

      Fortuna FF (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Knattesammandrag P09


      15:00
    • 13:00

      Match Munka (9 manna) borta P-04


      14:00
    • 15:00

      Stattena IF vit (borta) P-05


      17:00
    • 15:00

      Hittarps IK grön (borta) P-06


      17:00
  • 8Mån
    v.19
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 18:30

      Hittarps IK vit (borta) F07-08


      20:30
    • 19:00

      Billesholms GIF (borta) J-LAG


      21:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 18:45

      Match Vejby (9 manna)hemma P-04


      20:00
  • 13Lör
    • 09:00

      Ängelholms FF svart (hemma) P-07


      12:00
    • 10:00

      Ängelholms FF (hemma) P-08


      11:00
    • 11:00

      Ängelholms FF (hemma) P-08


      12:00
    • 11:10

      Knattesammandrag P09


      13:30
    • 11:30

      IF Viken (hemma) P/F 11


      12:30
    • 11:30

      Höganäs BK blå (borta) P-05


      13:30
    • 12:50

      IF Viken (hemma) P/F 11


      13:50
    • 12:50

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:10
    • 15:00

      Torslanda IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 15:00

      Bollkallar P-06


      17:00
  • 14Sön
    • 10:30

      Höganäs BK röd (borta) F05-06


      12:30
    • 10:30

      Båstads GIF (hemma) F07-08


      12:30
    • 15:00

      Brunnby FF vit (hemma) P-06


      17:00
  • 15Mån
    v.20
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 17:00

      Kallelse till seriespel P-05


      17:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 18:00

      Match Ödåkra borta P-04


      19:00
    • 19:00

      Höganäs BK (borta) J-LAG


      21:00
  • 20Lör
    • 09:00

      Vilkens IK vit (hemma) P-07


      13:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      10:20
    • 09:30

      Klippans FF (borta) P-08


      10:30
    • 09:30

      Knattesammandrag P09


      13:00
      Brunnby
      Anteckning: 10:20 Plan B, Allerum - HBK Röd
      11:10 Plan B, Allerum - HBK Vit
      12:00 Plan B, HBK Blå - Brunnby
    • 11:00

      Högaborgs BK vit (hemma) P-06


      13:00
    • 11:00

      Munka Ljungby IF (borta) P-05


      13:00
    • 12:50

      IF Viken (hemma) P/F 11


      13:50
    • 13:30

      IF Viken (hemma) P/F 11


      14:30
    • 14:00

      Vinbergs IF (borta) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 21Sön
    • 10:00

      Glumslövs FF (borta) P-08


      11:00
    • 12:00

      Råå IF (hemma) F07-08


      14:00
    • 12:00

      Höganäs BK röd (borta) F05-06


      14:00
    • 14:00

      FC Rosengård 1917 (borta) U-laget


      16:00
  • 22Mån
    v.21
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
    • Heldag

      ÖIF Cupen F06 F05-06

    • 08:00

      ÖIF Cupen P09


      15:00
    • 08:00

      Ödåkracupen F07-08


      15:00
    • 09:00

      Åhus Cup P-08


      18:00
    • 10:00

      Träning U16 / P-03


      11:30
    • 13:40

      ÖIF Cupen P-05


      18:20
    • 14:00

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 15:00

      Assyriska Turabdin IK (hemma) Seniorlag Herrar


      17:00
    • 18:00

      Träning J-LAG


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
  • 26Fre
  • 27Lör
    • 09:00

      Västra Karup IF (hemma) P/F 10


      12:30
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:30

      Match mot Hornbæk P09


      12:00
    • 12:00

      Röstånga IS (borta) J-LAG


      14:00
    • 18:15

      Träning Seniorlag Herrar


      19:45
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.22
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 18:00

      Träning J-LAG


      19:30
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 19:00

      Staffanstorp United FC (hemma) U-laget


      21:00
    • 19:00

      Träning U16 / P-03


      20:30
  • 30Tis
  • 31Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45