Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Borrby IF

Följ

Borrby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2019

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Minicupen 2019 U11

    • 08:45

      Skanör-Falsterbo IF (borta) U11


      09:45
    • 13:00

      Veberöds AIF (hemma) U11


      14:00
    • 14:00

      Esperöds SK (hemma) Herrlaget


      16:00
  • 2Sön
    • Heldag

      Minicupen 2019 U11

    • 08:00

      Vasastans BK (borta) U11


      09:00
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:00
    • 10:15

      Halmstads BK (borta) U11


      11:15
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11 & F13


      19:30
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 18:30

      Spjutstorps IF (hemma) F11 & F13


      20:30
  • 8Lör
    • 09:30

      Tomelilla IF vit (hemma) P10 & P9


      11:30
    • 11:00

      Öja FF (hemma) P11


      13:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:30
    • 09:30

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:30
    • 10:00

      Träning U11


      11:15
    • 11:00

      Åhus Horna BK svart (hemma) U13


      13:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F11 & F13


      19:30
    • 18:00

      IFK Klagshamn blå (borta) U11


      20:00
    • 18:45

      Träning Herrlaget


      20:15
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning U11


      17:45
      Skillinge IP
    • 17:00

      Träning U13


      17:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P5F6 & P6F7


      18:00
    • 17:15

      Träning P10 & P9


      18:45
  • 14Fre
    • Heldag

      Raddatz Immobilien Cup 2019 U11

  • 15Lör
    • Heldag

      Raddatz Immobilien Cup 2019 U11

    • 10:00

      MFK Modrice (borta) U11


      11:00
    • 10:00

      Brösarps IF (borta) P10 & P9


      12:00
    • 10:00

      Gärds Köpinge IF (borta) U13


      12:00
    • 10:40

      VfB Fortuna Biesdorf (hemma) U11


      11:40
    • 12:00

      FC Concordia Basel (hemma) U11


      13:00
    • 13:20

      DJK Mastbruch (hemma) U11


      14:20
    • 14:20

      Galatasaray Istanbul (borta) U11


      15:20
    • 15:40

      Weißenseer FC (hemma) U11


      16:40
    • 16:20

      Excellent Feet FC (hemma) U11


      17:20
    • 17:40

      Assyriska FF (hemma) U11


      18:40
  • 16Sön
    • Heldag

      Raddatz Immobilien Cup 2019 U11

    • 10:20

      FK Trinec (hemma) U11


      11:20
    • 11:00

      Gislövs IF vit (borta) P11


      13:00
    • 11:00

      Linero IF röd (hemma) F11 & F13


      13:00
    • 11:20

      JSG Gifhorn NORD (hemma) U11


      12:20
    • 12:40

      FC Rosengård (hemma) U11


      13:40
    • 13:20

      Akademia Pilkarska Gliwice (hemma) U11


      14:20
    • 14:20

      SC Wienerberg (hemma) U11


      15:20
    • 15:20

      FK Dukla Banska Bystrica (hemma) U11


      16:20
    • 17:00

      Liga 06 IF (7m) (borta) F11 & F13


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P10 & P9


      18:45
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Säsongsavslutning U11


      18:30
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 18:30

      Spjutstorps IF (borta) P11


      20:30
  • 25Tis
    • 18:30

      Spjutstorps IF röd (borta) P10 & P9


      20:30
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
  • 29Lör
  • 30Sön