Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Bele Barkarby FF

Följ

Bele Barkarby FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.1
  • 2Tis
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 08:50

      Rimbo IF (hemma) F2006


      09:50
    • 09:50

      Älvsjö AIK FF (hemma) U17


      10:50
    • 10:30

      Barkarö SK (hemma) F2006


      11:30
    • 11:30

      Skogås-Trångsund (borta) U17


      12:30
    • 12:10

      Täby FK (hemma) F2006


      13:10
    • 13:15

      Inomhuscup F03 Damjuniorer


      21:00
    • 13:35

      IFK Aspudden-Tellus Tellus (borta) U17


      14:35
    • 13:50

      IFK Lidingö FK (hemma) F2006


      14:50
    • 15:45

      Boo FF (hemma) F2006


      16:45
    • 16:45

      Träning P2007-Orange


      18:15
    • 17:30

      ST-Cupen P14 Svår. P2004-Svart


      23:59
  • 5Fre
    • 09:15

      Films SK (borta) F2007


      09:35
    • 10:50

      Träningscup Sköndal lag vit P2008


      13:00
    • 10:55

      Barkarö SK (borta) F2007


      11:55
    • 12:10

      Irsta IF (borta) F2007


      13:10
    • 13:00

      Västerås BK-30 (borta) F2007


      14:00
    • 14:45

      GUSK (borta) F2007


      15:45
    • 17:00

      Träningsmatch P2008


      18:30
    • 17:00

      Koord #BådaGrupper P2006


      18:30
  • 6Lör
    • 07:45

      Träning P2008


      09:00
    • 08:00

      GUSK Flickcup 2018 F2008


      19:00
    • 09:00

      Träning P2009-1


      10:00
    • 11:00

      Ängby IF P07-1 (hemma) P2007-Orange


      12:00
    • 16:15

      Trettondagens Cup i Nacka för lag Vit P2008


      20:30
    • 16:25

      vasalund (borta) U17


      17:25
    • 18:05

      Älvsjö AIK FF (hemma) U17


      19:00
    • 19:10

      Tyresö FF (hemma) U17


      20:10
  • 7Sön
    • 08:00

      Träning P2007


      09:00
    • 08:00

      Träning P2008


      09:00
    • 08:00

      Gusk (borta) F2004


      09:00
    • 08:45

      Trettondagscup P2006


      15:00
    • 10:05

      IFK Mariehamn (hemma) F2004


      11:00
    • 11:00

      Träning F2005


      13:00
    • 11:30

      ST-cupen slutspel P2007-Orange


      14:00
    • 11:45

      IFK Lidingö (borta) F2004


      12:45
    • 12:15

      Träning P2004-Svart


      14:00
    • 13:45

      Hässelby SK (hemma) F2004


      14:45
    • 15:00

      IFK Lidingö (hemma) F2004


      16:00
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:30
    • 19:10

      Älvsjö AIK FF (hemma) U17


      20:10
  • 8Mån
    v.2
  • 9Tis
  • 10Ons
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Koord #Fredag P2006


      18:30
    • 18:00

      F05:s årliga Fotbollsgala F2005


      20:00
  • 13Lör
    • 07:45

      Träning P2008


      09:00
    • 09:00

      Träning P2009-1


      10:00
    • 09:45

      Träning P2007-Orange


      12:00
    • 10:00

      Träning P2011


      11:15
      Neptuniskolans Gymnastiksal
      Anteckning: Hej!
      Lördagsträning inomhus!
      Vi delar inte upp gruppen än, men om de blir för många så gör vi det i framtiden. Vi kommer att köra till ca 11.15-11:30.
      Kom ihåg att anmäla er om ni kommer eller om ni inte kommer.
      Vi ses!!
      //Tränargänget
    • 11:00

      Träningsmatcher för lag Vit P2008


      14:00
    • 12:30

      Träning P2004-Svart


      14:00
    • 12:45

      Träning F2004


      14:00
    • 13:00

      Träning P2009-2


      14:00
    • 14:00

      Träning F2009


      15:00
    • 14:00

      Segeltorps IF (hemma) U14


      15:00
    • 14:00

      Träning Damjuniorer


      15:00
    • 14:45

      Träning U16


      17:00
    • 15:00

      Bele Barkarby P05 röd (hemma) U14


      16:00
    • 15:00

      Träning P2009-4


      16:30
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.3
  • 16Tis
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 17:00

      Koord #Fredag P2006


      18:30
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
  • 20Lör
    • 08:00

      IFK Stocksund -Orange (borta) F2007


      08:45
    • 09:00

      Brommapojkarna 07-6 (hemma) F2007


      10:00
    • 09:00

      Träning P2009-1


      10:00
    • 10:00

      Träning P2009-2


      11:00
    • 10:00

      Träning P2011


      11:15
    • 11:45

      Träningsmatch P2007-Orange


      14:00
    • 12:45

      Träning F2004


      14:00
    • 14:00

      Träning F2009


      15:00
    • 14:00

      Träning Damjuniorer


      15:00
    • 14:15

      Träningsmatch U16


      16:30
    • 14:20

      IK Frej U17 (hemma) U17


      16:00
    • 15:00

      Träning P2009-4


      16:30
    • 16:00

      Träning P2004-Svart


      18:00
    • 16:00

      Sollentuna Norrviken P04 (hemma) U14


      18:00
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.4
  • 23Tis
  • 24Ons
  • 25Tor
  • 26Fre
    • Heldag

      KIF-Cupen Herr

    • 12:00

      Göransson cup P2007-Orange


      00:00
    • 13:00

      LF Elite Cup U17


      00:00
    • 17:00

      TäbyBlixten P2007


      19:00
    • 17:00

      Träning P2009-3


      18:00
    • 17:00

      Koord #Fredag P2006


      18:30
    • 17:00

      BP 06:2 (borta) P2006-Svart


      18:00
    • 18:00

      Göransson Cup 2018 F2004


      00:00
    • 19:00

      Täbyblixten P2007


      21:00
    • 21:05

      Ingarö IF 2 (borta) F2004


      22:00
    • 21:30

      Gideonsbergs IF (borta) F2004


      22:30
  • 27Lör
    • Heldag

      KIF-Cupen Herr

    • 00:00

      Göransson cup P2007-Orange


      21:00
    • Heldag

      LF Elite Cup U17

    • Heldag

      Göransson Cup 2018 F2004

    • 07:30

      Träningsmatch P2008


      09:00
    • 09:00

      Hässleholms IF (borta) U17


      10:00
    • 09:00

      Träning P2009-1


      10:00
    • 10:00

      Träning P2009-2


      11:00
    • 10:00

      Örby IS (hemma) F2007


      12:00
    • 10:00

      Träning P2011


      11:15
    • 12:30

      Träning P2004-Svart


      14:15
    • 13:00

      IFK Lidingö (borta) U17


      14:00
    • 13:30

      Träning Damjuniorer


      15:00
    • 14:00

      Brommapojkarna J16 (hemma) U17


      16:00
    • 14:00

      Träning F2009


      15:00
    • 14:45

      Träning U16


      17:00
    • 15:00

      Träning P2009-4


      16:30
    • 16:00

      Östers IF (hemma) U17


      17:00
    • 16:00

      IFK Viksjö P04 (hemma) U14


      17:00
    • 18:20

      Årsunda IF (hemma) F2004


      19:20
    • 18:20

      IK Huge Fotboll (hemma) F2004


      19:20
    • 21:40

      Skultuna IS (borta) F2004


      22:40
    • 21:40

      Skogås-Trångsunds FF (hemma) F2004


      22:40
  • 28Sön
    • Heldag

      KIF-Cupen Herr

    • 00:00

      LF Elite Cup U17


      22:00
    • 00:00

      Göransson Cup 2018 F2004


      19:00
    • 07:30

      Sumpan Cup P2008


      13:30
    • 09:00

      Träning F2010


      10:30
    • 09:30

      Koord #Söndag P2006


      11:00
    • 09:50

      Sollentuna FK 1 (hemma) F2004


      10:50
    • 10:15

      Träningsmatch U16


      12:30
    • 10:30

      Träning P2004-Svart


      12:00
    • 10:40

      AIK FF 2 (hemma) F2004


      11:40
    • 11:00

      Träning F2005


      12:30
    • 11:00

      IF Stockholms Fotbollsakademi (hemma) U17


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch lag vit/gul/röd/blå P2008


      13:00
    • 11:00

      Träningsmatch. P2004-Vit


      13:00
    • 11:15

      Hanvikens SK (hemma) P2005-Röd


      12:15
    • 14:10

      IFK Viksjö (hemma) P2004-Vit


      16:00
    • 14:30

      Täbyblixten P2007-Orange


      18:00
    • 15:00

      Träning P2009-3


      16:00
    • 16:00

      Hässleholms IF (hemma) U17


      17:00
    • 18:00

      Träning F2008


      19:30
    • 18:00

      Träning P2006-Svart


      19:30
  • 29Mån
    v.5
  • 30Tis
  • 31Ons