Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Emmaboda IS

Följ

Emmaboda IS

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Emmaboda IS
Välj lag

Juli 2018

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.26
    • Heldag

      Skadevi cup F-05

    • 00:00

      Skadevi cup P-05


      22:00
    • 17:00

      Bergkvara AIF (hemma) Herr


      19:00
  • 2Mån
    v.27
    • 16:00

      Träning F-03


      17:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:30
  • 3Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
  • 4Ons
  • 5Tor
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
  • 6Fre
  • 7Lör
  • 8Sön
  • 9Mån
    v.28
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
  • 10Tis
    • 19:00

      Träning P-16


      20:30
  • 11Ons
  • 12Tor
    • 17:00

      Träning F-03


      18:30
  • 13Fre
  • 14Lör
  • 15Sön
    • 17:00

      Gothia cup P-16


      00:00
      Göteborg
      Anteckning: Kommer mer info!!!
  • 16Mån
    v.29
    • Heldag

      Gothia cup P-16

      Göteborg
      Anteckning: Kommer mer info!!!
    • 12:10

      Stryn TIL (borta) P-16


      13:10
  • 17Tis
    • Heldag

      Gothia cup P-16

      Göteborg
      Anteckning: Kommer mer info!!!
    • 14:20

      Staffanstorp United 1 (hemma) P-16


      15:20
  • 18Ons
    • Heldag

      Gothia cup P-16

      Göteborg
      Anteckning: Kommer mer info!!!
    • 11:50

      CD Inter Vista Alegre (hemma) P-16


      12:50
  • 19Tor
    • Heldag

      Gothia cup P-16

      Göteborg
      Anteckning: Kommer mer info!!!
    • 17:00

      Träning F-06


      18:30
  • 20Fre
    • 00:00

      Gothia cup P-16


      19:00
      Göteborg
      Anteckning: Kommer mer info!!!
  • 21Lör
  • 22Sön
  • 23Mån
    v.30
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
    • 16:00

      PantaMera F-04


      20:00
  • 27Fre
    • 16:00

      Pantplockning F-03


      20:00
  • 28Lör
  • 29Sön
    • 10:00

      Pantplockning F-03


      13:00
    • 10:00

      PantaMera F-04


      13:00
  • 30Mån
    v.31
    • 17:45

      Träning Dam


      19:45
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30
  • 31Tis
    • 17:00

      Träning F-05


      18:30
    • 17:45

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning P-05


      19:30
    • 18:00

      Träning P06-07


      19:30
    • 18:00

      Träning F-06


      19:30
    • 18:30

      Träning F-04


      20:00
    • 19:00

      Träning Herr


      20:30