Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.18
    • 09:00

      Träning P-05


      10:30
    • 09:00

      Träning P-06


      10:30
    • 10:15

      Träning P-03


      12:00
    • 10:30

      Träning P-04


      12:00
    • 12:00

      Träning F-02/03


      13:30
    • 12:00

      RödVita Dagen F-04/05


      13:30
    • 12:00

      Träning F-08/09


      13:30
    • 12:00

      Träning F-06/07


      13:30
    • 13:30

      Träning P-07


      15:00
    • 15:00

      Träning P-09


      16:00
    • 16:00

      Kioskansvarig under herrarnas match F-02/03


      19:00
    • 17:00

      Syrianska (hemma) Herrseniorer


      20:00
  • 2Ons
  • 3Tor
  • 4Fre
    • 16:30

      Träning P-04


      18:00
    • 16:30

      Träning P-05


      18:00
    • 17:00

      Träning P-06


      18:30
    • 18:00

      IFK Västerås FK F01-03 (hemma) F-02/03


      20:00
  • 5Lör
    • Heldag

      Ösbydagen lördagen 5 maj F-02/03

    • 11:00

      Västerås IK F05 Svart (borta) F-04/05


      13:00
    • 11:00

      Sala FF-Norrby IK F-08/09


      12:00
    • 11:30

      Tortuna SK P06 (borta) P-06


      13:30
    • 15:00

      Norrala IF (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 15:15

      Träning P-03


      16:30
  • 6Sön
    • 10:00

      IK Franke P04 (borta) P-04


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P06 Röd (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Medåkers IF P/F07 (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Skiljebo SK F07 Gul (hemma) F-06/07


      13:00
    • 13:30

      Surahammars FK P04 (borta) P-05


      15:30
    • 14:00

      Irsta IF P04 (borta) P-03


      16:00
    • 16:00

      IFK Lindesberg/GSBK F16/17 (borta) F-02/03


      18:00
    • 16:00

      IF Eker Örebro (hemma) A-lag Damer


      18:00
  • 7Mån
    v.19
  • 8Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
  • 9Ons
  • 10Tor
    • 11:00

      Västerås IK F03/04 (hemma) F-02/03


      13:00
    • 11:00

      GSBK/IFK Lindesberg (borta) A-lag Damer


      13:00
    • 11:00

      Hallstahammar SK P03 (hemma) P-04


      13:00
    • 17:00

      Arboga Södra IF P04 Gul (hemma) P-03


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrseniorer


      20:30
    • 19:30

      Träning P01-02


      21:00
  • 11Fre
  • 12Lör
    • 10:00

      Irsta IF P06 Vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P06 Vit (hemma) P-06


      12:00
    • 13:00

      YxhultsIK (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 14:00

      Matchvärd/Bollkallar P-05


      17:30
    • 15:00

      Edsbyns IF FF (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 13Sön
    • 00:00

      Tillberga IK Fotboll F05 (hemma) F-04/05


      02:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P07 Vit (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Träning P-03


      12:30
    • 12:00

      Hemmamatch mot Tillberga F-04/05


      13:30
    • 16:00

      Syrianska IF Kerburan P05 (hemma) P-05


      18:00
    • 17:00

      IFK Västerås FK F06-08 (borta) F-06/07


      19:00
    • 17:00

      Gideonsberg Borta F-08/09


      18:00
  • 14Mån
    v.20
  • 15Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Västerås SK FK P04 Grön (hemma) P-03


      21:00
    • 19:00

      Föräldramöte! F-02/03


      20:30
  • 16Ons
  • 17Tor
  • 18Fre
  • 19Lör
    • 07:45

      Poolspel i Ramnäs lördag 19 maj P-09


      15:00
    • 10:00

      Västerås IK P06:2 Gul (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Avesta AIK (borta) P-05


      13:00
    • 11:00

      Sala FF - Barkarö SK F-08/09


      12:00
    • 11:00

      Ekeby BK F04/05 (borta) F-04/05


      13:00
    • 13:00

      Adolfsbergs IK 2 (hemma) A-lag Damer


      15:00
    • 15:00

      Bullermyrens IK (borta) Herrseniorer


      17:00
    • 17:00

      Femkamp och grillning F-02/03


      20:30
  • 20Sön
    • 10:00

      Västerås IK P06:2 Svart (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Skiljebo SK P07 Svart (borta) P-07


      12:00
    • 13:00

      VSK P04 (borta) P-04


      15:00
    • 15:30

      Skiljebo SK P 05 Svart (borta) P-05


      17:30
    • 16:00

      Västerås IK P04 Gul (borta) P-03


      18:00
    • 17:00

      Tillberga IK Fotboll F 06-07 (borta) F-06/07


      19:00
  • 21Mån
    v.21
  • 22Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
      Lärkan - Konstgräs Sala
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 23Ons
  • 24Tor
  • 25Fre
    • 18:00

      Rabatthäften P-05


      19:00
  • 26Lör
    • 10:00

      Fagersta Södra IK P06 (hemma) P-06


      12:00
    • 10:00

      Västerås BK 30 F07 VIT (hemma) F-06/07


      12:00
    • 11:30

      Barkarö SK P05 (hemma) P-05


      13:30
    • 14:00

      Matchvärdar F-06/07


      17:00
    • 15:00

      Säters IF FK (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 27Sön
    • 09:30

      KIOSK P-07


      12:00
    • 10:00

      Grällsta IF P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 10:30

      Ramnäs IF P06 (borta) P-06


      12:30
    • 15:00

      VIK - Sala FF F-08/09


      16:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF 2 (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 17:15

      VSK P03 (hemma) P-04


      19:00
  • 28Mån
    v.22
  • 29Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 30Ons
  • 31Tor