Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sjömarkens IF

Följ

Sjömarkens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sjömarkens IF
Välj lag

Augusti 2018

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.31
  • 2Tor
  • 3Fre
    • Heldag

      Eskilscupen F-06

  • 4Lör
    • Heldag

      Eskilscupen F-06

  • 5Sön
    • 00:00

      Eskilscupen F-06


      19:00
  • 6Mån
    v.32
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
  • 10Fre
    • 17:30

      Holmalunds IF (hemma) SIF P16


      19:30
  • 11Lör
  • 12Sön
    • 11:00

      IFK Skövde FK (hemma) SIF U16


      13:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) F-06


      15:15
    • 17:00

      Tränings cup F-04/05


      20:00
      Idrottsgården Sjömarken Kosntgräs
      Samlingstid: 16:00
      Anteckning: Matcherna spelas 2x20min
      17.00 SIF - Kinna
      18.00 Bergdalen - Kinna
      19.00 Bergdalen - SIF
  • 13Mån
    v.33
  • 14Tis
  • 15Ons
    • 17:15

      Bergdalens IK Svart (hemma) P-07


      18:30
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 19:30

      Vänersborgs IF U (borta) SIF Dam A & U


      21:30
  • 16Tor
  • 17Fre
    • 16:00

      Träningsläger P-06


      00:00
    • 17:30

      Borås AIK (hemma) P-06


      19:30
  • 18Lör
    • Heldag

      Träningsläger P-06

    • Heldag

      VFF läger Sjömarken P-05

    • Heldag

      Sommarcup P-10

    • 08:30

      VFF läger -05 F-04/05


      00:00
    • 08:30

      Sommarcupen Sexdrega P-08


      14:00
    • 10:00

      Sexdrega sommarcup F-07


      15:00
    • 15:00

      IF Eksjö Fotboll (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Träningsläger P-06


      20:00
    • Heldag

      VFF läger Sjömarken P-05

    • 00:00

      VFF läger -05 F-04/05


      17:00
    • 11:00

      Kinna IF (borta) P-06


      13:00
    • 15:00

      Brämhults IK (borta) P-07


      16:15
    • 15:00

      Sandared (borta) P-09


      17:00
    • 16:30

      IF Elfsborg (borta) P-08


      18:30
    • 17:00

      Brämhults IK (borta) F-08.09


      19:00
    • 17:00

      Skoftebyns IF (borta) SIF U16


      19:00
    • 18:00

      Våmbs IF (hemma) F-03


      20:00
  • 20Mån
    v.34
  • 21Tis
    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:45
    • 17:30

      Träning SIF Dam A & U


      19:15
    • 17:30

      Träning P-08


      18:45
    • 17:30

      Sparsörs AIK (hemma) P-07


      18:45
    • 18:00

      Byttorps IF Grön (borta) F-06


      19:15
    • 18:30

      Träning F-04/05


      20:00
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
    • 19:00

      IFK Tidaholm (borta) F-03


      21:00
  • 22Ons
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Borås GIF (hemma) F-08.09


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 19:00

      Brämhults IK (hemma) F-06


      20:00
    • 19:00

      Angered MBIK (borta) SIF U16


      21:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 18:00

      Norrby IF (hemma) SIF P16


      20:00
    • 18:30

      Vårgårda IK (7:7) (hemma) F-04/05


      20:30
    • 18:30

      Tranemo IF (hemma) P-06


      20:30
  • 25Lör
    • 08:30

      VFF läger -04 F-04/05


      00:00
    • 14:00

      Rydboholms SK (borta) F-07


      15:30
    • 16:00

      Mariestads BoIS FF (borta) SIF Dam A & U


      18:00
  • 26Sön
    • 00:00

      VFF läger -04 F-04/05


      19:00
    • 12:00

      Brämhults IK (borta) F-07


      13:00
    • 13:00

      Sparsörs AIK Vit (borta) P-08


      15:00
    • 15:00

      Qviding FIF (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
    • 15:30

      Bergdalens IK Röd (borta) P-06


      17:30
    • 16:30

      Sparsör (hemma) P-09


      19:00
    • 17:45

      IFK Örby (borta) F-06


      19:00
    • 18:30

      Angered MBIK (hemma) SIF U16


      20:30
    • 19:00

      Borgstena IF (hemma) F-08.09


      21:00
  • 27Mån
    v.35
  • 28Tis
  • 29Ons
    • 17:30

      Träning P-09


      18:45
    • 17:30

      Träning F-08.09


      18:45
    • 17:30

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:00

      IF Elfsborg (hemma) SIF U16


      20:00
    • 18:30

      Östadkulle SK (borta) F-04/05


      20:30
    • 18:45

      Träning P-06


      20:15
  • 30Tor
  • 31Fre