Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sjömarkens IF

Följ

Sjömarkens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sjömarkens IF
Välj lag

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 10:00

      Kinna IF Röd (borta) P-07


      11:15
    • 12:00

      Alingsås IF FF (hemma) P-06


      14:00
    • 13:00

      Kinna IF (borta) F-07


      14:15
    • 13:30

      Norrby IF (borta) SIF U16


      15:30
    • 14:00

      Onsala BK (hemma) SIF Dam A & U


      16:00
  • 2Sön
    • 12:20

      Brämhult (borta) P-09


      15:00
    • 14:45

      Ulricehamns IFK (borta) P-06


      16:45
    • 16:00

      IFK Göteborg (borta) SIF U16


      18:00
    • 16:00

      Mariedals IK Vit (borta) F-08.09


      18:00
    • 16:00

      Hemsjö IF (borta) F-04/05


      18:00
    • 17:00

      Gerdskens BK Svart (borta) P-05


      18:00
    • 17:00

      Byttorps IF Grön (borta) P-08


      19:00
    • 18:30

      Alingsås Kvinnliga IK (hemma) F-06


      19:30
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 16:30

      Bergdalen (hemma) P-09


      19:00
    • 16:45

      Kioskbemanning F-10


      20:00
    • 17:30

      Brämhults IK Svart (hemma) P-05


      19:00
    • 18:30

      Ulricehamns IFK (borta) SIF U16


      20:30
    • 19:00

      Pizzakväll med laget P-09


      21:00
  • 8Lör
    • Heldag

      Sammandrag P-10

    • Heldag

      BUA - gruppspel 1 P-11

    • 08:00

      Föreningscupen F-04/05


      17:00
    • 08:00

      Föreningscupen P-08


      14:00
    • 08:00

      Föreningscupen P-06


      19:00
    • 09:00

      Föreningscupen F-03


      15:00
    • 09:30

      Föreningscupen P-05


      15:00
    • 09:30

      Föreningscupen P-09


      14:00
    • 09:30

      SIF föreningscupen F-07


      15:00
    • 09:45

      Föreningscup F-08.09


      14:00
    • 10:00

      Föreningscupen F-06


      15:00
    • 11:00

      Borås Arena Cup F-10


      13:00
    • 15:00

      IFK Värnamo (borta) SIF Dam A & U


      17:00
    • 18:00

      Föreningscupen SIF U16


      19:00
  • 9Sön
    • 12:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F-03


      14:00
    • 12:15

      Kioskbemanning F-10


      16:15
    • 13:00

      Gerdskens BK svart (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Dalstorps IF (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Vänersborgs FK U (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
    • 15:15

      Kioskbemanning F-10


      20:15
    • 16:00

      Fristads GoIF (borta) F-08.09


      18:00
    • 16:00

      Svansjö ungdomsallians (SUA) (borta) F-06


      17:00
    • 17:00

      HUS (borta) SIF P16


      19:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) SIF U16


      19:00
    • 17:00

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) P-07


      18:15
    • 18:00

      Gånghester/Målsryd Svart (hemma) F-07


      19:00
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:45
    • 17:10

      Träning SIF U16


      18:45
    • 17:30

      Fristads GoIF (hemma) F-06


      18:30
    • 17:30

      Träning P-07


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:00

      Fristad (borta) P-09


      19:00
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:30

      Föreläsning med Göran Persson SIF Dam A & U


      21:00
    • 19:00

      KINNA (borta) SIF P16


      20:00
    • 19:00

      Gerdskens BK (hemma) F-04/05


      21:00
  • 13Tor
  • 14Fre
    • 17:30

      IF Elfsborg (hemma) F-08.09


      19:30
    • 17:30

      IF Elfsborg (hemma) P-06


      19:30
    • 18:00

      Ulricehamns IFK Vit (hemma) F-03


      20:00
    • 18:30

      Holmalunds IF Vit (borta) P-05


      20:00
  • 15Lör
    • 11:00

      Skene (borta) SIF P16


      13:00
      Vävarevallen C-plan
      Serie: Träningsmatch
      Samlingsinfo: Idrottsgården Sjömarken
      Samlingstid: 09:15
      Resultat och referat
    • 11:00

      Träning F-04/05


      12:30
    • 14:30

      Borås AIK (borta) P-07


      15:45
  • 16Sön
    • 12:00

      Kinna IF Röd (borta) P-06


      14:00
    • 13:00

      Bollkallar Damlagsmatch F-04/05


      15:45
    • 13:00

      Bredared (hemma) P-09


      15:00
    • 14:00

      Hus FF Röd (borta) F-07


      16:30
    • 14:00

      Vimmerby IF (hemma) SIF Dam A & U


      16:00
    • 16:00

      Brämhults IK S (borta) P-08


      18:00
    • 17:00

      Råda BK Grön (hemma) F-03


      18:00
    • 17:00

      Toarpsalliansen Orange G (borta) F-04/05


      19:00
    • 19:00

      GAIS (borta) SIF U16


      21:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:25
    • 17:10

      Träning SIF U16


      18:25
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-07


      18:30
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:30

      Brödförsäljning föreningsuppdrag Tisdag 18/9 SIF U16


      20:00
    • 18:30

      Brödförsäljning föreningsuppdrag Tisdag 18/9 SIF P16


      20:00
    • 18:30

      Träning SIF Dam A & U


      20:15
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
  • 19Ons
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Svart (borta) SIF P16


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

  • 22Lör
    • Heldag

      Kisokvecka P-07

    • 12:30

      Borås AIK (hemma) F-07


      13:30
    • 13:00

      Bollebygd/Hestrafors (borta) F-04/05


      15:00
    • 13:30

      Kinna IF Röd (hemma) P-05


      14:30
    • 15:00

      Mariebo IK (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
  • 23Sön
    • 00:00

      Kisokvecka P-07


      20:00
    • 12:00

      IFK Göteborg (hemma) SIF U16


      14:00
    • 13:00

      Alingsås IF FF Vit (hemma) P-08


      15:00
    • 15:00

      Göteborgs DFF U (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
    • 15:00

      IF Elfsborg Gul (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      Rydboholms SK (hemma) F-06


      16:00
    • 17:00

      Byttorps IF (borta) P-06


      19:00
    • 17:00

      Sandareds IF (borta) F-08.09


      19:00
    • 18:00

      Borås GIF (borta) P-09


      19:00
  • 24Mån
    v.39
    • 17:00

      Kiosk: Melwin I & Elliot P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:30
    • 17:30

      Träning F-11 12


      18:30
    • 17:30

      Träning PF-2013


      18:30
    • 17:30

      Träning P-2012


      18:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:45

      Träning F-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 18:30

      Träning SIF Dam A & U


      20:15
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:45

      Träning P-05


      20:15
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Vit (borta) P-05


      20:00
  • 25Tis
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:45

      Träning P-09


      18:45
    • 18:30

      Kiosk: Emil& Filip P-06


      20:30
    • 19:00

      Alingsås KIK Vit (hemma) F-04/05


      21:00
    • 19:00

      Falköpings KIK Röd (borta) F-03


      21:00
    • 19:00

      Trollhättans FK/Halvorstorps IS (borta) SIF Dam A & U


      21:00
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 18:00

      Kinna IF (hemma) SIF P16


      20:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Gullspång/Hova (hemma) SIF U16


      02:00
    • 00:00

      Norrby IF (hemma) SIF U16


      01:00
    • 10:00

      Byttorp (hemma) P-09


      13:00
    • 10:15

      Kiosk: Zander & Ivar P-06


      12:30
    • 11:00

      IFK Örby (hemma) F-03


      13:00
    • 11:00

      Brämhults IK (hemma) P-06


      13:00
    • 12:30

      Kiosk: Anton M & Noah P-06


      14:30
    • 13:00

      IFK Värnamo (borta) SIF Dam A & U


      15:00
    • 13:00

      Dalsjöfors GOIF (hemma) F-07


      14:00
    • 15:00

      Gerdskens BK (borta) P-06


      17:00
    • 15:30

      Bergdalens IK (borta) F-06


      16:30