Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Augusti 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
  • 6Tis
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 8Tor
  • 9Fre
    • 19:00

      Säters IF FK (hemma) Herrseniorer


      21:00
    • 19:00

      Västerås IK U15 (borta) P-04


      21:00
  • 10Lör
    • Heldag

      Transtenscupen P-05

  • 11Sön
    • 11:00

      Västerås SK FK P07 GRÖNT (hemma) P-07


      13:00
    • 15:00

      Barkarö SK F08/09 (hemma) F-08/09


      17:00
    • 17:00

      GSBK (borta) A-lag Damer


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:00

      Skiljebo SK P 05 Gul 1 (hemma) P-05


      20:00
    • 18:00

      IFK Västerås FK P06 Vit 2 (borta) P-06


      20:00
    • 18:30

      Irsta IF (borta) P-04


      20:30
    • 19:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (hemma) A-lag Damer


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • Heldag

      Intresseanmälan Träningsläger F-04/05

    • 11:00

      Irsta IF F08 Grön (hemma) F-06/07


      13:00
    • 14:00

      Avesta AIK (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Arboga Södra IF P06 Gul (hemma) P-06


      17:00
  • 18Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Träningsläger F-04/05


      17:00
    • 10:00

      Västanfors IF FK F09 (borta) F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK P 05 Svart /Röd (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      FC Europa (borta) Herrjuniorer


      15:00
    • 13:30

      Kolsva IF P07-08 (borta) P-09


      15:30
    • 14:30

      Skiljebo SK F07 (borta) F-06/07


      16:30
    • 15:00

      Dingtuna GIF P09 (hemma) P-09


      16:30
    • 16:00

      Yxhults IK/IFK Kumla (hemma) F-04/05


      18:00
    • 17:30

      Match Gideonsberg-Sala P-07


      19:00
  • 19Mån
    v.34
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 16:45

      Träning P-06


      18:00
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Hallstahammars SK FK P09 Svart (borta) P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Matchvärdar P-06


      21:00
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Fagersta Södra IK (hemma) Herrseniorer


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • Heldag

      Fotbollens dag P-05

    • 08:30

      Fotbollens dag P-07


      15:00
    • 08:45

      Fotbollens dag P-11


      14:00
    • 08:50

      Fotbollens Dag P-06


      16:00
    • 09:00

      Fotbollens dag 2019 F-10/11


      16:00
    • 09:15

      Fotbollens Dag Västerås P-09


      16:00
    • 10:40

      IFK Västerås FK (borta) P-09


      11:40
    • 10:40

      Irsta IF (borta) P-09


      11:40
    • 12:40

      Västerås SK FK (borta) P-09


      13:40
    • 12:40

      FC Orion (borta) P-09


      13:40
    • 14:00

      Hallstahammars SK FK (hemma) P-09


      15:00
    • 14:40

      Skiljebo SK (hemma) P-09


      15:40
  • 25Sön
    • 11:00

      Västanfors IF FK F07 (hemma) F-06/07


      13:00
    • 11:00

      Arboga Södra IF P08 Gul (hemma) P-07


      13:00
    • 13:00

      Grällsta IF P08 (hemma) P-09


      14:30
    • 16:00

      IF Eker Örebro (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Ransta IK F08 (hemma) F-08/09


      19:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning F12/13


      18:15
    • 17:30

      Träning F-10/11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Barkarö SK P06 Blå (hemma) P-06


      20:00
    • 18:00

      Match borta BK30 P-09


      19:30
    • 19:00

      Träning P-07


      20:00
    • 19:00

      Västerås BK 30 F15 (hemma) F-04/05


      21:00
  • 29Tor
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 14:00

      Strömsbergs IF (borta) Herrseniorer


      16:00
    • 15:00

      Övernattning i Grällsta helgen aug/sept! P-09


      00:00