Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Sala FF

Följ

Sala FF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2018

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.35
    • 08:45

      Poolspel i Orresta PF-11


      14:10
    • 09:00

      Jobb för lagkassan lör förmiddag F-04/05


      11:00
    • 09:15

      Poolspel på Annedal lördag 1 september + spelschema P-09


      13:00
    • 10:00

      Grällsta IF (borta) P-08


      11:00
    • 10:00

      Barkarö SK P06 Blå (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Kolsva IF P05-06 (hemma) P-05


      13:00
    • 13:00

      Adolfsbergs IK 2 (borta) A-lag Damer


      15:00
    • 15:00

      Bullermyrens IK (hemma) Herrseniorer


      17:00
    • 16:40

      Jobb för lagkassan lör eftermiddag F-04/05


      18:30
    • 21:30

      Jobb för lagkassan lör kväll F-04/05


      22:30
  • 2Sön
    • 09:00

      Jobba för lagkassan sön förmiddag F-04/05


      10:30
    • 10:00

      Ramnäs IF P07 (hemma) P-07


      12:00
    • 16:00

      Tortuna SK F07/08 (borta) F-06/07


      18:00
    • 17:00

      IFK Västerås FK F01-03 (borta) F-02/03


      19:00
    • 17:45

      Skiljebo SK P06 Grön (borta) P-06


      19:45
  • 3Mån
    v.36
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Heby AIF - Sala FF F-06/07


      19:30
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 5Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 18:00

      Sörstafors-Kolbäck FK (borta) P-08


      19:00
    • 18:00

      Västerås SK FK P03:2 (hemma) P-03


      20:00
    • 19:00

      Eskilstuna United DFF F01/02 (borta) F-02/03


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
  • 6Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 7Fre
    • 19:00

      Västerås IK gul (hemma) P-04


      21:00
  • 8Lör
    • 07:30

      Frasses cup - Önsta IP, Västerås P-09


      15:00
    • 08:30

      Frasses minicup PF-11


      15:00
    • 10:00

      Irsta IF P06 Svart (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      IK Franke P07 Svart (borta) P-07


      13:00
    • 11:00

      Västerås IK Hemma F-08/09


      13:00
    • 13:30

      Västanfors IF FK (borta) F-04/05


      15:30
    • 15:00

      Säters IF FK (borta) Herrseniorer


      17:00
  • 9Sön
    • 10:00

      Västerås BK 30 P06 Svart (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Ramnäs IF F07 (hemma) F-06/07


      12:00
    • 14:00

      SMÅIF/HOIF F02-03 (hemma) F-02/03


      16:00
    • 16:00

      Gideonsbergs IF 2 (hemma) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Surahammars FK (hemma) P-08


      17:00
    • 18:00

      VIK/GIF (hemma) P-03


      19:30
  • 10Mån
    v.37
  • 11Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 12Ons
    • 17:30

      Seriematch Åkra FC - Sala FF P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 07:45

      Poolspel i Barkarö PF-11


      13:30
    • 08:30

      2 matcher mot Gideonsberg på lördag! P-09


      12:30
    • 10:00

      Gideonsberg Borta F-08/09


      12:00
    • 10:00

      Hallstahammars SK FK P06 1 (hemma) P-06


      12:00
    • 11:00

      Västerås BK 30 P05 (hemma) P-05


      13:00
    • 15:00

      Fagersta Södra IK (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 16Sön
    • 10:00

      Köping FF 07 Svart (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo SK F 04 /05 (hemma) F-04/05


      13:00
    • 15:00

      IFK Västerås FK F06-08 (hemma) F-06/07


      17:00
    • 16:00

      Köping FF 06 Röd (hemma) P-06


      18:00
    • 16:00

      Götlunda IF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 17:00

      Irsta IF P04 (hemma) P-03


      19:00
    • 17:00

      Hallstahammars SK P-08 (borta) P-08


      20:00
  • 17Mån
    v.38
  • 18Tis
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 19Ons
  • 20Tor
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 18:45

      Träning P-03


      20:30
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 21Fre
    • 19:00

      Hallstahammars SK (hemma) P-04


      21:00
  • 22Lör
    • 10:00

      Irsta IF P06 Vit (borta) P-06


      12:00
    • 10:00

      Västanfors IF FK F07 Flickor 07 F07 (borta) F-06/07


      12:00
    • 11:00

      Syrianska IF Kerburan P05 (hemma) P-05


      13:00
    • 11:30

      Västerås IK (borta) P-08


      12:30
    • 14:30

      IFK Lindesberg/GSBK F16/17 (borta) F-02/03


      16:30
  • 23Sön
    • 10:00

      Syrianska IF Kerburan P07 Röd (hemma) P-07


      12:00
    • 11:00

      Skiljebo Hemma F-08/09


      13:00
    • 11:30

      Västerås BK 30 P06 Vit (borta) P-06


      13:30
    • 15:00

      Arboga Södra IF F05 (borta) F-04/05


      17:00
    • 17:00

      Sandvikens AIK FK (borta) Herrseniorer


      19:00
    • 18:00

      Västerås SK FK P03:2 (borta) P-03


      19:30
  • 24Mån
    v.39
  • 25Tis
    • 17:10

      Match mot Heby F-06/07


      19:15
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-08/09


      19:00
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 26Ons
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-06


      19:00
    • 17:30

      Träning PF-11


      18:45
    • 17:30

      Träning P-07


      19:00
    • 19:00

      IFK Västerås FK F01-03 (hemma) F-02/03


      21:00
    • 19:00

      Träning F-02/03


      20:30
    • 19:00

      Träning F-04/05


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
  • 27Tor
    • 17:30

      Träning P-04


      19:00
    • 17:30

      Träning P-05


      19:00
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 17:30

      Träning F-06/07


      19:00
    • 19:00

      Träning P01-02


      20:30
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 10:00

      Året sista match mot Romfartuna F-04/05


      12:00
    • 10:00

      Gideonsbergs IF P06 Vit (borta) P-06


      12:00
    • 11:00

      Barkarö SK P07 Röd (borta) P-07


      13:00
    • 12:05

      Avslutning P-06


      16:00
    • 13:30

      Fotbollsavslutning F02/03 & F04/05 F-04/05


      17:00
    • 13:30

      Fotbollsavslutning F02/03 & F04/05 F-02/03


      17:00
    • 15:00

      Hyllning P-04


      17:00
    • 15:00

      Söderhamns FF (hemma) Herrseniorer


      17:00
  • 30Sön
    • 10:00

      Västerås IK P06:2 Gul (borta) P-06


      12:00
    • 14:00

      Västerås SK FK P05 Grön (borta) P-05


      16:00
    • 16:00

      Avsluning P-05


      19:00
    • 16:00

      Västerås BK 30 F07 Svart (borta) F-06/07


      18:00
    • 16:00

      Skiljebo Borta F-08/09


      18:00