Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Bele Barkarby FF
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen Damjuniorer

    • Heldag

      Cup U16

    • 13:00

      IFK Österåker FK (borta) F2006


      14:00
    • 14:00

      Korsnäs IF FK (hemma) Dam


      16:00
    • 15:00

      Karlbergs BK (borta) Herrjuniorer


      17:00
    • 18:00

      Huddinge IF (borta) F2006


      19:00
  • 5Sön
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      Forwardcupen - Örebro P2008

    • Heldag

      Träningsläger P2006

    • 08:30

      Cup 9-manna P2007-Orange


      00:00
      Axelbergs BP
      Samlingsinformation: Axelbergs BP
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Tider och annat inför lördag.
      Lördag
      8:30 Samling Axelbergs BP
      09:20 Nackdala AIS - Bele Barkarby IF
      11:50 Bele Barkarby IF - Hammarby IF 3
      14:20 Bele Barkarby IF - Sollentuna FK Tegel

      Söndag
      8:30 Samling Axelbergs BP
      9:20 Boo FF - Bele Barkarby IF
      12:40 Vasalund IF - Bele Barkarby IF
      15:10 Bele Barkarby IF - Mälarhöjdens IK

      Matcherna spelas i 2*20 min.
      Ta med rejäl och energirik matsäck att äta till lunch samt något enklare att äta mellan övriga matcher.
      Swisha 100 kronor till David för deltagande.
    • 09:30

      Bajen MatchCamp4 P2008


      15:00
    • 09:45

      Träning U16


      11:30
    • 11:25

      Vallentuna BK (hemma) P2010-Blå


      13:00
    • 11:30

      Träning P2006-Svart


      13:00
    • 12:30

      Västerås Invitational P2005-Blå


      00:00
    • 13:00

      Bälinge IF (hemma) Dam


      15:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot -06 P2005-Röd


      16:30
    • 16:45

      Iberoamericana IF (borta) Veteran


      18:45
  • 12Sön
    • 00:00

      Forwardcupen - Örebro P2008


      19:00
    • 00:00

      Träningsläger P2006


      14:00
    • 00:00

      Cup 9-manna P2007-Orange


      16:00
      Axelbergs BP
      Samlingsinformation: Axelbergs BP
      Samlingstid: 08:30
      Anteckning: Tider och annat inför lördag.
      Lördag
      8:30 Samling Axelbergs BP
      09:20 Nackdala AIS - Bele Barkarby IF
      11:50 Bele Barkarby IF - Hammarby IF 3
      14:20 Bele Barkarby IF - Sollentuna FK Tegel

      Söndag
      8:30 Samling Axelbergs BP
      9:20 Boo FF - Bele Barkarby IF
      12:40 Vasalund IF - Bele Barkarby IF
      15:10 Bele Barkarby IF - Mälarhöjdens IK

      Matcherna spelas i 2*20 min.
      Ta med rejäl och energirik matsäck att äta till lunch samt något enklare att äta mellan övriga matcher.
      Swisha 100 kronor till David för deltagande.
    • 00:00

      Västerås Invitational P2005-Blå


      19:00
    • 11:30

      Bowling och Pizza P2006


      15:00
    • 11:30

      IFK Österåker FK 1 (hemma) F2005


      13:30
    • 12:30

      Kista SC KFUM BLÅ (borta) P2005-Röd


      14:30
    • 13:30

      Träning P2004-Svart


      14:45
    • 14:00

      Helsingborgs IF (borta) Herrjuniorer


      16:00
    • 14:30

      Djurgårdens IF FF 2 (borta) P2004-Vit


      16:00
    • 15:30

      IFK Vaxholm (borta) Herr


      17:30
    • 15:30

      Sollentuna FK 2 (borta) F2005


      17:30
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
  • 16Tor
  • 17Fre
  • 18Lör
    • 09:00

      Hässelbycupen P2007-Vit


      19:00
    • 09:45

      Rynninge IK (hemma) F2006


      10:45
    • 10:00

      Träning P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 1 (borta) F2005


      12:00
    • 10:00

      Teoripass Damjuniorer


      12:00
    • 11:15

      Apollon Solna FK 1 (borta) P2004-Svart


      13:15
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) F2006


      13:00
    • 13:00

      IK Frej Täby FK 1 (hemma) P2004-Vit


      14:30
    • 13:00

      Träningsmatch lag vit P2008


      14:00
    • 14:00

      Enebybergs IF (hemma) Herr


      16:00
    • 14:15

      Sollentuna FK Helenelund (hemma) F2006


      15:15
    • 14:30

      Sollentuna FK 4 (hemma) P2004-Vit


      16:00
    • 15:00

      Åkersberga BK 1 (borta) U16


      16:30
    • 15:00

      Enköping SK UK (borta) Dam


      17:00
    • 15:00

      Hässelbycupen P2007


      19:00
    • 15:30

      IF Brommapojkarna 3 (hemma) F2005


      17:30
    • 15:30

      Täby FK 1 (borta) P2005-Blå


      17:30
    • 15:45

      Älvsjö AIK FF blå 2 (borta) F2006


      16:45
  • 19Sön
    • 00:00

      Danderyds SK 1 (borta) F2006


      02:00
    • 09:00

      Hässelby cupen Lag Vit F2010


      12:00
    • 09:45

      Nackdala AIS (hemma) P2006-Svart


      12:00
    • 10:00

      Turnering i Uppsala P2009-4


      16:00
    • 10:00

      Saltsjö-Boo IF (hemma) F2006


      12:00
    • 10:30

      Kallhäll FF (borta) F2007


      12:00
    • 11:00

      IFK Lidingö FK 11 (hemma) P2006


      12:00
    • 11:30

      Enebybergs IF 1 (hemma) P2005-Blå


      13:30
    • 13:00

      Djurgårdens IF FF 1 (borta) P2004-Svart


      15:00
    • 13:00

      Träningsmatch lag vit P2008


      14:00
    • 13:00

      Enebybergs IF 1 (hemma) P2008


      14:00
    • 13:00

      BeleBarkarby P08 (hemma) F2007


      14:00
    • 17:00

      Enebybergs IF 1 (borta) Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Hammarby IF FF (hemma) Herrjuniorer


      20:00
    • 19:00

      Sollentuna FK (hemma) Veteran


      21:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
  • 22Ons
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:45

      Träning P2008


      18:15
    • 16:45

      Träning U16


      18:15
    • 17:00

      Träning P2008


      18:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Träning F2005


      18:15
    • 17:00

      Träning P2011


      18:00
    • 17:00

      Träning P2008-Vit


      18:00
    • 18:15

      Målvaktsträning P2006


      19:30
    • 18:30

      Spånga IS FK 6 (borta) P2006-Svart


      20:30
    • 18:45

      FC Djursholm 1 (hemma) F2005


      20:45
    • 19:00

      Täby FK 3 (borta) F2004


      21:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Spånga IS FK 7 (borta) P2008


      10:00
    • 09:00

      FC Djursholm 1 (borta) P2007-Orange


      10:00
    • 09:00

      Nockebyhovs IF 1 (borta) F2009


      11:00
    • 10:00

      Spånga IS FK 8 (borta) P2009-1


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna (hemma) P2009-1


      11:00
    • 10:00

      FC Järfälla Röd 1 (hemma) P2009-4


      11:00
    • 10:00

      Stureby SK Blå (borta) F2006


      12:00
    • 10:00

      Bro IK (borta) F2008


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 12 vit (borta) P2008


      12:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 12 vit (borta) P2008-Vit


      12:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 2 (borta) F2007


      11:00
    • 10:30

      Kallhälls FF Vit (borta) P2010-Orange


      12:30
    • 11:00

      Sundbybergs IK Röd (hemma) P2009-3


      13:00
    • 11:00

      IF Brommapojkarna 21 (hemma) P2009-2


      12:00
    • 11:00

      Spånga IS FK 3 (borta) F2009


      13:00
    • 11:15

      AIK FF 4 (borta) P2004-Vit


      12:45
    • 12:00

      IFK Viksjö 4 (hemma) F2010


      14:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      Bele Barkarby FF 2 (hemma) P2010-Orange


      14:00
    • 13:00

      Hässelby SK FF svart 2 (borta) P2010-Vit


      14:30
    • 13:00

      FC Järfälla Svart 2 (hemma) P2010-Blå


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 6 (hemma) P2005-Blå


      15:00
    • 14:00

      Kungsängens IF 2 (borta) P2006


      15:00
    • 14:00

      Hässelby SK FF vit 2 (borta) P2010-Vit


      15:30
    • 14:00

      Spånga IS FK 9 (hemma) P2010-Orange


      15:00
    • 14:00

      Ekerö IK 3:Gul (hemma) P2010-Blå


      16:00
    • 14:15

      IFK Österåker FK (borta) Herr


      16:15
    • 14:30

      Hässelby SK FF 3 (hemma) P2005-Röd


      16:30
    • 15:00

      Danderyds SK 3 (hemma) P2007-Orange


      16:00
    • 16:00

      IF Brommapojkarna 22 (borta) P2009-2


      17:00
    • 16:30

      IFK Viksjö 2 (borta) F2005


      18:30
  • 26Sön
    • 09:00

      Träningsmatch Bele - Hässelby SK P2008


      10:00
    • 10:00

      IFK Lidingö FK 5 vit (hemma) P2006


      11:00
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 6 (borta) P2009-3


      12:00
    • 11:00

      Ekerö IK 2:Blå (hemma) P2007


      13:00
    • 11:30

      AIK FF 4 (hemma) P2006-Svart


      13:30
    • 12:00

      Sollentuna FK 2 (borta) P2004-Svart


      14:00
    • 12:00

      Hässelby SK FF 2 (hemma) P2007-Vit


      14:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 7 (borta) P2010-Orange


      13:00
    • 12:30

      Vasalunds Stockholm IF R (borta) P2005-Röd


      14:30
    • 13:00

      Vasalunds IF S M (borta) P2008


      14:00
    • 13:00

      Erikslunds KF (borta) F2006


      15:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna 19 (borta) P2007-Orange


      14:00
    • 13:00

      Kallhälls FF 2 (hemma) P2007


      14:00
    • 13:00

      IF Brommapojkarna (borta) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:00

      Kallhälls FF 2 (hemma) P2007-Vit


      14:00
    • 14:00

      Stockholms IF Midia 1 (hemma) U16


      15:30
    • 14:00

      Kallhälls FF 1 (hemma) F2008


      16:00
    • 14:30

      FC Djursholm 2 (borta) P2005-Blå


      16:30
    • 15:00

      Vasalunds Stockholm IF K (hemma) P2008-Vit


      17:00
    • 15:00

      Vasalunds Stockholm IF K (hemma) P2008


      17:00
    • 16:00

      IFK Lidingö FK 9 röd (borta) F2007


      17:00
    • 16:00

      IFK Österåker FK 1 (hemma) P2008


      17:00
    • 16:00

      Sollentuna FK 14 (borta) P2007-Vit


      18:00
    • 17:00

      Bro IK Vit (hemma) P2008


      19:00
    • 17:00

      Bro IK Vit (hemma) P2008-Vit


      19:00
    • 18:00

      Match P2006-Blå


      19:00
    • 20:00

      Vallentuna BK DF 1 (hemma) Damjuniorer


      22:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
  • 30Tor
  • 31Fre