Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hisingens IK

Följ

Hisingens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hisingens IK
Välj lag

Februari 2020

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.5
    • 07:00

      GP-pucken slutspel U11 P-09


      19:00
    • 08:00

      Gp pucken Stenungsund P-07


      17:30
    • 08:30

      Gp Pucken Ulricehamn P-07


      18:30
    • 08:30

      Träning Domare


      17:30
    • 09:00

      G-P pucken P-07


      19:00
    • 09:00

      GP pucken - Lag VIT P-10


      17:30
    • 10:30

      Träning Team 11


      11:50
    • 16:00

      Falkenbergs HK Blå (borta) P-06


      18:00
  • 2Sön
  • 3Mån
    v.6
    • 18:00

      Föräldrakurs P-06


      21:00
    • 18:00

      Föräldrakurs P-07


      21:00
    • 18:00

      Föräldrkurs A-pojkar


      21:00
    • 18:00

      Föräldrakurs P-10


      21:00
    • 18:00

      Obligatorisk föräldrakurs Team 11


      21:00
    • 18:00

      Föräldrakurs från SISU P-09


      21:00
    • 19:00

      Träning A-pojkar


      21:10
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
    • 20:05

      Träning J20


      22:20
    • 20:05

      Träning J18


      22:20
  • 4Tis
    • 15:00

      Open ice P-07


      16:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:50
    • 16:00

      Träning P-06


      18:30
    • 16:45

      Ledarmöte P-07


      18:30
    • 18:30

      Träning P-10


      19:30
    • 19:00

      Tibro IK (borta) J20


      21:00
    • 19:00

      Träning A-pojkar


      21:50
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
    • 19:30

      Merträning med 08 P-09


      20:30
  • 5Ons
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 18:30

      Merträning P-08


      19:30
    • 19:00

      Nittorps IK (borta) A-LAG


      21:00
    • 19:30

      Bäcken HC Vit (hemma) P-07


      21:30
    • 19:30

      Bäcken HC (hemma) Domare


      21:00
    • 19:45

      Träning J18


      22:20
    • 19:45

      Träning J20


      22:20
  • 6Tor
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:50
    • 18:00

      Medlemsmöte Hisingen Hockey (för föräldrar) P-09


      19:30
    • 18:00

      Medlemsmöte HIK J18


      19:30
    • 18:00

      Medlemsmöte Hisingen Hockey P-08


      19:30
    • 18:00

      Medlemsmöte Styrelsen


      19:30
    • 18:00

      Hik medlemsmöte P-10


      19:30
    • 18:00

      Medlemsmöte Team 11


      19:30
    • 18:00

      Träning Team 11


      19:00
    • 18:00

      Medlemsmöte Hisingen Hockey Team 12


      19:00
    • 18:00

      Medlemsmöte HIK J20


      19:30
    • 18:00

      Medlemsmöte A-pojkar


      19:45
    • 18:00

      Medlemsmöte Hisingen Hockey P-07


      20:00
    • 18:00

      Medlemsmöte för föräldrarna P-06


      19:30
    • 19:00

      Lerums BK Vit (borta) P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning A-pojkar


      21:00
    • 19:55

      Träning J20


      22:20
    • 19:55

      Träning J18


      22:20
  • 7Fre
    • 18:30

      Träning P-08


      19:30
    • 18:40

      Stenungsund HF (borta) P-09


      20:40
    • 19:30

      Träning Team 11


      20:30
    • 19:30

      Träning P-06


      21:20
    • 20:00

      Hanhals IF (hemma) A-pojkar


      22:00
    • 20:30

      Träning P-07


      21:30
  • 8Lör
    • 08:30

      Frölunda HC Vit (hemma) P-08


      10:30
    • 08:30

      Frölunda (hemma) Domare


      10:00
    • 10:30

      Hanhals (hemma) Domare


      12:00
    • 10:30

      Hanhals IF (hemma) P-07


      12:30
    • 11:00

      Bäcken HC (hemma) Domare


      13:00
    • 11:00

      Bäcken HC (hemma) P-10


      13:00
    • 15:30

      Bäcken HC (hemma) P-08


      17:30
    • 15:30

      Bäcken HC (hemma) Domare


      17:00
    • 16:00

      Träning P-06


      18:20
    • 17:30

      Kungsbacka HC (hemma) J20


      19:30
  • 9Sön
  • 10Mån
    v.7
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
    • 19:10

      Träning A-pojkar


      21:10
    • 19:10

      Träning P-06


      21:10
    • 20:05

      Träning J20


      22:20
    • 20:05

      Träning J18


      22:20
  • 11Tis
    • 16:00

      Träning P-06


      18:30
    • 16:00

      Träning P-07


      17:50
    • 18:30

      Träning P-10


      20:20
    • 18:30

      Träning Team 11


      20:20
    • 19:00

      Partille HK (borta) J20


      21:00
    • 19:00

      Träning A-pojkar


      21:50
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
  • 12Ons
    • 18:30

      Merträngning P-10


      19:30
    • 18:30

      Merträning P-08


      19:30
    • 18:30

      Träning P-09


      19:30
    • 19:00

      Kungälvs IK (borta) A-LAG


      21:00
    • 20:00

      Lysekil/Uddevalla/Munkedal (hemma) J18


      22:00
  • 13Tor
    • 16:00

      Träning P-09


      17:50
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
    • 18:00

      Träning P-10


      19:00
    • 19:10

      Träning A-pojkar


      21:10
    • 20:05

      Träning J20


      22:20
    • 20:05

      Träning J18


      22:20
  • 14Fre
    • 18:30

      Träning P-07


      20:20
    • 19:45

      Träning J20


      22:20
    • 19:45

      Träning J18


      22:20
    • 20:00

      Träning P-08


      21:00
  • 15Lör
    • 08:30

      Träning P-08


      09:40
    • 10:00

      Träning Team 11


      11:00
    • 11:00

      Träning P-10


      12:00
    • 17:30

      Rönnängs IK (hemma) J20


      19:30
  • 16Sön
  • 17Mån
    v.8
    • 17:45

      Match: 93721027 Varberg HK-Hisingens IK J20


      21:30
    • 18:30

      Träning A-pojkar


      21:10
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
    • 20:05

      Träning J18


      22:20
  • 18Tis
    • 15:00

      Open ice P-07


      16:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:50
    • 16:00

      Träning P-06


      18:30
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 18:00

      Matrismöte Materialarrådet


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      19:20
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
    • 19:00

      Träning A-pojkar


      21:50
    • 19:30

      Vänersborgs HC (borta) J20


      21:30
    • 19:30

      Träning P-08


      20:30
  • 19Ons
    • 19:00

      Femkronors matchen P-09


      21:00
    • 19:10

      IF Mölndal Hockey (hemma) A-LAG


      21:10
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:30

      Träning P-07


      19:30
    • 20:00

      Lerums BK (hemma) A-pojkar


      22:00
    • 20:30

      Lions HC Strömstad Vit (hemma) P-06


      22:30
  • 22Lör
    • 00:00

      Hovås HC Vit (borta) P-10


      02:00
    • 08:30

      Frölunda HC (hemma) P-08


      10:30
    • 08:30

      Frölunda (hemma) Domare


      10:00
    • 10:30

      Kungälv (hemma) Domare


      12:00
    • 10:30

      Kungälvs IK Vit (hemma) P-07


      12:30
    • 12:00

      Träning Team 11


      13:00
    • 14:00

      Partille HK (hemma) P-09


      16:00
    • 14:00

      Partille (hemma) Domare


      15:30
    • 15:30

      Kungälvs IK Vit (hemma) P-06


      17:30
    • 17:30

      Varberg HK (hemma) J20


      19:30
    • 18:30

      Bäcken HC Vit (borta) P-08


      20:30
    • 19:00

      IF Mölndal Hockey (borta) A-pojkar


      21:00
  • 23Sön
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      12:00
    • 12:30

      Bäcken HC - Vit (borta) P-09


      14:30
    • 12:30

      C2 Vit: Bäcken - Hisingen P-10


      14:30
    • 14:00

      Träning Tjejer


      15:00
    • 16:00

      Stenungsund HF (hemma) A-LAG


      18:00
    • 16:00

      Hovås HC (borta) J18


      18:00
    • 16:15

      Hanhals IF Vit (borta) P-07


      18:15
    • 17:30

      Träning P-06


      19:50
    • 18:00

      Bäcken HC (borta) P-07


      20:00
    • 18:30

      Lerums BK 2 (hemma) A-pojkar


      20:30
  • 24Mån
    v.9
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
  • 25Tis
    • 15:00

      Open ice P-07


      16:00
    • 16:00

      Träning P-07


      17:50
    • 16:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      Styrelsemöte Styrelsen


      20:30
    • 19:00

      Träning A-LAG


      20:00
    • 20:00

      Härryda HC Blå (borta) P-06


      22:00
  • 26Ons
  • 27Tor
    • 16:00

      Träning P-08


      18:00
  • 28Fre
    • 20:00

      Frölunda HC (hemma) A-pojkar


      22:00
  • 29Lör
    • 08:00

      Hammaröcup P-07


      00:00
    • 08:30

      Lerums BK (hemma) P-08


      10:30
    • 09:30

      Bemanning av utvisningsbåset A-pojkar


      17:00
    • 10:30

      Frölunda/GIK Vit (hemma) P-06


      12:30
    • 12:00

      IF Mölndal Hockey (borta) P-09


      14:00
    • 13:00

      Lerums BK (borta) P-07


      15:00
    • 17:30

      Hanhals IF Vit (hemma) P-10


      19:30