Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skultorps IF Damsenior

Följ

Damsenior

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skultorps IF
Fotboll
Damsenior
Damer, Träningsmatcher 2019 Västergötland
Tabell
Lag M V O F P
1 Alingsås FC United 6 4 1 1 13
2 Arentorp Helås FK 4 4 0 0 12
3 Lödöse Nygård IK 7 3 2 2 11
4 Våmbs IF 3 3 0 0 9
5 Mellby IK 3 3 0 0 9
6 Ulvåkers IF U 3 3 0 0 9
7 IK Gauthiod 4 3 0 1 9
8 Bergdalens IK A 3 3 0 0 9
9 Södra Ving/Timmele 4 3 0 1 9
10 Toarpsalliansen 4 3 0 1 9
11 Skoftebyns IF 5 3 0 2 9
12 Ulricehamns IFK 3 2 1 0 7
13 Sjuntorps IF 3 2 1 0 7
14 Jitex Mölndal BK 3 2 1 0 7
15 Skepplanda BTK 5 2 1 2 7
16 Nittorps IK A 6 2 1 3 7
17 Alingsås Kvinnliga IK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 2 2 0 0 6
18 Ljungskile SK 4 2 0 2 6
19 Mariedals IK 3 2 0 1 6
20 Skultorps IF 2 2 0 0 6
21 Gullspång/Hova/Weimer 2 2 0 0 6
22 Ulricehamns IFK U 3 2 0 1 6
23 Främmestad/Elmer-Fåglum/Nossebro 3 2 0 1 6
24 Ulvåkers IF 5 1 2 2 5
25 IK Friscopojkarna 6 1 2 3 5
26 IFK Tidaholm 2 1 1 0 4
27 Sjömarkens IF U Dam 2 1 1 0 4
28 Mariedals IK U 2 1 1 0 4
29 Trollhättans FK 2 1 1 0 4
30 Göteborgs FF 2 1 1 0 4
31 Skoftebyns IF U 3 1 1 1 4
32 IS Halmia 2 1 1 0 4
33 Skövde KIK 3 1 1 1 4
34 IFK Örby 3 1 1 1 4
35 Fröjered/Korsberga 3 1 1 1 4
36 Vartofta SK 1 1 0 0 3
37 Nittorps IK U 1 1 0 0 3
38 Floby IF 2 1 0 1 3
39 Rävåsens IK 1 1 0 0 3
40 Wargöns IK 1 1 0 0 3
41 Lerums IS 1 1 0 0 3
42 Göteborgs DFF U 1 1 0 0 3
43 IFK Öxnevalla 1 1 0 0 3
44 Hertzöga BK 1 1 0 0 3
45 Vartofta SK U 1 1 0 0 3
46 Hyssna IF Damer 1 1 0 0 3
47 Göteborgs DFF 1 1 0 0 3
48 Qviding FIF 1 1 0 0 3
49 Vänersborgs IF U 1 1 0 0 3
50 Lidköpings FK F19 1 1 0 0 3
51 Vedums AIS 1 1 0 0 3
52 Bengtsfors IF 1 1 0 0 3
53 IFK Kalmar A 1 1 0 0 3
54 Alingsås FC United U 2 1 0 1 3
55 Kindaholms FF 2 1 0 1 3
56 Trollhättans FK/Halvorstorp 1 1 0 0 3
57 Våmbs IF U 1 1 0 0 3
58 IFK Norrköping FK 1 1 0 0 3
59 IK Rössö Uddevalla A-Lag 1 1 0 0 3
60 Södra Ving/Timmele U 2 1 0 1 3
61 Levene-Skogslunds IF 2 1 0 1 3
62 Götene FK 2 1 0 1 3
63 Vänersborgs IF A 2 1 0 1 3
64 Götene FK U 2 1 0 1 3
65 Vänersborgs FK 2 1 0 1 3
66 Sjömarkens IF A Dam 4 1 0 3 3
67 Axvalls IF 4 1 0 3 3
68 Sävedalens IF 1 0 1 0 1
69 Onsala BK Dam Junior 1 0 1 0 1
70 Sils IF B 1 0 1 0 1
71 Åsarp-Trädet/Redväg 1 0 1 0 1
72 Orust FC 1 0 1 0 1
73 Rackeby/Kållandsö 1 0 1 0 1
74 Vinninga AIF 3 0 1 2 1
75 Ytterby IS 2 0 1 1 1
76 Lidköpings FK 5 0 1 4 1
77 Mariestads BoIS FF 2 0 1 1 1
78 Björsäters IF 3 0 1 2 1
79 Saleby/Järpås 3 0 1 2 1
80 Falköpings KIK 3 0 1 2 1
81 Skara FC 3 0 1 2 1
82 Fagersanna/Mölltorp-Brevik 0 0 0 0 0
83 IFK Värsås 0 0 0 0 0
84 Landvetter IF 2003 A Damsenior 0 0 0 0 0
85 Rävlanda AIS 0 0 0 0 0
86 Södra Härene IF 0 0 0 0 0
87 TFK/TBOIS/HIS U 0 0 0 0 0
88 IFK Värnamo Dam 0 0 0 0 0
89 Guldhedens IK 0 0 0 0 0
90 Råda BK B 0 0 0 0 0
91 Rydboholms SK A 0 0 0 0 0
92 Falköpings Kvinnliga IK U2 0 0 0 0 0
93 Alingsås KIK 0 0 0 0 0
94 Södra Vings IF 0 0 0 0 0
95 Husqvarna FF 0 0 0 0 0
96 Brämhults IK A 0 0 0 0 0
97 Valtorps IF 0 0 0 0 0
98 Hampetorp-Odensbackens IF 0 0 0 0 0
99 Åsaka SK 0 0 0 0 0
100 Halvorstorps IS 0 0 0 0 0
101 Ulricehamns IFK 1, Damer, Utvecklingsserier 2019 0 0 0 0 0
102 Moholms SK 0 0 0 0 0
103 Sjömarken/Sandared A 0 0 0 0 0
104 Hus FF 0 0 0 0 0
105 IK Arvika Fotboll 0 0 0 0 0
106 Floby IF Dam 0 0 0 0 0
107 Jula BK A 0 0 0 0 0
108 IFK Hjo 0 0 0 0 0
109 Mossens BK Damer 0 0 0 0 0
110 Svarteborg FK SFK, Div.3 Damer Bohuslän/Dal 2019 1 0 0 1 0
111 Norra Fågelås IF 1 0 0 1 0
112 Skultorps IF U 1 0 0 1 0
113 Mariestads BoIS FF U 1 0 0 1 0
114 Mariebo IK Dam A 1 0 0 1 0
115 Jung-Kvänum 10 IF 1 0 0 1 0
116 Ljungskile SK F17+ 1 0 0 1 0
117 Stenstorps IF 1 0 0 1 0
118 Sollebrunn/Stora Mellby 2 0 0 2 0
119 Åsarp-Trädet FK /Redväg U 1 0 0 1 0
120 Hestrafors/Bollebygd 1 0 0 1 0
121 Råda BK 1 0 0 1 0
122 Jönköpings Södra IF B 1 0 0 1 0
123 Åsebro IF Åsebro/Brålanda 2 0 0 2 0
124 Fristad/Borgstena/Sparsör 2 0 0 2 0
125 Töreboda IK 1 0 0 1 0
126 Kabel Åttio/Byttorp 2 0 0 2 0
127 Fristad/Sparsör/Borgsten U 1 0 0 1 0
128 Bergdalens IK U 1 0 0 1 0
129 Jitex Mölndal BK U 1 0 0 1 0
130 Utbynäs SK 2 0 0 2 0
131 Hörnebo SK 1 0 0 1 0
132 H E F Valbo BK 1 0 0 1 0
133 Örslösa-Söne IK Dam A 2 0 0 2 0
134 Hestra/Grimsås 2 0 0 2 0
135 Tymer/Tidavad 1 0 0 1 0
136 IFK Trollhättan 2 0 0 2 0
137 Sils IF 3 0 0 3 0
138 Kindaholm/Svenljunga 3 0 0 3 0
139 Jönköpings Södra IF 1 0 0 1 0
140 Göta BK A 3 0 0 3 0

Matcher

Lagets matcher
lör 2 mar 2019, 11:00 Axvalls IF - Skultorps IF 1 - 7
sön 31 mar 2019, 15:00 Våmbs IF U - Skultorps IF U 2 - 1
mån 1 apr 2019, 19:00 Skövde KIK - Skultorps IF 1 - 2