Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Höganäs BK

Följ

Höganäs BK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Genom att använda tjänsten godkänner du detta.

Okej

April 2017

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
  • 2Sön
    • 00:00

      Träningsläger 2017 J-LAG


      15:00
    • 10:00

      Träning P/F 10


      11:30
    • 12:00

      Vikens IK (hemma) P-08


      14:00
    • 14:00

      Höganäs BK (borta) U-laget


      16:00
    • 15:00

      Träning F07-08


      16:00
    • 16:00

      Träning P-05


      17:30
    • 17:00

      Träning P-07


      18:30
    • 17:00

      Allerums GIF (borta) P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:30
  • 3Mån
    v.14
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
    • 19:00

      Föräldramöte P-05


      20:00
    • 20:00

      Kallelse till Kamratcupen P-05


      20:00
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:45

      Match Allerum hemma P-04


      20:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Kamratcupen F07-08

    • 07:30

      Kamratcupen P-05


      13:00
    • 08:00

      Kamratcupen F06 F05-06


      13:00
    • 09:00

      HBK Blå (hemma) P-07


      15:00
    • 09:00

      Höganäs BK (hemma) P/F 10


      14:30
    • 09:00

      Träning P/F 11


      10:00
    • 10:30

      Aneby SK (hemma) U-laget


      11:30
    • 16:00

      Ullareds IK (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00
  • 9Sön
    • 07:00

      Kamratcupen P09


      13:00
    • 07:00

      Kamratcupen F07-08


      15:00
    • 08:00

      Höganäs BK F05 (hemma) F05-06


      18:00
    • 08:00

      Förslövs IF (borta) P-06


      13:00
    • 08:30

      Kamratcupen 2017 (hemma) P-08


      13:00
    • 09:00

      Träning U-laget


      10:30
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F05-06


      19:00
    • 17:30

      Träning F07-08


      19:00
    • 18:00

      Träning P-07


      19:30
    • 18:00

      Träning J-LAG


      19:30
    • 18:15

      Träning U-laget


      19:45
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 09:00

      Fortuna FF vit (hemma) P-07


      13:00
    • 10:00

      HIF 3 (hemma) P-08


      11:00
    • 11:30

      Träning P-06


      12:30
    • 11:30

      Fortuna FF vit (hemma) P-06


      13:30
  • 16Sön
    • 10:30

      Hittarps IK svart (hemma) F05-06


      12:30
    • 10:30

      Västra Karups IF (hemma) F07-08


      11:30
    • 12:00

      IK Wormo (hemma) F07-08


      13:00
    • 12:00

      Ödåkra IF F05 (hemma) F05-06


      13:00
  • 17Mån
    v.16
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 19:00

      Höganäs BK (borta) J-LAG


      21:00
  • 22Lör
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:00

      Billesholms IK (borta) F07-08


      12:00
    • 10:00

      Hittarps IK (hemma) P-08


      11:00
      Höganas sportcenter
      Serie: P09 NvB2 (Röd)
      Samlingsinfo: Höganäs Sportcenter
      Samlingstid: 09:10
      Anteckning: Andra matchen för Höganäs Lag Röd är hemma mot Hittarp på Plan 2A. Vi spelar 2 * 20 min.Kom ihåg att sista tidpunkt att svara på kallelsen är Ons 19/4 kl 17.00. Vid eventuella frågor kontakta Martin eller Marcus L.

      Plan 2A
      Resultat och referat
    • 10:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) P-07


      13:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:00

      Eskilsminne IF 1 (borta) F05-06


      13:00
    • 11:00

      Allerums GIF (borta) P-06


      13:00
    • 11:00

      Åstorps FF vit (borta) P-05


      13:00
    • 14:00

      Dalstorps IF (hemma) Seniorlag Herrar


      16:00
    • 14:00

      Bollkallar P-06


      16:00
  • 23Sön
    • 11:00

      Åstorps FF (borta) P-08


      12:00
  • 24Mån
    v.17
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 16:00

      Kallelse till seriespel P-05


      16:00
    • 17:15

      Träning U16 / P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F 10


      18:45
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 17:00

      Träning U-laget


      18:30
    • 18:45

      Match Skälderviken hemma P-04


      20:00
  • 29Lör
    • 09:00

      Svalövs BK (hemma) P-07


      13:00
    • 09:30

      Träning P/F 10


      11:00
    • 09:30

      Träning P/F 11


      10:30
    • 10:00

      Ramlösa Södra IF (hemma) P-08


      11:00
    • 10:00

      Västra Karups IF F05 (borta) F05-06


      11:00
    • 10:30

      Träning P09


      12:00
    • 11:30

      Vejby IF (hemma) P-08


      12:30
    • 11:30

      Ramlösa Södra IF blå (hemma) P-06


      13:30
    • 11:30

      Höganäs BK blå (borta) P-05


      13:30
    • 13:00

      Lindome GIF (borta) Seniorlag Herrar


      15:00
    • 18:30

      Städning vårmarknad P09


      20:00
  • 30Sön
    • 10:30

      Vikens IK (hemma) F07-08


      12:30
    • 11:00

      Vejby IF (borta) J-LAG


      13:00
    • 12:00

      Eskilsminne IF 2 (hemma) F05-06


      14:00
    • 12:00

      Allerums GIF (hemma) F07-08


      14:00