Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF FF

Följ

DIF Ungdom, Dam och Futsal

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Djurgårdens IF FF
Välj lag

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 08:00

      EFK's Vårcup P09-9


      15:00
    • 10:00

      Minicup P09-11


      12:30
    • 10:00

      FC Järfälla P06 (borta) U11


      11:00
    • 10:00

      Träning U17


      11:30
    • 10:00

      Vendelsö IK (hemma) F06


      11:00
    • 10:45

      Hammarby lag 6 (borta) U10-2


      13:30
    • 11:00

      EFK's Vårcup P09-9


      17:30
    • 11:00

      Träning DIF Dam


      13:00
    • 12:15

      1:a Majcupen P09-5


      17:15
    • 13:00

      Träning U16


      16:00
    • 13:00

      Täby FK -2 (borta) F06 Söderort


      14:00
    • 14:00

      BP 04-3U (borta) P04-2


      15:00
    • 14:00

      Träning U10


      15:30
    • 14:30

      Träning U19


      16:30
    • 15:00

      Boo FF 1 (hemma) U13


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning Beachsoccer


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
  • 2Ons
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-9


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:45
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P04-2


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:10
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-9


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Videoanalys U14


      18:45
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:00

      Föräldrarmöte P09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-7


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      DIF (hemma) P07-9


      20:00
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:00
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:15
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 3Tor
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Målvaktsträning P03-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P03-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:45
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning U12-2


      18:30
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:45

      Träning U12


      19:15
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning P08-4


      19:00
    • 18:30

      Träning P09-5


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:45

      Träning P17


      20:30
    • 19:00

      F02s insamlingskväll F02


      21:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      21:00
  • 4Fre
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P08-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning U16


      18:30
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-4


      18:00
    • 17:30

      IFK Lidingö FK 14 blå (hemma) P08-7


      19:30
    • 18:00

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-10


      19:00
    • 18:00

      IFK Lidingö FK 12 vit (hemma) P10-10


      20:00
    • 18:30

      IFK Lidingö FK 9 blå (hemma) P08-3


      20:30
    • 18:30

      Täby United FC NS 3 (borta) P04-4


      20:30
    • 18:30

      Stuvsta IF 2 (hemma) P04-6


      20:30
    • 18:30

      Mix match Sanktan P04-5 Svart


      20:00
    • 18:45

      IFK Aspudden-Tellus 1 (hemma) P05-5


      20:45
    • 19:00

      Sundbybergs IK Grön (borta) F08


      20:00
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:00
  • 5Lör
    • 09:00

      AIK FF 3 (hemma) F09


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) F06 Söderort


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 13 vit (borta) P09-5


      10:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 7 blå (hemma) P08-9


      11:00
    • 09:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (hemma) P06-6


      11:00
    • 09:30

      AIK FF 2 (borta) U14


      11:30
    • 09:30

      Essinge IK Gul (borta) P08-4


      11:30
    • 09:45

      IFK Lidingö FK 10 (borta) P06-7


      11:45
    • 10:00

      Vasalunds IF Solna S (hemma) U12


      11:00
    • 10:00

      Täby United FC NS 4 (hemma) P04-3


      12:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) F07


      12:00
    • 10:00

      IFK Stocksund Blå (borta) U12-2


      11:00
    • 10:00

      Värtans IK Vit (hemma) F09


      11:00
    • 10:00

      Kista SC KFUM Vit (borta) P10-6


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 10 blå (borta) P09-8


      11:00
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:10
    • 11:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P09-11


      13:00
    • 11:00

      Norrtulls SK Vit 2 (borta) P09-5


      12:00
    • 11:00

      Täby FK 52 (borta) U11


      13:00
    • 11:00

      Täby FK FA (hemma) U12


      12:00
    • 11:00

      Råsunda IS Blå (hemma) F07


      13:00
    • 11:30

      Kista SC KFUM BLÅ (hemma) P16-2


      13:30
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 10 (borta) P04-7


      13:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK vit (borta) F06 Söderort


      13:30
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 6 (borta) P09-10


      13:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 10 vit (borta) P09-9


      14:00
    • 12:00

      Sickla IF Blå 3 (hemma) U11-2


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P09-9


      14:00
    • 12:00

      Värtans IK Gul (hemma) P09-11


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 25 (borta) P10-7


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 30 (hemma) P09-4


      14:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 2 (hemma) F15


      15:00
    • 13:30

      IFK Lidingö FK 6 (borta) U10-2


      14:30
    • 14:00

      Norrtulls SK Blå 2 (hemma) P09-4


      15:00
    • 14:00

      Norrtulls SK Gul 2 (borta) P10-3


      16:00
    • 14:00

      Hammarby IF FF 6 vit (borta) U13


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 18 (borta) P07-7


      15:00
    • 14:00

      Vasalunds Stockholm IF K3 (hemma) P07-9


      16:00
    • 14:00

      Kista SC KFUM RÖD (borta) P07-5


      15:00
    • 14:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 1 (borta) P03-3


      16:30
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 23 (borta) P04-2


      15:30
    • 15:00

      Norrtulls SK 2 (borta) F10


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 7 (hemma) U11-2


      16:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 5 röd (hemma) P09-3


      17:00
    • 15:15

      Dam match, DIF - Rosengård P04-5 Svart


      19:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P07-8


      18:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 13 blå (hemma) P07-4


      17:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P09-8


      17:00
    • 16:30

      AIK FF 1 (hemma) U15


      18:30
    • 16:30

      FC Rosengård (hemma) DIF Dam


      18:30
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) P10-8


      19:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 29 (borta) P09-11


      18:00
    • 17:00

      IFK Stocksund Blå (borta) P10-7


      19:00
    • 17:00

      BP (borta) P09-10


      18:00
    • 17:30

      Åkersberga BK Gul (hemma) P07-3


      19:30
  • 6Sön
    • 07:45

      Flaggvakter Stadiongirot F02


      13:00
    • 07:45

      Stadiongirot P16-1


      12:00
    • 07:45

      Flaggvakter på Stadiongirot U10-2


      13:00
    • 08:00

      Flaggvakt P03-3


      10:30
    • 09:00

      Ultran Lidingö U15


      19:00
    • 09:00

      Vallentuna BK 3 (hemma) P06-5


      11:00
    • 09:00

      Träning P09-10


      10:30
    • 09:00

      Norrtulls SK Vit 2 (hemma) P10-9


      11:00
    • 09:00

      Hammarby IF FF 4 vit (hemma) P08-3


      11:00
    • 09:15

      Karlbergs BK Vit 2 (borta) P08-10


      11:15
    • 09:30

      Enebybergs IF 2 (borta) P04-2


      10:30
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 12 (borta) P07-5


      11:00
    • 10:00

      Stadshagen Vasalunds IF 2a (hemma) P07-7


      11:00
    • 10:00

      Vasalunds IF S M (hemma) P09-3


      12:00
    • 10:00

      Stureby SK (hemma) U11-2


      11:15
    • 10:15

      Boo FF 7 (hemma) P05-5


      12:15
    • 10:30

      Karlbergs BK 2 (borta) P16-3


      12:30
    • 11:00

      Enebybergs IF 3 (hemma) P07-6


      13:00
    • 11:00

      Ursvik IK Vit (borta) P06-7


      13:00
    • 11:00

      IFK Haninge 1 (borta) P03-2


      13:00
    • 11:00

      Hammarby IF FF (borta) U16


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P09-9


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 27 (hemma) P09-10


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P08-4


      13:00
    • 11:00

      Stocksunds IF 1 (borta) P10-6


      13:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) P03-3


      13:30
    • 11:30

      Vasalunds IF Röd (hemma) P05-3


      13:30
    • 12:00

      Saltsjö-Boo IF (borta) U13


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 14 vit (borta) P08-5


      14:00
    • 12:00

      FC Djursholm 2 (borta) P07-8


      14:00
    • 12:00

      Vasalunds IF Fr 1 (borta) P10-3


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 15 blå (hemma) P09-3


      14:00
    • 12:45

      Reymersholms IK 2 (hemma) P06-6


      14:45
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 12 blå (borta) P08-6


      15:00
    • 13:00

      Värtans IK 2 (hemma) P03-4


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 2 (hemma) P07-4


      14:00
    • 13:00

      Täby FK (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 13 (borta) U11


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 15 (hemma) P09-6


      15:00
    • 13:30

      Åkersberga BK Svart (borta) P09-7


      14:30
    • 14:00

      Örebro SK FK (borta) U19


      16:00
    • 14:00

      Karlbergs BK Vit 2 (borta) P07-9


      16:00
    • 14:00

      Åkersberga BK 1 (hemma) P05-5


      16:00
    • 14:00

      Åkersberga BK 1 (hemma) P05-2


      15:15
    • 14:00

      AIK FF 1 (hemma) F08


      15:00
    • 14:00

      IFK Stockholm FK Röd (borta) P04-6


      16:00
    • 14:00

      Norrtulls SK 1 (borta) P04-3


      16:00
    • 14:00

      Mix match Sanktan P04-5 Svart


      15:30
    • 14:10

      Täby FK (borta) U11-2


      15:30
    • 14:30

      Sollentuna FK 1 (hemma) P04-5 Svart


      16:30
    • 15:00

      Stureby SK 2 (borta) F13


      17:00
    • 15:00

      Ljusdals IF (hemma) F19


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK 14 vit (borta) P10-5


      17:00
    • 15:00

      IFK Lidingö FK blå (borta) P18/19


      17:00
    • 15:15

      IFK Aspudden-Tellus Gul 1 (hemma) P06-4


      17:15
    • 15:15

      IFK Stocksund Orange (hemma) F06


      17:15
    • 16:00

      Träning P06-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P09-5


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) F10


      18:00
    • 16:30

      IFK Haninge 12 (hemma) U10


      18:30
    • 16:30

      Sollentuna FK 3 (borta) P05-2


      18:30
    • 16:45

      IFK Vaxholm (borta) P16-1


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-7


      17:45
    • 17:00

      IF Brommapojkarna 22 (hemma) P10-4


      18:00
    • 17:00

      IF Brommapojkarna (borta) P09-10


      18:00
    • 17:30

      IF Brommapojkarna 10 (hemma) P08-3


      19:30
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P10-4


      19:00
    • 18:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) F16-19


      20:00
    • 18:30

      DIF 11 - IFK Lidingö FK 13 vit P08-8


      20:30
    • 19:00

      AIK FF 6 (hemma) P10-5


      21:00
  • 7Mån
    v.19
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning DIF Dam


      18:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:00
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:30
    • 17:00

      Träning P09-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      20:30
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-7


      20:00
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:30
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
  • 8Tis
    • 09:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P07-9


      17:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning PF12-6


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:15
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
  • 9Ons
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • 15:00

      Halör Cup 2018 U10


      00:00
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-2


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-4


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-9


      16:55
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-1


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      18:00
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:15

      Träning DIF Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-9


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-7


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:45

      AIK FF 2 (borta) U13


      20:45
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      Åkersberga BK Svart (hemma) P04-2


      21:15
  • 10Tor
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • Heldag

      Halör Cup 2018 U10

    • 07:00

      Sharp Cup P06-4


      00:00
    • 09:00

      GAIS (hemma) U14


      10:00
    • 09:00

      Älta IF (hemma) P09-10


      14:00
    • 09:30

      Träning P07-6


      16:00
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      11:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK (hemma) U11


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch med Lag 1 U11-2


      12:00
    • 12:00

      Sörskogens IF P06 (hemma) U11


      13:00
    • 12:30

      Gideonsbergs IF:Blå (hemma) P06-4


      13:30
    • 13:00

      Cupfinalfest på Tele2 Arena P04-2


      17:00
    • 14:00

      Matchknatte F08


      17:30
    • 14:00

      Helsingborgs IF (hemma) U14


      15:00
    • 15:30

      Västerås IK Fotboll:Gul (hemma) P06-4


      16:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:00

      Träningsmatch Norrköping U-15 U15


      19:00
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Älvsjö AIK FF 1 (borta) F02


      20:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
  • 11Fre
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • Heldag

      Halör Cup 2018 U10

    • Heldag

      Sharp Cup P06-4

    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna (borta) U14


      10:00
    • 11:30

      AIK Fotboll AB:A (borta) P06-4


      12:30
    • 13:00

      Minicupen i Falkenberg U13


      00:00
    • 14:30

      Träning U16


      16:30
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:30

      BK Häcken (hemma) U14


      17:30
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:45
    • 18:00

      Träning P09-11


      19:00
    • 18:30

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:15

      Sollentuna FK 11 (borta) P04-3


      21:15
    • 20:00

      Ekerö IK (hemma) P18/19


      22:00
  • 12Lör
    • Heldag

      Halör Cup U10-2

    • 00:00

      Halör Cup 2018 U10


      14:00
    • 00:00

      Sharp Cup P06-4


      19:00
    • Heldag

      Minicupen i Falkenberg U13

    • 09:00

      Nacka FC (hemma) U14


      10:00
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:00
    • 09:00

      Ekerö IK 2 (hemma) P04-7


      11:00
    • 09:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) P05-5


      11:00
    • 09:00

      FC Inter cup U12-2


      16:00
    • 09:15

      Vinnare match 303 (hemma) P07-3


      10:45
    • 09:30

      FC Inter 1 (hemma) U12


      10:35
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:10
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 1 vit (borta) U11


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Ljungskile P07-8


      12:00
    • 10:40

      FC Inter Åbo (hemma) U12-2


      11:40
    • 10:45

      Täby FK 31 (borta) P03-4


      12:45
    • 12:00

      Västerås IK Fotboll:Svart (hemma) P06-4


      13:00
    • 12:00

      Enebybergs IF (borta) P08-3


      13:20
    • 12:30

      GAIS (hemma) U14


      13:30
    • 13:00

      AIK FF (borta) P09-10


      15:00
    • 13:35

      FC Inter 1 (hemma) U12


      14:15
    • 14:15

      FC Inter Åbo (hemma) U12-2


      15:15
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U19


      17:00
    • 15:30

      Barkarö SK (hemma) P06-4


      16:30
    • 16:30

      Älvsjö AIK FF (hemma) U16


      18:30
  • 13Sön
    • 00:00

      Minicupen i Falkenberg U13


      19:00
    • 09:00

      Värmdö IF 1 (hemma) P04-6


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF Fotboll (hemma) U11-2


      14:00
    • 10:00

      Ljungskile SK (hemma) U11-2


      14:00
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 2 vit (borta) P05-5


      12:15
    • 10:15

      IFK Tumba FK Vit (hemma) P03-2


      12:15
    • 13:00

      AIK FF 3 (hemma) U12


      14:00
    • 13:00

      Ekerö IK 2 (borta) P16-2


      15:00
    • 13:00

      Souvenirförsäljning DIF-Dalkurd P04-2


      17:00
    • 13:00

      Hammarby IF FF 8 vit (hemma) U11


      15:00
    • 13:00

      Match med lag 1 U11-2


      14:00
    • 13:30

      Sollentuna FK 5 (hemma) P04-3


      15:30
    • 14:00

      Bele Barkarby FF (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Träning P07-6


      15:00
    • 15:00

      DIF-Dalkurd Allsvenskan P08-6


      17:00
    • 15:00

      Saltsjö-Boo IF Svart (borta) F15


      17:00
    • 15:00

      IFK Stocksund Blå (borta) P04-5 Svart


      17:00
    • 15:00

      DIF-Dalkurd P10-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P09-5


      17:00
    • 16:00

      Tullinge TP FK P06 (hemma) U11


      17:00
    • 16:00

      blandat (hemma) P09-10


      19:00
    • 17:00

      IFK Lidingö FK C vit (borta) P05-3


      19:00
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) F02


      20:00
    • 19:00

      Bele Barkarby FF 1 (borta) F16-19


      21:00
  • 14Mån
    v.20
    • 16:00

      Träning DIF Dam


      18:30
    • 16:00

      Träning P07-8


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P09-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:30
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-8


      18:00
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning F11-15


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      20:30
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-9


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träna Värtan F09 F02


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-7


      20:00
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:40

      Träning P04-4


      20:00
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning F06


      20:20
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:20
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
  • 15Tis
    • 09:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning PF12-6


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:15
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
  • 16Ons
    • 16:00

      Träning P12-2


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-4


      17:00
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning F-12


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-9


      16:55
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:00

      Träning P06-5


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      18:30
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning F10


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning PF-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F11-8


      18:00
    • 17:15

      Träning P05-3


      18:30
    • 17:15

      Träning DIF Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-4


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-9


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Vasalunds IF S (borta) F09


      19:15
    • 18:00

      Videoanalys U14


      18:45
    • 18:00

      Fysträning P17


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P04-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      IFK Lidingö FK (borta) U16


      22:15
  • 17Tor
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:45
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Souvenirförsäljning P04-2


      20:00
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning F02


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Coachande Föräldraskap P09-5


      21:00
    • 18:00

      Träning P08-4


      19:00
    • 18:30

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 18:45

      Träning P17


      20:30
    • 19:00

      Matchknatte P08-8


      21:00
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Matchknattar P09-5


      21:00
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      21:00
  • 18Fre
    • 12:00

      Träning DIF Dam


      13:00
    • 13:00

      Avresa Kalmar DIF Dam


      23:00
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P08-3


      17:00
    • 16:00

      Träning Öppen träning P08


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:15

      Träna Värtan F09 F02


      17:30
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-4


      18:00
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:15
    • 17:30

      Föräldramöte U10


      18:30
    • 18:00

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Öppen träning F/P09


      19:00
    • 18:00

      AIK FF 6 (borta) P09-10


      19:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 10 (hemma) P10-5


      20:00
    • 18:00

      Djurgårdens IF FF 10 (hemma) P10-10


      20:00
    • 18:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi 2 (hemma) P03-3


      20:00
    • 18:00

      Segeltorps IF 1 (borta) P03-2


      20:00
    • 18:30

      Kista SC KFUM RÖD (hemma) P08-10


      20:30
    • 18:45

      IFK Lidingö FK 9 blå (hemma) P10-7


      20:45
    • 19:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P06-5


      21:00
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:00

      Träning P18/19


      21:00
    • 19:30

      Karlbergs BK Grön 2 (hemma) P06-7


      21:30
    • 19:30

      Vasalunds IF (borta) U19


      21:30
    • 19:30

      IFK Lidingö FK 11 vit (hemma) P10-7


      21:30
  • 19Lör
    • 09:00

      Ursvik IK Svart 1 (borta) P10-5


      11:00
    • 09:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:30
    • 09:00

      Värmdö IF 2 (hemma) P04-6


      11:00
    • 09:00

      Älvsjö AIK FF Blå (borta) U13


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (hemma) P08-9


      11:00
    • 09:15

      Paintball P04-3


      16:30
    • 10:00

      IK Frej Täby FK Gul (borta) F07


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 2 blå (hemma) U12-2


      11:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK2 Blå (hemma) U12


      11:00
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:10
    • 10:00

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) P09-3


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK 1 (borta) F09


      11:15
    • 10:00

      Hammarby IF Akademi P07 (hemma) U11


      11:00
    • 10:15

      Sollentuna FK 2 (borta) P06-6


      12:15
    • 10:15

      Bro IK 1 (hemma) U15


      12:15
    • 10:30

      Bullförsäljning F06


      13:30
    • 11:00

      Runby IF 1 (borta) P08-8


      13:00
    • 11:00

      Sollentuna FK 5 (borta) P07-3


      13:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 15 vit (borta) P09-4


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P09-8


      12:00
    • 11:15

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) U12-2


      12:15
    • 11:30

      Hammarby IF FF 4 (borta) P05-5


      13:30
    • 11:45

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      13:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 14 (hemma) U11


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 7 vit (hemma) P09-5


      13:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) F07


      14:00
    • 12:15

      IFK Lidingö FK 2 vit (hemma) P04-4


      14:15
    • 13:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 3 (borta) P07-4


      15:00
    • 13:00

      Gröndals IK 3 (hemma) P07-8


      15:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) P09-3


      15:00
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 3 (hemma) P09-5


      14:00
    • 13:30

      Sollentuna (hemma) P05-2


      15:00
    • 13:45

      Picknick med laget P09-5


      16:30
    • 13:45

      IFK Kalmar (borta) DIF Dam


      15:45
    • 14:00

      Reymersholms IK 6 (borta) P08-7


      16:00
    • 14:00

      Vasalunds IF Fr M (borta) P07-7


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch BP4 U10


      15:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 8 vit (borta) P10-4


      15:00
    • 14:00

      Norrtulls SK Gul/Sv (borta) P09-8


      15:00
    • 14:00

      FC Nacka (borta) P09-10


      16:00
    • 15:00

      IFK Stocksund Gul (hemma) P09-7


      17:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P07-5


      16:00
    • 15:00

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P07-9


      17:00
    • 15:00

      Hammarby IF FF 3 (hemma) F02


      17:00
    • 15:15

      Sollentuna FK 5 (borta) F06


      17:15
    • 16:00

      Sollentuna FK 4 (borta) P07-6


      18:00
    • 16:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) P07-8


      18:00
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:15
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 23 (hemma) P09-9


      18:00
    • 16:45

      Enskede IK Svart (borta) F13


      18:45
    • 17:00

      AIK FF 6 (hemma) P07-9


      19:00
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 12 blå (hemma) P10-3


      19:00
    • 17:30

      Spånga IS FK 6 (hemma) U12


      18:30
  • 20Sön
    • 07:55

      Match P11-2


      10:00
    • 07:55

      Träningsmatch PF-11


      10:00
    • 07:55

      Träningsmatch P11-7


      10:00
    • 07:55

      Matchdag P11-3


      10:10
    • 07:55

      Träning P11-6


      10:10
    • 07:55

      Matcher mot IFK Lidingö P11-5


      12:00
    • 08:25

      Matcher på lidingövallen! P11-4


      10:00
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 12 (hemma) P08-3


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P09-10


      10:00
    • 09:00

      Djurgårdens IF FF 12 (hemma) P08-6


      11:00
    • 09:15

      Stadshagen Vasalunds IF 1a (borta) P08-3


      10:15
    • 09:30

      Träningsmatch Segeltorp U10


      10:30
    • 09:30

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      10:45
    • 09:30

      Essinge IK 1 (borta) P04-6


      11:30
    • 09:45

      Match P11-9


      12:45
    • 09:45

      Spel med IFK Lidingö P11-10


      12:00
    • 09:45

      IFK Lidingö FK (hemma) P11-13


      12:30
    • 09:45

      Match mot Lidingö! F11-15


      12:00
    • 09:45

      Matcher på Lidingö F11-8


      11:45
    • 10:00

      AIK FF 12 (hemma) P09-9


      12:00
    • 10:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      11:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 3 (hemma) P07-5


      11:00
    • 10:00

      Vasalunds IF Solna M (hemma) P06-7


      12:00
    • 10:15

      AIK FF 7 (borta) P04-4


      12:15
    • 10:15

      Ängby IF (hemma) P03-4


      12:15
    • 10:15

      Årets första matcher P11-11


      12:00
    • 10:15

      IFK Lidingö (hemma) P11-12


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds IF J sv (borta) P09-3


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 22 (borta) P09-11


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds IF U s (borta) P08-3


      13:00
    • 11:00

      Vasalunds IF A (borta) U12


      12:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P07-7


      12:00
    • 11:00

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P07-4


      13:00
    • 11:05

      Matcher på Lidingövallen! P11-14


      12:50
    • 11:15

      Essinge IK 2 (hemma) P05-5


      13:15
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 2 blå (hemma) P04-2


      12:30
    • 11:30

      Åkersberga BK 1 (borta) U12-2


      12:30
    • 11:45

      Reymersholms IK 3 (borta) P06-6


      13:45
    • 12:00

      IFK Lidingö FK T vit (borta) P04-3


      14:00
    • 12:00

      AIK FF 4 (hemma) P09-9


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 25 (borta) P08-4


      13:00
    • 12:00

      AIK FF 7 (borta) P09-6


      14:00
    • 12:00

      Vasalunds IF J 2 (borta) P10-8


      14:00
    • 12:30

      Mälarhöjdens IK Fotboll 4 (hemma) P05-3


      14:30
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (hemma) U14