Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Borrby IF

Följ

Borrby IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2019

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
  • 2Tor
    • 17:00

      Träning P7F8 & P8F9


      18:15
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:15

      Träning P5F6 & P6F7


      18:00
    • 17:15

      Träning P10 & P9


      18:45
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 18:30

      Föräldramöte & grillning U11


      19:30
    • 18:45

      Lövestads IF (borta) Herrlaget


      20:45
  • 3Fre
  • 4Lör
    • 09:30

      IFK Simrishamn vit (hemma) P10 & P9


      11:00
    • 11:00

      IFK Ystad FK röd (hemma) P11


      13:00
    • 14:00

      Blentarps BK (borta) F11 & F13


      16:00
    • 14:00

      Bollkalle Österlens FF - IFK Berga U11


      16:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      12:50
    • 10:00

      Vellinge IF blå (borta) U11


      12:00
    • 10:40

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:25
    • 11:00

      Oxie SK svart (hemma) F11 & F13


      13:00
    • 14:00

      Kristianstad FC blå (hemma) U13


      16:00
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • 10:00

      Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF (borta) P10 & P9


      12:00
    • 10:30

      FC Trelleborg blå (hemma) U11


      12:30
    • 11:00

      Södra Sandby IF vit (borta) F11 & F13


      13:00
  • 12Sön
    • 11:00

      Åsums BK vit (borta) U13


      13:00
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 16:30

      Träning U13


      18:00
    • 16:30

      Träning U11


      18:00
    • 17:00

      Träning P7F8 & P8F9


      18:15
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P10 & P9


      18:45
    • 18:30

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (borta) P11


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P7F8 & P8F9


      18:15
      Skillinge IP konstgräs
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:15

      Träning P5F6 & P6F7


      18:00
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P10 & P9


      18:45
  • 17Fre
    • 19:00

      Köpingebro IF (borta) Herrlaget


      21:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Tomelilla IF (borta) F11 & F13


      12:00
    • 11:00

      Tollarps IF vit (hemma) U13


      13:00
  • 19Sön
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:00
    • 09:30

      Sankt Olofs IF/Kiviks AIF (hemma) P10 & P9


      11:30
    • 11:00

      Sjöbo IF vit (hemma) P11


      13:00
    • 12:00

      BK Höllviken svart (borta) U11


      14:00
    • 13:00

      Askeröds IF (hemma) F11 & F13


      15:00
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning P7F8 & P8F9


      18:15
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P10 & P9


      18:45
    • 18:30

      Liga 06 IF (7m) (hemma) F11 & F13


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:00
    • 09:00

      Andra lag (hemma) P7F8 & P8F9


      13:00
    • 10:00

      Lilla Torg FF blå (hemma) U11


      12:00
  • 26Sön
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F11 & F13


      19:30
    • 17:00

      Träning U11


      18:30
    • 17:00

      Träning U13


      18:30
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F11 & F13


      19:30
    • 17:30

      Grillfest och brännboll vid Scoutstugan P10 & P9


      20:00
    • 17:30

      Grillfest och brännboll vid Scoutstugan P11


      20:00
    • 17:30

      Vårfset P7F8 & P8F9


      19:30
  • 30Tor
  • 31Fre
    • Heldag

      Minicupen 2019 U11

    • 14:15

      Bele Barkarby FF (hemma) U11


      15:15
    • 17:15

      BK Häcken (borta) U11


      18:15