Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
  • 2Sön
    • 00:00

      Träningsläger 2017 J-LAG


      15:00
    • 10:00

      Träning P/F 10


      11:30
    • 12:00

      Vikens IK (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      IF Lödde (hemma) U-laget


      16:00
    • 14:00

      Åhus Horna Bollklubb (hemma) U16 / P-03


      15:00
    • 15:00

      Träning F07-08


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Allerums GIF (borta) P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
  • 3Mån
    v.14
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 19:00

      Föräldramöte P-05


      20:00
    • 20:00

      Kallelse till Kamratcupen P-05


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:45

      Match Allerum hemma P-04


      20:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Kamratcupen F07-08

    • 07:30

      Kamratcupen P-05


      13:00
    • 08:00

      Kamratcupen F06 F05-06


      13:00
    • 09:00

      HBK Blå (hemma) P-07


      15:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:30
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 10:30

      Aneby SK (hemma) U-laget


      11:30
    • 16:00

      Ullareds IK (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 9Sön
    • 07:00

      Kamratcupen P09


      13:00
    • 07:00

      Kamratcupen F07-08


      15:00
    • 08:00

      Förslövs IF (borta) P-06


      13:00
    • 08:00

      Höganäs BK F05 (hemma) F05-06


      18:00
    • 08:30

      Kamratcupen 2017 (hemma) P-08


      13:00
    • 09:00

      Träning U-laget


      10:30
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning J-LAG


      19:30
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Fortuna FF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      HIF 3 (hemma) P-08


      11:00
    • 10:30

      Spanska Akademin FF röd (hemma) P-05


      12:30
    • 11:30

      Fortuna FF vit (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Träning P-06


      12:30
  • 16Sön
    • 10:30

      Hittarps IK svart (hemma) F05-06


      12:30
    • 10:30

      Västra Karups IF (hemma) F07-08


      11:30
    • 12:00

      IK Wormo (hemma) F07-08


      13:00
    • 12:00

      Ödåkra IF F05 (hemma) F05-06


      13:00
  • 17Mån
    v.16
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 19:00

      Högaborgs BK 2 (hemma) J-LAG


      21:00
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
      Lerberets IP
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:00

      Billesholms IK (borta) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Hittarps IK (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) F05-06


      13:00
    • 11:00

      Allerums GIF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Åstorps FF vit (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Bollkallar P-06


      16:00
    • 14:00

      Dalstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Åstorps FF (borta) P-08


      12:00
    • 12:00

      Höganäs BK (borta) U-laget


      14:00
    • 12:00

      Hittarps IK vit (borta) P-05


      14:00
    • 15:00

      Ekets GOIF (hemma) U16 / P-03


      16:00
  • 24Mån
    v.17
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:45

      Match Skälderviken hemma P-04


      20:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Svalövs BK (hemma) P-07


      13:00
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Västra Karups IF F05 (borta) F05-06


      11:00
    • 10:00

      Hittarps IK svart (hemma) P-05


      12:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Ljungbyheds IF (hemma) U16 / P-03


      12:00
    • 11:30

      Skäldervikens IF vit (hemma) P-05


      13:30
    • 11:30

      Ramlösa Södra IF blå (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Vejby IF (hemma) P-08


      12:30
    • 13:00

      Lindome GIF (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 18:30

      Städning vårmarknad P09


      20:00
  • 30Sön
    • 10:30

      Vikens IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Vejby IF (borta) J-LAG


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Allerums GIF (hemma) F07-08


      14:00