Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2019

Alla aktiviteter
  • 1Sön
    v.35
    • 08:00

      Cafetjänst P2004-Vit


      20:00
    • 09:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2005


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 8 (hemma) P2011-Röd


      11:00
    • 09:00

      IFK Viksjö 7 (hemma) P2011-Röd


      11:00
    • 10:00

      Ursvik IK Blå1 (hemma) P2010-Vit


      11:30
    • 10:00

      Sollentuna FK 7 (hemma) P2006


      11:30
    • 10:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) F2010


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 6 (hemma) P2010-Blå


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) F2005


      13:00
    • 11:00

      IFK Viksjö 5 (borta) P2010-Orange


      12:00
    • 11:00

      FC Järfälla Vit (borta) P2010-Orange


      12:00
    • 11:30

      IFK Lidingö FK 5 blå (borta) P2009-3


      13:30
    • 12:00

      IFK Viksjö 4 (borta) P2010-Blå


      13:00
    • 12:00

      FC Järfälla 3 (borta) P2009-1


      14:00
    • 12:00

      Sundbybergs IK Svart (hemma) P2010-Orange


      13:00
    • 12:00

      Assyriska FF Babylon 1 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 13:00

      Bro IK Blå (hemma) P2011-Svart


      15:00
    • 13:00

      Skå IK & Bygdegård Grön (hemma) P2010-Blå


      14:00
    • 13:00

      IFK Lidingö FK 1 vit (borta) P2006-Svart


      15:00
    • 13:15

      Älvsjö AIK FF Vit (borta) F2008


      15:15
    • 14:15

      Hässelby SK FF 3 (hemma) P2007-Vit


      16:15
    • 15:15

      IF Brommapojkarna 24 (borta) P2007-Orange


      17:15
    • 15:30

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2008


      17:30
    • 16:45

      Vasalunds IF Röd (hemma) F2009


      18:45
    • 17:00

      IK Sirius FK (borta) U17


      19:00
    • 18:00

      Spånga IS FK 7 (hemma) P2009-3


      20:00
    • 18:00

      IFK Haninge (borta) P2004-Svart


      20:00
    • 18:00

      Bollstanäs SK 1 (hemma) Damjuniorer


      20:00
    • 18:00

      Kofkella Kultur o IF (borta) Veteran


      20:00
  • 2Mån
    v.36
  • 3Tis
  • 4Ons
  • 5Tor
  • 6Fre
  • 7Lör
    • 08:15

      Match med Bele Lag Vit P2007-Orange


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 11 (borta) P2007-Vit


      11:00
    • 09:00

      Ursvik IK Svart 2 (hemma) P2009-3


      11:00
    • 10:00

      AIK FF 1 (hemma) P2006-Svart


      12:00
    • 10:15

      Sollentuna FK 11 (hemma) P2007-Orange


      12:15
    • 11:00

      Kungsängens IF 1 (borta) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      Bromstens IK (borta) F2010


      12:00
    • 11:15

      Ursvik IK 1 (borta) P2007-Vit


      13:15
    • 11:15

      IFK Viksjö (borta) F2011


      12:30
    • 11:30

      Täby FK 21 (hemma) F2008


      13:30
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 8 (borta) F2009


      13:30
    • 12:00

      Sollentuna FK 1 (borta) F2006


      14:00
    • 12:45

      IFK Viksjö 3 (borta) P2010-Blå


      13:45
    • 13:00

      Enebybergs IF (borta) Herr


      15:00
    • 13:45

      Sollentuna FK 19 (borta) P2007-Röd


      15:45
    • 14:00

      Bollstanäs SK (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2008


      16:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) P2005


      16:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) F2011


      16:00
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 15 (borta) P2010-Orange


      16:00
    • 15:00

      Hässelby SK FF 1 (borta) P2008


      17:00
    • 15:15

      IF Brommapojkarna 1 (hemma) P2008


      17:15
    • 16:30

      IFK Viksjö 1 (borta) P2006


      18:00
    • 17:00

      IFK Lidingö FK 9 blå (borta) P2011-Röd


      19:00
  • 8Sön
    • 09:00

      IFK Viksjö 4 (borta) P2011-Svart


      11:00
    • 09:00

      Kälvesta IOFF FK M (borta) P2010-Vit


      10:30
    • 09:30

      Cafétjänst för P10 P2010-Vit


      15:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2010-Orange


      11:00
    • 10:00

      Kungsängens IF 2 (hemma) P2004-Vit


      12:00
    • 10:00

      Bro IK Vit (borta) P2007-Vit


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby (hemma) P2010-Blå


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 28 (borta) P2010-Blå


      12:00
    • 11:45

      IFK Viksjö 3 (borta) P2006-Blå


      13:45
    • 12:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 12:00

      Kälvesta IOFF FK D (hemma) P2010-Orange


      13:00
    • 12:00

      IFK Lidingö FK 1 (hemma) P2004-Svart


      14:00
    • 12:30

      Barnens hinderbana F2009


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch P2008


      14:20
    • 13:00

      Ursvik IK Svart2 (hemma) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      IFK Viksjö mix (hemma) P2011-Röd


      15:00
    • 14:00

      Sundbybergs IK (borta) Herrjunior U19


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 1 (borta) P2011-Röd


      16:00
    • 14:00

      IFK Stocksund (borta) P2005


      16:00
    • 14:00

      Helsingborgs IF (borta) U17


      16:00
    • 14:30

      Järfälla FF (borta) P2009-1


      16:30
    • 15:00

      Träningsmatch 9m9 P2007-Röd


      16:30
    • 15:30

      Sollentuna FK 16 (hemma) P2008


      16:45
    • 16:00

      Rotebro IS FF 1 (hemma) P2008


      18:00
    • 16:00

      Spånga IS FK 4 (hemma) P2006


      17:30
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 19 (borta) P2009-3


      18:00
    • 16:45

      Sollentuna FK 8 (hemma) P2009-2


      18:15
    • 17:00

      Hässelby SK FF 2 (borta) P2005


      19:00
    • 17:45

      Träning U16


      19:30
    • 18:00

      Sundbybergs IK Grön (hemma) P2009-1


      20:00
    • 18:00

      EM Kval Sverige-Norge F2006


      23:00
    • 20:00

      Sollentuna FK V (hemma) Veteran


      22:00
  • 9Mån
    v.37
  • 10Tis
  • 11Ons
  • 12Tor
  • 13Fre
    • 16:00

      Träning P2007-Röd


      17:00
    • 16:30

      Träning P2008


      17:30
    • 16:55

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning F2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 17:30

      Match Bele-Enköping P2008


      19:30
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 19:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P2006-Svart


      21:00
    • 20:00

      IFK Stocksund 1 (borta) P2004-Svart


      22:00
    • 20:00

      Fotbollsförbundets öppna målvaktsträning F2005


      21:30
  • 14Lör
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 9 (hemma) P2009-1


      11:00
    • 10:00

      Ekerö IK Blå (borta) F2010


      12:00
    • 10:00

      Sollentuna FK 11 (borta) P2005


      12:00
    • 10:00

      Kungsängens IF 1 (hemma) P2006


      11:30
    • 10:15

      IK Frej Täby FK 1 (hemma) F2007


      11:15
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (borta) F2011


      13:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 1 (borta) P2007-Orange


      13:00
    • 11:15

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby (borta) P2008


      13:15
    • 11:30

      Vasalunds IF Svart (hemma) F2007


      12:30
    • 12:00

      Cafétjänstgöring F2008


      15:00
    • 12:00

      Vallentuna BK DF 2 (hemma) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Ängby IF Röd 2 (borta) P2010-Orange


      13:00
    • 13:00

      Hässelby SK FF blå 1 (borta) P2011-Röd


      15:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (hemma) Dam


      15:00
    • 13:00

      Gamla Upsala SK (hemma) F2007


      14:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 2 (borta) P2008


      15:15
    • 14:00

      Sollentuna FK 20 (hemma) P2007-Vit


      16:00
    • 14:00

      Vällingby AIK 1 (borta) P2010-Orange


      16:00
    • 14:00

      FC Gute (hemma) Herrjunior U19


      16:00
    • 15:00

      Hässelby SK FF 4 (borta) P2008


      17:00
    • 15:15

      Hässelby SK FF 2 (hemma) P2007-Röd


      17:15
    • 15:30

      Match med andra p06-laget P2006-Blå


      18:00
    • 16:00

      Bollpojkar & Café herrlagsmatch P2007-Vit


      19:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 1 (borta) U16


      18:00
    • 16:30

      Vasalunds IF VasaRS (borta) P2006


      18:00
    • 17:00

      Solna FC (hemma) Herr


      19:00
    • 17:15

      IFK Lidingö FK 15 (borta) P2011-Svart


      19:15
  • 15Sön
    • Heldag

      Järfälla ligan P2012

    • 09:00

      Järfällaligan - Intresseanmälan F2011


      16:00
    • 09:00

      AIK FF 9 (hemma) P2011-Röd


      11:00
    • 09:00

      Järfällaligan P2011-Svart


      14:00
    • 09:00

      IFK Viksjö 3 (borta) P2007-Röd


      11:00
    • 09:25

      Järfällaligan P2012


      13:00
    • 09:30

      Kallhälls FF (borta) F2011


      14:00
    • 10:00

      Kungsängens IF (hemma) F2012


      17:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 24 (hemma) P2010-Orange


      11:00
    • 10:00

      Kista SC KFUM BLÅ (hemma) F2010


      12:00
    • 10:00

      Ängby IF 1 (hemma) P2005


      12:00
    • 10:15

      träningsmatch 9-manna P2007-Orange


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 19 (hemma) P2011-Svart


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 7 (borta) P2010-Vit


      12:30
    • 11:00

      FC Järfälla Svart 1 (borta) P2010-Blå


      12:00
    • 11:00

      Järfälla FF (hemma) P2010-Blå


      12:00
    • 11:30

      Järfällaligan P2012


      15:00
    • 11:55

      Järfällaligan P2012


      14:30
    • 11:55

      Järfällaligan P2012


      14:30
    • 12:00

      IFK Viksjö 6 (hemma) P2010-Vit


      13:00
    • 12:00

      Bromstens IK Svart (hemma) P2011-Röd


      14:00
    • 12:00

      Spånga IS FK 1 (hemma) F2005


      14:00
    • 13:00

      AIK FF 12 (hemma) P2010-Blå


      14:00
    • 13:00

      IFK Viksjö 9 (hemma) P2011-Svart


      15:00
    • 14:00

      Spånga IS FK 6 (borta) P2009-1


      16:00
    • 14:00

      Café Strömvallen F2009


      19:00
    • 14:00

      IFK Stocksund 2 (borta) P2009-2


      15:30
    • 14:00

      Vallentuna BK DF Röd (borta) F2008


      16:00
    • 14:00

      AIK FF 4 (hemma) P2004-Vit


      16:00
    • 14:00

      AIK FF 4 (hemma) P2004-Svart


      15:00
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 13 (hemma) P2007-Vit


      16:15
    • 15:30

      Djurgårdens IF FF 4 (hemma) P2008


      17:30
    • 16:15

      IFK Viksjö 5 (borta) P2009-3


      18:15
    • 16:30

      IFK Stocksund 1 (borta) F2008


      18:30
    • 16:45

      Spånga IS FK 2 (hemma) F2009


      18:45
    • 17:00

      IK Frej Täby FK (hemma) U17


      19:00
    • 17:30

      AIK FF 1 (borta) P2008


      19:30
    • 17:30

      Älvsjö AIK FF P 06 grön (hemma) P2006-Svart


      18:30
    • 18:00

      Kallhälls FF Vit (hemma) P2009-3


      20:00
    • 18:30

      Match med Bele Lag Vit P2007-Orange


      21:00
    • 19:15

      IF Brommapojkarna 25 (hemma) P2007-Vit


      21:15
    • 20:00

      Träning Veteran


      21:00
  • 16Mån
    v.38
  • 17Tis
  • 18Ons
  • 19Tor
  • 20Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 16:55

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2011-Svart


      18:00
    • 17:00

      Träning F2011


      18:00
    • 17:15

      Träning P2006-Svart


      18:15
    • 17:45

      Träning P2006


      19:30
    • 17:45

      Sundbybergs IK Grön (borta) P2008


      19:45
    • 18:45

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P2005


      20:45
    • 19:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) F2005


      20:00
    • 20:00

      Hallonbergens IF (borta) Herr


      22:00
  • 21Lör
    • 08:30

      Cafépass P2012


      17:30
    • 09:00

      Kallhälls FF Blå (hemma) P2009-1


      11:00
    • 09:00

      Match P09-1 P2009-2


      10:15
    • 09:15

      Match med Bele Lag Röd P2007-Orange


      12:00
    • 09:30

      Match med andra p06-laget P2006-Blå


      12:00
    • 09:30

      Kallhälls FF Vit (borta) P2011-Svart


      11:30
    • 09:50

      Träningsmatch internt P2008


      12:00
    • 10:00

      Bro IK Vit (borta) P2009-1


      12:00
    • 10:00

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby 2 (borta) P2007-Röd


      12:00
    • 10:00

      Karlbergs BK Blå 2 (hemma) P2006


      11:30
    • 10:15

      IFK Lidingö FK 78 (hemma) P2008


      12:15
    • 10:30

      Kallhälls FF (borta) F2010


      11:30
    • 10:30

      Skå IK (borta) F2011


      12:00
    • 11:00

      Vasalunds Stockholm IF Rinkeby (borta) P2011-Svart


      13:00
    • 11:30

      AIK FF (borta) U17


      13:30
    • 11:30

      Kallhälls FF 2 (hemma) P2007-Röd


      13:30
    • 12:00

      Ursvik IK Vit3 (borta) P2010-Blå


      13:00
    • 12:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (hemma) P2006-Svart


      14:00
    • 12:00

      Ängby IF Grön 2 (borta) P2010-Vit


      13:30
    • 12:45

      Erikslunds KF Svart (hemma) F2008


      14:45
    • 12:45

      Kallhälls FF 1 (borta) F2007


      14:15
    • 13:00

      Hässelby SK FF blå 2 (borta) P2010-Blå


      14:00
    • 13:00

      Hässelby SK FF svart 2 (borta) P2011-Röd


      15:00
    • 14:00

      Kista SC KFUM BLÅ (hemma) F2008


      16:00
    • 14:00

      Bollstanäs SK 1 (hemma) F2005


      16:00
    • 14:00

      Ursvik IK Svart (hemma) F2006


      16:00
    • 14:00

      Ljusdals IF (borta) Dam


      16:00
    • 14:00

      Ekerö IK 2:Gul (borta) P2007-Vit


      16:00
    • 14:30

      Bro IK (borta) P2006


      16:00
    • 15:15

      Sundbybergs IK Gul (hemma) P2009-3


      17:15
    • 16:00

      Järfälla FF 2 (hemma) P2005


      18:00
    • 16:00

      IFK Stocksund (borta) Herrjunior U19


      18:00
    • 16:30

      IFK Viksjö 1 (borta) P2009-3


      18:30
  • 22Sön
    • 00:00

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) P2004-Vit


      02:00
    • 09:00

      Cafetjänst P08 P2008


      20:00
    • 09:00

      Nockebyhovs IF (borta) F2009


      11:00
    • 09:00

      Ängby IF 4 (borta) P2006-Blå


      11:00
    • 09:30

      Match med Bele Lag Vit P2007-Orange


      12:00
    • 09:30

      Sanktanmatch mot Järfälla P2008


      11:15
    • 10:00

      Ursvik IK 2 (hemma) F2010


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 17 (hemma) P2010-Orange


      11:00
    • 10:15

      Spånga IS FK 2 (borta) P2007-Vit


      12:15
    • 10:30

      Träningmatch P2011-Röd


      11:30
    • 11:00

      FK Bromma 1 (hemma) F2011


      13:00
    • 11:00

      Hässelby SK FF svart 1 (hemma) P2010-Orange


      12:00
    • 11:30

      IF Brommapojkarna 3 (borta) F2006


      13:30
    • 11:30

      Ekerö IK Gul (borta) F2007


      12:30
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 19 (hemma) P2010-Blå


      13:00
    • 12:00

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) P2004-Svart


      13:00
    • 12:00

      Boo FF 5 (hemma) P2004-Vit


      14:00
    • 12:00

      IFK Viksjö 8 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 12:00

      Ängby IF Grön 1 (borta) F2011


      14:00
    • 12:45

      IFK Lidingö FK 9 vit (borta) P2007-Vit


      14:45
    • 13:00

      AIK FF 6 (hemma) P2010-Vit


      15:00
    • 13:15

      IFK Lidingö FK 1 (borta) U16


      15:15
    • 14:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2004-Svart


      16:00
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 5 (hemma) P2008


      16:15
    • 14:15

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2005


      16:15
    • 14:30

      Hammarby IF FF 2 (hemma) Damjuniorer


      16:30
    • 15:30

      FC Järfälla Röd (hemma) P2008


      17:30
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 18 (borta) P2011-Röd


      18:00
    • 16:45

      Kista SC KFUM GUL (hemma) P2008


      18:00
    • 17:00

      FC Djursholm 1 (borta) P2005


      19:00
    • 18:00

      Täby FK 82 (hemma) P2009-2


      19:30
    • 19:15

      Täby FK 41 (hemma) P2007-Orange


      21:15
    • 20:00

      Alianza IF (hemma) Veteran


      22:00
  • 23Mån
    v.39
  • 24Tis
  • 25Ons
  • 26Tor
  • 27Fre
  • 28Lör
    • Heldag

      Järfällaligan - Intresseanmälan F2011

    • Heldag

      Järfällaligan P2012

    • 09:00

      Järfällaligan P2011-Svart


      14:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 9 (borta) P2011-Röd


      11:00
    • 09:00

      Sollentuna FK 14 (hemma) P2009-1


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P2009-3


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2010


      12:00
    • 10:00

      Bromstens IK P10-2 (borta) P2010-Orange


      12:00
    • 10:00

      Kista SC KFUM Gul (hemma) P2006-Blå


      12:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P2007-Röd


      12:15
    • 10:15

      Sundbybergs IK Grön (hemma) F2007


      11:15
    • 11:00

      Bollstanäs SK Grön (borta) F2008


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch 9-manna P2007-Orange


      13:00
    • 11:30

      Enebybergs IF 3 (hemma) F2007


      12:30
    • 11:30

      Nockebyhovs IF (borta) F2006


      13:30
    • 11:30

      IFK Viksjö 1 (borta) P2008


      13:30
    • 12:00

      FC Järfälla 3 (hemma) P2006


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) Damjuniorer


      14:00
    • 12:00

      Match med Bele Lag Vit P2007-Orange


      14:00
    • 12:15

      Bollstanäs SK Gul 2 (borta) P2007-Röd


      14:15
    • 12:45

      Djurgårdens IF FF 1 (borta) P2008


      14:45
    • 12:45

      Café Strömvallen P2007-Vit


      17:15
    • 12:45

      Ekerö IK (hemma) P2007-Vit


      14:45
    • 13:00

      IK Brage (borta) Herrjunior U19


      15:00
    • 14:00

      IF Brommapojkarna 12 (borta) P2010-Orange


      16:00
    • 14:00

      IFK Viksjö 1 (hemma) P2007-Vit


      16:00
    • 14:00

      Sollentuna FK 13 (hemma) P2005


      16:00
    • 15:00

      Ursvik IK Svart (hemma) P2008


      17:00
    • 15:15

      Sundbybergs IK Blå (hemma) P2007-Vit


      17:15
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 1 (hemma) P2005


      18:00
    • 16:00

      IK Frej Täby FK 1 (borta) P2004-Svart


      18:00
  • 29Sön
    • 08:30

      Café Strömvallen P2007-Röd


      12:30
    • 09:00

      Spånga IS FK 9 (hemma) P2011-Svart


      11:00
    • 09:00

      Spånga IS FK 10 (hemma) P2011-Röd


      11:00
    • 09:30

      Bollstanäs SK 2 Gul (borta) P2010-Orange


      11:30
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 18 (hemma) P2010-Vit


      12:00
    • 10:00

      IFK Viksjö 2 (hemma) F2010


      12:00
    • 10:00

      Enebybergs IF 2 (hemma) F2005


      12:00
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 1 (borta) F2008


      12:15
    • 10:15

      Ekerö IK 1:Vit (borta) P2009-3


      12:15
    • 10:15

      IF Brommapojkarna 20 (borta) P2008


      11:45
    • 10:30

      Skå IK (borta) F2011


      12:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 4 (borta) P2007-Orange


      13:00
    • 11:00

      Bollstanäs SK 1 Grön (hemma) P2010-Blå


      13:00
    • 12:00

      Ursvik IK Vit1 (hemma) P2010-Blå


      14:00
    • 12:00

      Bollstanäs SK 1 Grön (borta) P2009-2


      14:00
    • 12:00

      AIK FF 5 (borta) P2005


      14:00
    • 12:00

      Nockebyhovs IF (hemma) P2004-Vit


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) P2011-Svart


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 2 (hemma) P2011-Röd


      15:00
    • 13:00

      Nockebyhovs IF 2 (hemma) P2010-Vit


      15:00
    • 14:00

      Rimbo IF (hemma) Dam


      16:00
    • 14:00

      Rimbo IF (hemma) F2007


      15:00
    • 14:30

      Kalmar FF (hemma) U17


      16:30
    • 15:00

      Träningsmatch 9m9 P2007-Röd


      16:30
    • 15:00

      IF Brommapojkarna 10 (borta) P2011-Svart


      17:00
    • 15:30

      Hässelby SK FF 1 (borta) P2006-Svart


      17:30
    • 15:30

      Spånga IS FK 5 (hemma) P2008


      17:30
    • 16:00

      IFK Viksjö (borta) F2011


      17:15
    • 16:20

      Cafétjänst U17


      19:30
    • 16:45

      Kallhälls FF (hemma) F2009


      18:45
    • 17:00

      Sollentuna FK 1 (hemma) U16


      19:00
    • 17:45

      Cafétjänst Herrjunior U19


      19:30
    • 18:00

      IF Brommapojkarna 16 (hemma) P2009-1


      20:00
    • 20:00

      Sollentuna FF S (borta) Veteran


      22:00
  • 30Mån
    v.40