Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sjömarkens IF

Följ

Sjömarkens IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Sjömarkens IF
Välj lag

Juni 2018

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.22
    • 17:30

      Byttorps IF Grön (hemma) P-08


      19:30
    • 19:00

      Norrby IF (hemma) SIF U16


      21:00
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 15:00

      Brämhults IK Svart (borta) P-05


      16:30
    • 16:30

      Fristads GoIF (hemma) F-08.09


      18:30
    • 17:50

      Ulricehamns IFK Svart (borta) P-07


      19:10
  • 4Mån
    v.23
  • 5Tis
  • 6Ons
    • Heldag

      Kamratcupen Örby P-11

    • 12:30

      Kronängs IF (hemma) F-07


      14:00
    • 14:00

      Skene /svansjö (hemma) SIF P16


      16:00
    • 17:30

      Träning P-06


      18:45
    • 17:30

      Träning P-10


      18:45
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 19:00

      IFK Örby U (hemma) SIF Dam A & U


      21:00
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:30

      P09 Sjömarken (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Pizzakväll P-09


      21:00
    • 18:00

      Toarpsalliansen Orange G (hemma) F-04/05


      20:00
  • 9Lör
  • 10Sön
    • 12:00

      Gerdskens BK svart (borta) P-08


      14:00
    • 12:30

      Serie match mot Mariedal F-08.09


      13:30
    • 12:30

      IF Elfsborg Gul (borta) P-06


      14:30
    • 15:00

      Byttorps IF (hemma) P-06


      17:00
    • 15:00

      GAIS (hemma) SIF U16


      17:00
    • 19:00

      Svansjö ungdomsallians (SUA) (hemma) F-06


      20:15
  • 11Mån
    v.24
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
    • 17:10

      Träning SIF P16


      18:45
    • 18:45

      Träning SIF Dam A & U


      20:15
    • 18:45

      Träning P-07


      20:00
    • 18:45

      Träning F-03


      20:15
      Idrottsgården, B-plan
      Anteckning: Träning
    • 19:00

      BK Häcken (borta) SIF U16


      21:00
  • 15Fre
    • 18:00

      Gerdskens BK (hemma) P-06


      20:00
  • 16Lör
    • 09:30

      Träning F-04/05


      12:30
    • 11:00

      Fristads GoIF Vit (borta) F-07


      12:00
    • 14:30

      Bollebygd/Hestrafors (hemma) F-04/05


      16:30
    • 14:45

      Bollkallar Damlaget P-05


      17:00
    • 15:00

      IFK Norrköping FK (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
  • 17Sön
    • 10:00

      Brämhults IK (borta) P-06


      12:00
    • 14:00

      Borås AIK (hemma) P-07


      15:15
    • 15:00

      IFK Värnamo (hemma) SIF Dam A & U


      17:00
    • 15:00

      Brämhults IK S (hemma) P-08


      17:00
    • 15:50

      P09 Sjömarken (hemma) P-09


      18:00
    • 19:20

      Ulricehamns IFK Vit (borta) F-03


      21:20
  • 18Mån
    v.25
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
  • 23Lör
  • 24Sön
    • 15:00

      Sandareds IF (hemma) F-08.09


      17:00
    • 16:00

      Dalsjöfors GoIF (borta) P-06


      18:00
    • 18:00

      Alingsås IF FF - Sjömarkens IF P-08


      19:00
    • 19:00

      Fristads GoIF Vit (hemma) P-06


      21:00
    • 19:00

      Fristad/Sparsör/Borgstena Vit (hemma) P-05


      20:30
  • 25Mån
    v.26
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 16:50

      P09 Sjömarken (hemma) P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-08.09


      19:00
    • 18:25

      Träning SIF U16


      20:15
    • 18:25

      Träning SIF P16


      20:15
    • 20:15

      IK Zenith (borta) SIF U16


      22:15
  • 28Tor
  • 29Fre
    • 08:00

      Skadevi cup P-05


      00:00
    • 16:45

      Kioskbemanning F-10


      21:15
    • 18:00

      Bollkallar P-07


      21:00
    • 19:00

      Valinge-Derome DFF (hemma) SIF Dam A & U


      21:00
    • 19:30

      Kioskbemanning F-10


      20:10
  • 30Lör
    • Heldag

      Skadevi cup P-05

    • 13:15

      Kioskbemanning F-10


      16:30
    • 14:00

      Nittorps IK (hemma) F-03


      16:00