Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Djurgårdens IF Ungdomsfotboll

Följ

DIF Ungdom, Dam och Futsal

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Djurgårdens IF Ungdomsfotboll
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 09:00

      Träning DIF Dam


      11:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:30
    • 17:30

      Sollentuna FK (hemma) U11


      18:30
    • 18:00

      Träning P09-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning Öppen träning F/P09


      19:00
    • 18:00

      FC Djursholm Vit 2 (hemma) P10-7


      20:00
    • 18:30

      Bollstanäs SK 13 (hemma) P08-8


      20:30
    • 19:00

      Skiljebo SK (hemma) U17


      21:00
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:30

      Värmdö IF Vit (hemma) P06-7


      21:30
    • 19:30

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P10-9


      21:30
    • 19:30

      Djurgårdens IF FF 16 (hemma) P10-3


      21:30
  • 2Lör
    • 09:00

      Sollentuna FK 3 (borta) F06


      11:00
    • 09:00

      Jarlabergs IF (hemma) U14


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) U12


      10:00
    • 09:00

      Norrtulls SK Blå 2 (hemma) P08-7


      11:00
    • 09:00

      Ängby IF svart (hemma) U11


      09:40
    • 09:30

      IFK Vaxholm 1 (borta) P07-3


      11:10
    • 10:00

      AIK FF svart (hemma) U11


      10:40
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:10
    • 10:00

      Norrtulls SK 2 (borta) F09


      12:00
    • 10:00

      Assyriska FF (borta) U16


      12:00
    • 10:15

      IFK Österåker FK 1 (hemma) U15


      12:15
    • 10:30

      Mix match Sanktan P04-5 Svart


      12:00
    • 10:30

      Järla IF FK Svart (hemma) P04-6


      12:30
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 10 (hemma) P06-7


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 3 (borta) F07


      13:00
    • 11:00

      Karlbergs BK Grön 2 (borta) P09-4


      12:00
    • 11:00

      Karlbergs BK (borta) P09-10


      12:00
    • 11:00

      Ekerö IK 1:Vit (borta) P09-10


      12:00
    • 11:00

      Karlbergs BK Grön 1 (borta) P09-11


      12:00
    • 11:00

      Hammarby IF 12 Vit (hemma) U11-2


      12:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 1 vit (borta) U13


      13:30
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 11 (borta) F08


      12:30
    • 12:00

      IK Frej Täby FK 5 (hemma) P09-7


      13:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 9 vit (borta) F09


      14:00
    • 12:00

      Sundbybergs IK Orange (borta) P09-3


      14:00
    • 12:00

      Täby FK 1 (hemma) F15


      14:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) P18/19


      14:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 8 blå (borta) P09-6


      14:00
    • 13:00

      AIK FF 1 (borta) F06 Söderort


      15:00
    • 13:00

      Danderyds SK 1 (hemma) P07-6


      15:00
    • 13:00

      Ekerö IK 2:Vit (borta) P09-10


      14:00
    • 13:00

      AIK FF 8 (hemma) P09-9


      15:00
    • 13:30

      Danderyds SK vit (borta) P05-2


      15:30
    • 14:00

      Träning P08-9


      15:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 16 (borta) P09-8


      15:00
    • 14:00

      Karlbergs BK Gul 2 (hemma) P09-5


      15:00
    • 14:00

      Enskede IK Marin 2 (hemma) P07-8


      16:00
    • 14:00

      Åtvidabergs FF (hemma) U19


      16:00
    • 14:00

      Norrtulls SK Blå 1A (borta) P10-4


      15:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK 6 blå (borta) P10-5


      16:00
    • 14:45

      IK Frej Täby FK 1 (hemma) U12-2


      15:45
    • 15:00

      Bollstanäs SK 11 (borta) P09-3


      17:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK 33 (hemma) P09-8


      16:00
    • 15:00

      Ängby IF Svart 2 (borta) U11-2


      16:00
    • 15:00

      Boo FF 2 (hemma) F02


      17:00
    • 15:00

      Spånga IS FK 6 (borta) P08-4


      17:00
    • 15:45

      Värtans IK (borta) P06-4


      17:45
    • 16:00

      AIK FF 2 (hemma) F16-19


      18:00
    • 16:00

      Ängby IF RödVit 3 (hemma) P07-9


      18:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) P09-5


      17:00
    • 16:00

      AIK FF 3 (borta) U10-2


      17:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 4 (borta) P10-6


      18:00
    • 16:45

      Reymersholms IK 1 (hemma) P05-5


      18:45
    • 17:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) P07-5


      18:00
    • 17:45

      IFK Lidingö FK T blå (hemma) P04-7


      19:00
    • 18:00

      Svenska landslaget U15


      21:00
    • 18:00

      Landskamp Sverige-Danmark U10-2


      22:00
  • 3Sön
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) F06 Söderort


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P10-8


      11:00
    • 09:00

      IK Frej Täby FK 1 (hemma) P04-2


      10:00
    • 09:00

      Åkersberga BK Grön (hemma) P04-3


      11:00
    • 09:00

      Täby FK 23 (borta) P09-4


      10:00
    • 09:00

      Träning P09-10


      10:30
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 1 (hemma) P08-6


      11:00
    • 09:15

      Karlbergs BK Grön 2 (borta) P08-4


      11:15
    • 10:00

      Hammarby IF FF 10 vit (borta) P08-9


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 5 (borta) F08


      11:00
    • 10:00

      AIK FF 5 (hemma) P09-3


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 91 (borta) P09-11


      11:00
    • 10:00

      Huddinge IF 4 (hemma) P06-4


      12:00
    • 10:00

      Huddinge IF 4 (borta) P06-6


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 16 vit (borta) P07-7


      11:00
    • 10:00

      Värtans IK Blå (borta) P07-4


      12:00
    • 10:15

      IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (borta) P06-6


      12:15
    • 10:15

      Spånga IS FK 4 (borta) P04-7


      12:15
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P04-3


      13:00
    • 11:00

      Bromstens IK Blå (hemma) P07-5


      12:00
    • 11:00

      IFK Bergshamra Blå (borta) P10-4


      12:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P07-7


      13:00
    • 12:00

      IFK Stocksund Gul (borta) P07-8


      14:00
    • 12:00

      Norrtulls SK Blå/Vit (hemma) P09-9


      14:00
    • 12:00

      Karlbergs BK 2 (borta) F07


      14:00
    • 12:30

      AIK FF 2 (hemma) F06 Söderort


      14:30
    • 13:00

      AIK FF 4 (hemma) P08-3


      15:00
    • 13:00

      FC Djursholm Röd 2 (borta) P10-10


      15:00
    • 13:00

      Sollentuna FK 6 (borta) U13


      15:00
    • 13:00

      Svensk-Palestinska FF 2 (borta) P04-6


      15:00
    • 13:00

      Mix match Sanktan P04-5 Svart


      14:30
    • 13:00

      Täby FK FA (borta) P04-5 Svart


      15:00
    • 13:10

      Årsta FF 3 (borta) P07-9


      15:10
    • 13:30

      IF Brommapojkarna 12 (hemma) U12-2


      14:30
    • 14:00

      Träning P07-6


      15:00
    • 14:00

      Karlbergs BK Gul 1 (hemma) P09-11


      15:00
    • 14:30

      IF Brommapojkarna 7 (hemma) P03-2


      16:30
    • 15:00

      Hammarby IF FF 12 grön (borta) P07-4


      17:00
    • 15:00

      Täby FK 61 (borta) P06-5


      17:00
    • 15:00

      Värtans IK 1 (borta) F10


      17:00
    • 15:00

      IFK Vaxholm 3 (hemma) U11


      17:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna (borta) P09-10


      16:00
    • 15:00

      Ekerö IK 1:Vit (borta) P08-9


      17:00
    • 15:00

      Norrtulls SK Svart 3 (borta) P08-10


      17:00
    • 15:00

      Sundsvalls DFF (hemma) F19


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 6 blå (hemma) F10


      18:00
    • 16:00

      Träning P06-7


      17:00
    • 16:30

      AIK FF 2 (hemma) U10


      18:30
    • 17:00

      Danderyds SK 3 (hemma) P10-5


      19:00
    • 17:00

      Hammarby IF 21 Vit (hemma) P08-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P06-7


      17:45
    • 17:30

      Reymersholms IK 3 (hemma) P08-5


      19:30
    • 18:00

      Älta IF (borta) F02


      20:00
    • 18:00

      Värtans IK Vit (hemma) P10-7


      20:00
    • 18:15

      Täby United FC Svart (hemma) P05-2


      19:30
    • 18:15

      Täby United FC Svart (hemma) P05-5


      20:15
    • 18:30

      Karlbergs BK Gul 1 (hemma) P08-3


      20:30
    • 19:00

      IFK Lidingö FK 5 (hemma) P10-3


      21:00
    • 19:30

      Reymersholms IK 2 (hemma) P05-3


      21:30
    • 20:00

      Täby FK (borta) F17


      22:00
  • 4Mån
    v.23
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:50

      Träning F09


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:30
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:30
    • 17:00

      Träning P09-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P09-6


      18:00
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      20:30
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-3


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P04-7


      20:00
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Danderyds SK 2 (hemma) P03-4


      20:00
    • 19:00

      Träning P07-8


      20:00
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:30

      Träning F06


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 19:45

      Träning P03-3


      21:30
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
    • 20:15

      Träning P17


      22:00
  • 5Tis
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 14:00

      Landslagsfoto U12-2


      18:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Vägning & Mätning U12


      16:40
    • 16:00

      Träning U11-2


      16:50
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning P12-5


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-6


      16:55
    • 16:00

      Träning P12-7


      17:00
    • 16:00

      Träning P12-8


      16:55
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 16:30

      Föräldramöte U11


      17:30
    • 16:50

      Vägning och mätning tillfälle 2 U11-2


      17:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:15
    • 17:00

      Träning F11-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-9


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P11-6


      18:00
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-1


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-5


      18:30
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Lagaktivitet F13


      20:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-7


      19:30
    • 18:20

      Längd- och viktmätning U13


      19:00
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:30
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-7


      20:30
  • 6Ons
    • Heldag

      Stadshagens Nationaldagscup P08-10

    • Heldag

      Stadshagens Nationaldagscup P08-5

    • 08:00

      Träningsturnering Beachsoccer


      20:00
    • 08:15

      AT-cupen P09-5


      14:00
    • 08:40

      Nationaldagscupen P07-3


      13:00
    • 08:50

      LIGACUPEN P04-2


      17:00
    • 09:00

      Tillsammans Cup P16-3


      16:00
    • 09:00

      Träning P04-4


      14:59
    • 09:00

      Sommarkicken P10-3


      12:30
    • 09:00

      Smakis Cup 2018 P11-10


      15:00
    • 09:00

      Smakis Cup! P11-11


      15:00
    • 09:10

      Vasalund P08 Solna (hemma) P08-10


      10:00
    • 09:30

      Gärdet Games U12


      16:30
    • 09:30

      Sommarkicken Cup P09-11


      15:00
    • 09:30

      ICA Maxi Cup (borta) U11


      16:00
    • 10:00

      Gärdet Games - minicup F10


      12:00
    • 10:00

      AIK svart (hemma) P09-10


      15:00
    • 10:00

      Match mot Karlsberg F08


      11:00
    • 10:00

      Gärdet Games P04-6


      16:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK (borta) F06


      11:00
    • 10:00

      IFK Stocksund (hemma) U12-2


      11:00
    • 10:00

      IFK Stocksund (hemma) U12-2


      12:00
    • 10:05

      FC Tyresö (borta) P08-10


      11:00
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF K U (borta) U13


      13:00
    • 11:20

      IFK Stocksund (hemma) U12-2


      12:00
    • 11:55

      Sollentuna FK FK17 (hemma) P08-10


      12:00
    • 13:20

      Hammarby IF FF P-08-10 (hemma) P08-10


      14:20
    • 14:00

      Järfälla FF 2a (hemma) U13


      16:00
    • 14:00

      AIK FF (borta) F19


      16:00
    • 14:00

      AIK FF (hemma) U17


      16:00
    • 15:20

      Nationaldagsyran U10


      20:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 17:00

      Träning P09-4


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P06-4


      18:15
    • 17:30

      Träning P09-9


      18:30
    • 18:00

      Huddinge IF (hemma) U16


      20:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P07-9


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 20:00

      Tallkrogens IF (hemma) F02


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 7Tor
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning F02


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P03-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning F06 Söderort


      17:30
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:45

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-8


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:45
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning U12-2


      18:30
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning P07-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 18:00

      Träning P08-4


      19:00
    • 18:00

      Träning U10-2


      19:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Föräldrarmatch mot killarna P04-3


      20:00
    • 18:00

      IFK Stocksund 31 (hemma) U15


      20:00
    • 18:00

      Träning F16-19


      19:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:00

      Träning P08-6


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-5


      19:00
    • 18:30

      Träning P09-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:45

      Träning P17


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      21:00
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      NAG Åbo U11


      00:00
    • 16:00

      Träning U16


      17:30
    • 16:00

      Träning P08-3


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-12


      17:00
    • 16:00

      Träning Öppen träning P08


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-11


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-14


      17:00
    • 16:00

      Träning P11-13


      17:00
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Öppen träning P08-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning Öppen träning P08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-4


      18:00
    • 18:00

      Insamling P08-3


      19:00
    • 18:00

      Träning Öppen träning F/P09


      19:00
    • 18:00

      NAG Rond 2 U12


      00:00
    • 18:00

      Träning P09-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-10


      19:00
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:30

      Sollentuna FK 14 (hemma) P08-10


      20:30
    • 18:30

      Nacka FC (hemma) U13


      20:30
    • 18:45

      IF Brommapojkarna 8 (borta) P04-6


      20:45
    • 18:45

      IFK Stocksund Grön (hemma) P10-10


      20:45
    • 19:00

      Älvsjö AIK FF Svart 2 (borta) P05-5


      21:00
    • 19:00

      Träning P16-1


      20:30
    • 19:30

      Årsta FF 2 (hemma) P06-7


      21:30
    • 19:30

      Karlbergs BK Vit 1 (hemma) P10-4


      20:30
  • 9Lör
    • Heldag

      NAG Åbo U11

    • Heldag

      NAG Rond 2 U12

    • Heldag

      NAG; TPS & Ilves U13

    • 09:00

      Sollentuna FK 23 (hemma) P08-9


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 14 röd (borta) P09-7


      10:00
    • 09:00

      FK Bromma 1 (hemma) P06-4


      11:00
    • 09:00

      Segeltorps IF (borta) U10-2


      10:00
    • 09:00

      Ursvik IK Svart 2 (borta) P10-8


      11:00
    • 09:15

      Karlbergs BK Gul 2 (borta) P10-3


      11:15
    • 09:30

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) P03-3


      11:30
    • 09:30

      Boo FF 4 (borta) P08-7


      11:30
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 14 blå (borta) P09-5


      11:00
    • 10:00

      Ursvik IK Gul (hemma) F09


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK Blå 1 (borta) P09-3


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK (borta) P09-10


      11:00
    • 10:00

      IFK Vaxholm 2 (hemma) F07


      12:00
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      12:00
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P06-7


      12:00
    • 10:00

      Örby IS Gul (borta) P07-5


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 7 (borta) P04-4


      12:00
    • 10:30

      Essinge IK 1 (borta) P07-7


      11:30
    • 10:35

      Ilves (borta) U12


      11:40
    • 11:00

      Sollentuna FK 9 (borta) P08-5


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (hemma) F07


      13:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 13 blå (borta) P09-9


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 51 (hemma) P09-3


      13:00
    • 11:00

      Gröndals IK 1 (borta) F09


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK 32 (borta) P09-5


      12:00
    • 11:00

      AIK FF 8 (borta) U11-2


      12:00
    • 11:00

      Högalids IF 2 (borta) P07-8


      13:00
    • 11:00

      Enebybergs IF 1 (borta) P10-5


      13:00
    • 11:00

      Vasastans BK 1 (borta) U10


      13:00
    • 11:45

      Kista SC KFUM 1 (hemma) P04-5 Svart


      13:45
    • 12:00

      Bällsta FF 5 (hemma) U11


      14:00
    • 12:00

      Ursvik IK 2 (borta) F10


      14:00
    • 12:00

      Danderyds SK 2 (hemma) P09-4


      13:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens IK Fotboll 4 (borta) P08-6


      14:00
    • 12:00

      Grillning P08-9


      16:00
    • 12:25

      Ilves (hemma) U14


      13:25
    • 12:30

      Enebybergs IF 4 (borta) P04-3


      14:30
    • 12:45

      Sollentuna FK 12 (borta) U12-2


      13:45
    • 13:00

      FC Djursholm (borta) U17


      15:00
    • 13:00

      Boo FF 2 (hemma) P04-6


      15:00
    • 13:00

      Match i sanktan mot mälarhöjden P07-5


      14:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 11 vit (hemma) P09-4


      14:00
    • 13:00

      Norrtulls SK Svart 1 (borta) P10-7


      15:00
    • 13:30

      Sundbybergs IK Grön (borta) P04-7


      15:30
    • 14:00

      Kista Sports Club (hemma) P09-10


      15:00
    • 14:00

      Kista SC KFUM GUL (hemma) P09-11


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) U11-2


      15:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 2 (borta) F06 Söderort


      16:00
    • 14:15

      Essinge IK 1 (hemma) P16-2


      16:15
    • 14:30

      Årsta FF 1 (hemma) P05-5


      16:30
    • 15:00

      Råsunda IS (hemma) P07-7


      16:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK 42 (hemma) P09-11


      16:00
    • 15:00

      Bollstanäs SK (hemma) P09-10


      16:00
    • 15:30

      TPS Åbo (hemma) U14


      16:30
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 26 (borta) P09-9


      18:00
    • 16:00

      Ursvik IK Svart 1 (hemma) P09-3


      18:00
    • 16:00

      IFK Tumba FK 1 (hemma) F02


      18:00
    • 16:00

      IFK Stocksund Orange (borta) P10-6


      18:00
    • 16:00

      Karlbergs BK Gul 2 (hemma) P07-10


      17:00
    • 16:20

      TPS Åbo (borta) U12


      17:35
    • 17:00

      Täby FK 71 (hemma) P07-8


      19:00
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 10 vit (hemma) P10-5


      19:00
  • 10Sön
    • 00:00

      NAG Åbo U11


      11:00
    • 00:00

      NAG Rond 2 U12


      07:00
    • 09:00

      AIK FF 7 (hemma) P10-6


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P08-3


      11:00
    • 09:00

      Värmdö IF Vit (hemma) P06-4


      11:00
    • 09:00

      Värmdö IF Vit (hemma) P06-6


      11:00
    • 09:00

      IFK Lidingö FK 3 (hemma) P06-6


      11:00
    • 09:00

      Bollstanäs SK 1 (hemma) P05-2


      11:00
    • 09:00

      Träning P09-10


      10:30
    • 09:15

      Erikslunds KF Vit - Djurgårdens IF FF 1 F08


      10:15
    • 10:00

      Högalids IF 1 (hemma) P07-9


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 9 (borta) P07-9


      12:00
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      12:00
    • 10:00

      Täby FK 81 (borta) P09-8


      11:00
    • 10:00

      Kälvesta IOFF FK (hemma) P09-8


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P05-3


      12:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 22 (hemma) P06-5


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (borta) P08-4


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P08-3


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK 8 (hemma) P04-7


      12:15
    • 11:00

      Brottby SK 1 (borta) P07-6


      13:00
    • 11:00

      Täby FK 31 (borta) P07-3


      13:00
    • 11:30

      Karlbergs BK 3 (hemma) P04-6


      13:30
    • 11:30

      IFK Vaxholm 3 (borta) U12-2


      12:30
    • 12:00

      Norrtulls SK 1 (borta) P17


      14:00
    • 12:00

      Stadshagen Vasalunds IF 2a (hemma) P09-10


      13:00
    • 12:00

      Eskilstuna United DFF (borta) F19


      14:00
    • 12:00

      Hammarby IF FF 12 (hemma) U12


      13:00
    • 12:00

      Vasalunds IF Fr 2 (borta) P09-6


      14:00
    • 12:00

      IFK Bergshamra Vit (borta) P10-3


      14:00
    • 13:00

      Vasalunds IF J 1 (borta) P10-7


      15:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 6 blå (hemma) F08


      14:00
    • 13:00

      Hammarby IF Fotboll (borta) P08-5


      14:00
    • 13:00

      Täby FK 52 (borta) P08-8


      15:00
    • 13:00

      Mariebergs SK Röd (hemma) P09-10


      14:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 1 (borta) U14


      15:00
    • 13:00

      AIK FF 5 (hemma) P04-3


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P07-5


      14:00
    • 14:00

      Täby FK 22 (hemma) F06


      16:00
    • 14:00

      Träning P07-6


      15:00
    • 14:00

      Ängby IF Vit 1 (hemma) P09-11


      15:00
    • 14:00

      Vasalunds Stockholm IF K (hemma) P08-4


      16:00
    • 14:15

      AIK FF 1 (borta) P04-5 Svart


      16:15
    • 14:15

      Hammarby IF FF 26 vit (borta) P03-2


      16:15
    • 14:30

      Sollentuna FK 3 (hemma) P04-4


      16:30
    • 15:00

      IK Frej Täby FK Gul (borta) P05-5


      17:00
    • 15:00

      Hägersten SK Svart (hemma) F10


      17:00
    • 15:00

      IK Frej Täby FK Gul (borta) P05-2


      16:30
    • 16:00

      Träning P06-7


      17:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P03-3


      18:00
    • 16:00

      Huddinge IF (hemma) P16-1


      17:30
    • 16:00

      Skövde AIK (borta) U19


      18:00
    • 16:15

      Vasalunds IF 1 (borta) U15


      18:15
    • 16:30

      Syrianska FC (borta) U16


      18:30
    • 16:45

      IK Frej Täby FK (borta) F15


      18:45
    • 16:45

      Segeltorps IF 2 (hemma) F13


      18:45
    • 17:00

      Träning P06-7


      17:45
    • 17:00

      Tyresö FF 1 (borta) F02


      19:00
    • 17:00

      Hammarby IF Fotbollförening (borta) P09-10


      18:00
    • 17:00

      Norrtulls SK Gul 3 (hemma) P10-4


      18:00
    • 17:30

      Vasastans BK 2 (hemma) P08-9


      19:30
    • 17:30

      Bollstanäs SK 4 (borta) P03-4


      18:30
    • 18:30

      IFK Lidingö FK 5 blå (hemma) P08-4


      20:30
    • 19:00

      Värtans IK Blå (hemma) P10-9


      21:00
    • 20:00

      Hammarby IF FF 2 (borta) F16-19


      22:00
  • 11Mån
    v.24
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P09-5


      18:30
    • 17:00

      Träning P10-3


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-6


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-7


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P07-9


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-10


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P10-8


      19:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-4


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:15

      Lagträff - minnesstund F15


      19:15
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P06-4


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-7


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 18:55

      Träning F06


      20:15
    • 19:00

      Träning P04-3


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning P05-2


      20:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:15
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning U16


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Glass! P08-4


      20:00
    • 19:30

      Sommaravslutning P06-4


      22:00
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
  • 12Tis
    • 14:30

      Träning DIF Dam


      15:30
    • 16:00

      DNA-dag DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:15

      Träning U19


      18:15
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:30

      Träning F07


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 17:00

      Träning P07-5


      18:15
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U17


      19:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:15

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-3


      19:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-6


      18:30
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Avslutningspicknick och föräldramöte P07-5


      20:00
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-8


      19:30
    • 19:00

      Träning P08-9


      20:00
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      IF Brommapojkarna 3 (borta) P04-5 Svart


      21:00
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
    • 20:15

      IFK Lidingö FK blå (borta) F13


      22:15
  • 13Ons
    • 14:00

      Besök på Kaknäs P07-8


      16:00
    • 14:00

      Sommar surprise P09-10


      17:00
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P10-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      19:00
    • 17:00

      Träning P16-3


      18:30
    • 17:00

      Träning F17


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:15

      Träning DIF Dam


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-10


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-9


      18:30
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning P10-6


      19:00
    • 18:00

      Vasalund Kista (borta) U11


      19:00
    • 18:00

      FML U11-2


      18:30
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning P04-3


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning U14


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P03-4


      20:30
    • 19:30

      Träning P16-1


      21:00
    • 19:45

      Bele Barkarby FF 2 (borta) P05-2


      21:45
    • 20:15

      Ekerö IK (borta) P18/19


      22:15
    • 20:15

      Träning P16-2


      21:30
  • 14Tor
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 15:00

      Arvika Cup 2018 P04-5 Svart


      20:00
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 15:30

      Lagaktivitet F06 Söderort


      19:00
    • 16:00

      Träning F02


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning P04-5 Svart


      17:45
    • 16:00

      Akademiledarträff U12-2


      21:00
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning P07-6


      17:00
    • 16:30

      Träning P10-3


      18:00
    • 16:30

      Träning U10


      18:00
    • 17:00

      Träning U10-2


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-3


      18:00
    • 17:00

      Föräldramatch på Gärdet P10-7


      19:00
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning F07


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning U12-2


      18:30
    • 17:00

      Träning U14


      18:30
    • 17:20

      Träning F09


      18:35
    • 17:30

      Träning P04-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-8


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 18:00

      Träning P08-4


      19:00
    • 18:00

      Träning U10-2


      19:00
    • 18:00

      Träning F17


      19:30
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 18:00

      Träning P07-5


      18:30
    • 18:00

      Träning U12


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P08-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P05-2


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-5


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-5


      19:30
    • 18:30

      Träning U15


      20:00
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:00
    • 19:00

      AIK FF (hemma) F19


      20:00
    • 19:20

      Träning P04-4


      20:30
  • 15Fre
    • Heldag

      Roslagscupen P05-2

    • 10:30

      Lekstorps IF (borta) P04-5 Svart


      11:30
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      19:00
    • 15:30

      Träning U16


      17:30
    • 16:00

      Träning P08-8


      17:00
    • 16:00

      Träning P04-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P08-3


      17:00
    • 16:00

      Träning Öppen träning P08


      17:00
    • 16:20

      Roterud IL ( Norway) (hemma) P04-5 Svart


      17:20
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning Öppen träning P08


      18:00
    • 17:00

      Träning P08-4


      18:00
    • 17:30

      IFK Lidingö FK S (hemma) P04-6


      19:30
    • 18:00

      Avslutning P06-6


      20:00
    • 18:00

      Våravslut P06-7


      20:00
    • 18:00

      Träning P09-11


      19:00
    • 18:00

      Brommapojkarna röd (borta) U11


      19:00
    • 19:00

      IFK Lidingö FK (hemma) U17


      21:00
    • 19:30

      Åkersberga BK (hemma) F02


      21:30
    • 20:00

      IFK Stocksund Gul (hemma) P05-2


      22:00
    • 20:00

      Djugårdens IF FF-Stocksund P05-5


      21:00
    • 20:30

      Fet ( Norway) (borta) P04-5 Svart


      21:30
  • 16Lör
    • Heldag

      Roslagscupen P05-2

    • Heldag

      Kamratcupen KIA U12-2

    • 08:00

      INTRESSEANMÄLAN Mini turneing U12


      14:00
    • 08:45

      Saltsjö-Boo IF (hemma) U12


      09:20
    • 09:00

      AIK FF 1 (borta) U11


      11:00
    • 09:00

      Solcupen P09-3


      15:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) U15


      11:00
    • 09:00

      Åkersberga FC (hemma) U10-2


      15:00
    • 09:40

      Kobolt IL ( Norway) (hemma) P04-5 Svart


      10:40
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF (borta) U12-2


      11:00
    • 10:00

      Hanvikens SK (hemma) U11-2


      11:00
    • 10:00

      Träning P10-4


      11:00
    • 10:00

      Hammarby IF FF A (borta) U10


      11:00
    • 10:15

      IFK Solna 1 (hemma) F15


      12:15
    • 10:30

      IFK Österåker FK 2 (hemma) P04-3


      12:30
    • 10:30

      Träningscup P10-6


      13:15
    • 10:55

      Täby FK FA (borta) U12


      11:30
    • 11:00

      Årsta FF 2 (hemma) P05-5


      13:00
    • 11:20

      Älta IF (hemma) U12-2


      12:20
    • 11:30

      Bele Barkarby FF 3 (borta) P04-2


      12:30
    • 11:45

      Skogås-Trångsunds FF (hemma) U12


      12:20
    • 12:00

      Solcupen P10-10


      16:30
    • 12:15

      Viggbyholms IK FF (hemma) U11-2


      13:15
    • 12:40

      IFK Haninge P06-2 (hemma) U12-2


      13:40
    • 12:45

      Kamratcupen Sommar P09-9


      18:30
    • 13:00

      Picknick P10-10


      14:00
    • 13:30

      Reymersholms IK 9 (borta) P05-5


      15:30
    • 13:30

      Kamratcupen P06-6


      00:00
    • 14:00

      IFK Lidingö FK (hemma) U19


      16:00
    • 14:15

      AIK FF 6 (borta) U13


      16:15
  • 17Sön
    • Heldag

      Roslagscupen P05-2

    • Heldag

      Kamratcupen KIA U12-2

    • 00:00

      Kamratcupen P06-6


      20:00
    • 09:00

      Brommapojkarna 04 (borta) P04-5 Svart


      10:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) U14


      11:00
    • 10:00

      BP 06-4 (hemma) U12-2


      10:40
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      12:00
    • 11:00

      Qaran IKF 1 (borta) P16-2


      13:00
    • 11:00

      Familjeträff U10-2


      16:00
    • 11:20

      Sollentuna FK Sportfältet (hemma) U12-2


      12:00
    • 12:00

      Ekerö IK (hemma) P07-8


      15:00
    • 12:40

      Enebyberg 1 (hemma) U12-2


      13:10
    • 13:00

      Hammarby IF FF 2 vit (hemma) U11


      15:00
    • 13:30

      IF Brommapojkarna 2 (borta) U13


      15:30
    • 14:00

      IF Brommapojkarna (hemma) U16


      16:00
    • 14:00

      Saltsjöbadens IF (borta) F06 Söderort


      15:00
    • 14:15

      Råsunda IS Vit (borta) P04-3


      16:15
    • 14:30

      Saltsjöbadens IF (borta) F06 Söderort


      15:30
    • 15:00

      Västerås BK 30 (hemma) F19


      17:00
    • 16:00

      IFK Aspudden-Tellus 1 (hemma) F16-19


      18:00
    • 16:00

      Karlberg (hemma) P06-7


      17:00
    • 16:00

      AIK FF 1 (borta) P16-1


      17:30
    • 17:00

      IFK Lidingö (hemma) P09-8


      19:00
    • 17:00

      Tyresö FF (borta) F17


      19:00
    • 18:00

      Segeltorps IF 1 (hemma) F02


      20:00
  • 18Mån
    v.25
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 16:50

      Träning F09


      18:05
    • 17:00

      Träning P10-5


      18:00
    • 17:00

      Träning P10-4


      18:00
    • 17:00

      Träning P09-11


      18:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning F06 Söderort


      18:30
    • 17:00

      Träning P07-10


      18:15
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P03-3


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Avslutning P07-8


      20:00
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:30

      Träning P08-10


      18:30
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:15

      Träning P07-4


      19:30
    • 18:15

      Träning P07-3


      19:30
    • 18:30

      Linköpings FC (borta) DIF Dam


      20:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:00
    • 18:30

      Träning P08-4


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 19:00

      Träning U15


      20:30
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Träning F02


      20:30
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:15

      Träning P18/19


      22:00
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:15
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:30

      Träning P04-6


      17:30
    • 17:00

      Träning P07-6


      18:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning U17


      19:15
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning F08


      18:00
    • 17:30

      Träning U14


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 18:00

      Träning U15


      19:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 19:00

      Träning F16-19


      20:30
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 20:10

      AIK FF (borta) F17


      22:10
  • 20Ons
    • 15:15

      Träning U11


      16:45
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:30

      IF Brommapojkarna 19 (hemma) U13


      18:30
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning F02


      18:30
    • 17:00

      Träning F19


      18:30
    • 17:00

      Träning P04-6


      19:00
    • 17:00

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:00

      GIF Sundsvall (borta) U17


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P07-3


      18:30
    • 17:30

      Träning P09-9


      18:30
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:00

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Träning F06 Söderort


      19:30
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:15

      Träning P18/19


      20:00
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:30

      Träning P09-11


      19:30
    • 18:30

      Träning P07-10


      19:30
    • 19:00

      IFK Sollentuna P08 (borta) P08-3


      21:00
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-3


      21:00
    • 20:00

      Tyresö FF 2 (hemma) P03-2


      22:00
  • 21Tor
    • 08:00

      Träning DIF Dam


      10:00
    • 16:00

      Träning F02


      17:00
    • 16:15

      Träning U19


      18:00
    • 17:00

      Träning F06


      18:00
    • 17:00

      Träning DIF Dam


      20:00
    • 17:30

      Träning P09-6


      18:30
    • 18:00

      Hammarby IF Fotbollförening (borta) F19


      20:00
    • 18:00

      Vasalunds IF (borta) U16


      20:00
    • 18:00

      Träning F15


      19:45
    • 19:00

      Träning F17


      20:30
  • 22Fre
    • 05:00

      Raddatz Cup Tyskland U11


      00:00
    • 16:00

      Träning P03-2


      17:30
    • 16:30

      Träning P06-6


      18:15
  • 23Lör
    • Heldag

      Raddatz Cup Tyskland U11

    • 14:30

      Träning DIF Dam


      17:00
  • 24Sön
    • 00:00

      Raddatz Cup Tyskland U11


      23:00
    • 10:00

      Träning DIF Dam


      12:00
    • 16:00

      AIK FF 1 (borta) F02


      18:00
    • 16:00

      Träning P06-7


      17:00
    • 18:00

      GIF Sundsvall (borta) U19


      20:00
  • 25Mån
    v.26
    • 11:00

      Träning U12-2


      15:30
    • 15:30

      Träning DIF Dam


      18:00
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U11-2


      17:30
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:30

      Träning U12-2


      17:15
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P06-7


      18:30
    • 17:30

      Träning P06-6


      18:45
    • 17:30

      Träning U13


      19:00
    • 17:30

      Träning U12


      19:00
    • 17:45

      Träning P09-9


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-8


      19:00
    • 18:00

      Träning P03-2


      19:00
    • 18:00

      Träning P09-6


      19:00
    • 18:30

      Träning P08-3


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-2


      20:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:30

      Träning P04-5 Svart


      20:30
    • 20:00

      IFK Lidingö FK (borta) P05-2


      21:30
  • 26Tis
    • 16:00

      Träning U11


      17:15
    • 16:00

      Träning P05-5


      17:00
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:30
    • 16:00

      Träning U10


      17:30
    • 16:15

      Träning P04-5 Svart


      18:00
    • 16:15

      Träning U11-2


      17:30
    • 17:00

      Träning U12


      18:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:30

      Träning P16-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P05-2


      19:00
    • 17:45

      Bollkallar P05-3


      21:30
    • 18:00

      Träning F06


      19:00
    • 19:00

      Träning F15


      20:30
    • 19:00

      Dif P04-6 (hemma) P04-6


      19:00
    • 19:00

      Motståndare (hemma) P04-5 Svart


      20:00
    • 19:00

      Träning U13


      20:30
    • 19:00

      Kopparbergs/Göteborg FC (hemma) DIF Dam


      21:00
    • 19:00

      Träning Beachsoccer


      20:30
    • 19:00

      Träning F06 Söderort


      20:30
  • 27Ons
    • 14:30

      Träning U11-2


      16:45
    • 16:00

      Träning U11


      17:30
    • 16:00

      Träning U10-2


      17:00
    • 16:00

      Träning U10


      17:00
    • 16:30

      Teori U12


      17:15
    • 17:00

      Träning P04-5 Svart


      19:00
    • 17:00

      Träning U19


      19:00
    • 17:00

      Träning P04-2


      19:00
    • 17:30

      Träning U12-2


      19:00
    • 17:30

      Träning P09-9


      18:30
    • 18:00

      Träning U12


      19:30
    • 18:00

      Träning P08-3


      19:00
    • 18:15

      Träning P06-6


      19:45
    • 18:30

      Träning F15


      20:00
    • 18:30

      Träning P09-8


      19:30
    • 18:45

      Träning P04-6


      20:30
    • 19:00

      Träning P06-7


      20:30
    • 19:00

      Träning P03-2


      20:30
  • 28Tor