Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sjömarkens IF

Följ

Sjömarkens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sjömarkens IF
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F-06

  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen F-06

  • 5Sön
    • 00:00

      Eskilscupen F-06


      19:00
    • 15:00

      Trollhättans FK/Halvorstorps IS (borta) SIF Dam A & U


      17:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Holmalunds IF (hemma) SIF P16


      19:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 11:00

      IFK Skövde FK (hemma) SIF U16


      13:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) F-06


      15:15
    • 17:00

      Tränings cup F-04/05


      20:00
  • 13Mån
    v.33
    • 16:00

      Träning P-06


      17:30
    • 16:00

      Träning F-07


      17:15
      Idrottsgården, Sjömarken
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning SIF U16


      19:00
    • 17:30

      Träning SIF P16


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-2013


      17:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:45

      Träning SIF Dam A & U


      20:15
    • 18:45

      Träning F-04/05


      20:15
    • 19:00

      Holmalunds IF Vit (hemma) P-05


      20:30
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 19:30

      Vänersborgs IF U (borta) SIF Dam A & U


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:00

      Träningsläger P-06


      00:00
    • 17:30

      Borås AIK (hemma) P-06


      19:30
  • 18Lör
    • Heldag

      Träningsläger P-06

    • Heldag

      Sommarcup P-10

    • Heldag

      VFF läger Sjömarken P-05

    • 08:30

      Sommarcupen Sexdrega P-08


      14:00
    • 08:30

      VFF läger -05 F-04/05


      00:00
    • 10:00

      Sexdrega sommarcup F-07


      15:00
    • 10:30

      Hus FF Svart (borta) F-07


      11:30
    • 15:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-06


      20:00
    • Heldag

      VFF läger Sjömarken P-05

    • 00:00

      VFF läger -05 F-04/05


      17:00
    • 11:00

      Kinna IF (borta) P-06


      13:00
    • 15:00

      Brämhults IK (borta) P-07


      17:00
    • 15:00

      Sandared (borta) P-09


      17:00
    • 16:30

      IF Elfsborg (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) SIF U16


      19:00
    • 17:00

      Brämhults IK (borta) F-08.09


      19:00
    • 18:00

      Våmbs IF (hemma) F-03


      20:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:45
    • 17:30

      Träning F-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Sparsörs AIK (hemma) P-07


      19:30
    • 18:00

      Byttorps IF Grön (borta) F-06


      19:00
    • 18:45

      Träning F-04/05


      20:15
    • 18:45

      Träning SIF Dam A & U


      20:15
    • 19:00

      IFK Tidaholm (borta) F-03


      21:00
  • 22Ons
    • 00:00

      Borås GIF (hemma) F-08.09


      02:00
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 19:00

      Angered MBIK (borta) SIF U16


      21:00
    • 19:00

      Brämhults IK (hemma) F-06


      20:00
    • 19:00

      IFK Örby (borta) F-06


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 18:00

      Norrby IF (hemma) SIF P16


      20:00
    • 18:30

      Vårgårda IK (7:7) (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Tranemo IF (hemma) P-06


      20:30
  • 25Lör
    • 08:30

      VFF läger -04 F-04/05


      00:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) F-07


      15:30
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF (borta) SIF Dam A & U


      18:00
  • 26Sön
    • 00:00

      VFF läger -04 F-04/05


      19:00
    • 12:00

      Brämhults IK (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      Sparsörs AIK Vit (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Qviding FIF (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
    • 15:30

      Bergdalens IK Röd (borta) P-06


      17:30
    • 16:30

      Sparsör (hemma) P-09


      19:00
    • 19:00

      Borgstena IF (hemma) F-08.09


      21:00
    • 19:00

      Angered MBIK (hemma) SIF U16


      21:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 19:30

      IF Elfsborg (hemma) SIF U16


      21:30
  • 30Tor
  • 31Fre