Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bodens Hockeyförening

Följ

Boden Hockey

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bodens Hockeyförening
Välj lag

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
    • 17:00

      Träning U 11


      18:00
  • 2Ons
    • 15:15

      Träning Flickor


      16:15
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 17:30

      Träning J 18


      20:15
    • 18:30

      Övertorneå/HaparandaTornio (borta) U 16


      20:30
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 18:40

      Träning U 14


      19:10
    • 19:40

      Träning U 14


      20:40
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 12:30

      Armécupen U 15


      00:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
  • 5Lör
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 17:30

      Träning J 18


      20:15
    • 18:00

      Träning U 14


      19:00
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:30

      Träning U 16


      20:00
    • 20:30

      Träning U 16


      21:30
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 9Ons
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:30

      Sunderbyn/Brooklyn Tigers (borta) U 15


      20:30
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:10

      Piteå HC Röd (borta) U 16


      21:10
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 13:00

      Distriktsverksamhet läger Piteå U 15


      00:00
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 17:45

      Träning U 14


      18:45
    • 18:45

      Träning J 18


      19:45
  • 12Lör
    • Heldag

      Distriktsverksamhet läger Piteå U 15

    • 08:40

      Träning U 10


      09:50
    • 09:30

      Träning J 18


      10:30
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:15

      Sunderby SK Vit (hemma) U 12


      13:15
    • 11:30

      Kalix HC Vit (hemma) U 13


      13:30
    • 14:00

      Älvsby IF Hockey 1 (borta) U 11


      17:00
    • 14:40

      Parkeringsvakt J 18


      16:00
    • 16:00

      Väsby IK HK (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Distriktsverksamhet läger Piteå U 15


      13:00
    • 12:00

      Träning U 11


      13:00
    • 13:10

      Träning U 15


      14:10
    • 15:00

      Enköpings SK HK (hemma) A-lag HockeyEttan


      17:00
    • 15:10

      Brooklyn Tigers HF (borta) J 18


      17:10
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 18:00

      Träning J 18


      20:15
    • 18:00

      Träning U 14


      19:00
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:30

      Träning U 16


      20:00
    • 20:30

      Träning U 16


      21:30
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 16Ons
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 17:45

      Träning U 10


      18:45
    • 19:00

      Vännäs HC (borta) A-lag HockeyEttan


      21:00
    • 19:30

      Sunderby SK (hemma) J 18


      21:30
  • 17Tor
  • 18Fre
    • Heldag

      U16 DM U 16

    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 18:15

      Luleå HF (borta) U 16


      20:15
    • 18:45

      Träning J 18


      19:45
    • 19:00

      Piteå HC Vit (borta) U 14


      20:30
  • 19Lör
    • Heldag

      U16 DM U 16

    • 08:00

      Träning U 10


      09:00
    • 08:30

      Sammandrag U 9


      13:40
    • 09:30

      Träning J 18


      10:30
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:30

      Piteå HC (hemma) U 16


      13:30
    • 13:30

      Luleå Hockey Röd (hemma) U 14


      15:00
    • 15:00

      Parkeringsvakt J 18


      16:00
    • 16:00

      Östersunds IK (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
    • 16:45

      Kiruna IF Ungdom/KIF (hemma) U 16


      18:45
    • 17:30

      Luleå HF Röd (borta) U 13


      19:30
  • 20Sön
    • Heldag

      U16 DM U 16

    • 08:00

      Övertorneå/HaparandaTornio (hemma) U 16


      10:00
    • 08:30

      LHF Team09 (borta) U 10


      12:30
    • 11:40

      Lycksele SK (hemma) J 18


      13:40
    • 13:15

      Träning U 15


      14:15
    • 13:30

      Luleå HF Vit 1 (borta) U 11


      15:30
    • 15:00

      Parkeringsvakt J 18


      16:00
    • 15:00

      Kalix HC (borta) U 16


      17:00
    • 16:00

      Hudiksvalls HC (hemma) A-lag HockeyEttan


      18:00
  • 21Mån
    v.4
  • 22Tis
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 18:00

      Träning U 14


      18:30
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:15

      Träning J 18


      20:15
    • 19:30

      Träning U 16


      20:00
    • 20:30

      Träning U 16


      21:30
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 23Ons
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 17:20

      Träning U 9


      18:20
    • 18:00

      Föräldramöte hockeygymnasiet / juniorlagen U 16


      18:45
    • 18:30

      Träning U 10


      19:30
    • 19:30

      Piteå HC Vit (hemma) U 16


      21:30
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 15:00

      Träning Flickor


      16:00
    • 15:00

      Träning Oldboys


      15:50
    • 16:15

      Träning U 13


      17:15
    • 16:30

      Träning U 16


      17:30
    • 16:30

      Träning U 15


      17:30
    • 17:45

      Träning U 14


      18:45
    • 18:45

      Träning J 18


      19:45
  • 26Lör
    • 08:00

      Träning U 10


      09:00
    • 09:00

      Träning J 18


      09:50
    • 10:00

      Sammandrag U 9


      18:00
    • 10:00

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:00

      Piteå HC (borta) U 15


      13:00
    • 11:30

      Luleå HF Vit (hemma) U 13


      13:30
    • 12:00

      Kalix Hockey Club (borta) U 14


      14:00
  • 27Sön
    • 12:00

      Kiruna IF (hemma) J 18


      14:00
    • 14:30

      Träning U 11


      15:30
    • 15:10

      Träning U 15


      16:10
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
    • 16:30

      Träning U 13


      17:30
    • 16:30

      Träning U 12


      17:45
    • 18:00

      Träning Hockeyskolan


      19:00
    • 18:00

      Träning U 14


      18:30
    • 19:00

      Träning U 14


      20:00
    • 19:15

      Träning J 18


      20:15
    • 19:30

      Träning U 16


      20:00
    • 20:30

      Träning U 16


      21:30
    • 20:30

      Träning U 15


      21:30
  • 30Ons
  • 31Tor