Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Januari 2019

Alla aktiviteter
  • 1Tis
    v.1
  • 2Ons
    • 11:00

      Alllmänhetens åkning FP-06


      14:45
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:00

      Träning P-05


      20:20
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 18:20

      Träning FP-06


      20:20
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 3Tor
    • 11:00

      Alllmänhetens åkning FP-06


      14:45
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
    • 18:00

      FYSTRÄNING FP-06


      19:30
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
    • 21:00

      Träning A-lag Herrar


      21:50
  • 4Fre
    • 11:00

      Alllmänhetens åkning FP-06


      14:45
    • 11:00

      Allmänhetens åkning P-10


      14:45
  • 5Lör
    • 00:00

      Kållered IK (borta) J-20


      00:00
    • 12:00

      Träning A-pojk


      14:00
  • 6Sön
  • 7Mån
    v.2
  • 8Tis
    • 16:30

      Träning P-05


      18:20
    • 16:30

      Träning FP-06


      18:20
    • 19:00

      Hisinings IK (hemma) J-20


      21:00
  • 9Ons
  • 10Tor
  • 11Fre
    • 17:20

      Träning FP-06


      19:40
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:30
      Rönnängs Ishall
    • 17:30

      Träning P-05


      19:40
    • 18:30

      Träning A-pojk


      20:50
    • 19:30

      Lysekils HK Viking (borta) A-lag Herrar


      21:30
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 12Lör
    • 00:00

      Uddevalla Blue Rocks IS (hemma) FP-06


      02:00
    • 10:30

      Lions HC Strömstad (borta) P-05


      12:30
    • 11:30

      Bäcken HC (borta) A-pojk


      13:30
    • 11:45

      Träning FP-09


      13:50
    • 12:00

      Match Lysekil & KIK P-08


      15:00
    • 13:00

      Träning P-10


      13:50
    • 14:00

      Träning A-lag Herrar


      14:50
    • 16:30

      Partille (borta) J-20


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:10
    • 17:00

      Träning RIK Tjejer


      18:10
    • 17:10

      Träning FP-06


      19:20
    • 18:20

      Träning FP-07


      19:20
  • 13Sön
    • 08:00

      Open Ice P-08


      09:00
    • 08:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 12:00

      Träning J-20


      13:20
    • 12:00

      Munkedals BK (borta) P-10


      16:00
    • 13:30

      Frölunda HC 2 (borta) A-pojk


      15:30
    • 13:30

      Lions HC Strömstad (hemma) FP-07


      15:30
    • 15:00

      Kungälvs IK (borta) FP-06


      17:00
    • 16:50

      Träning P-08


      18:20
    • 17:00

      Träning FP-07


      18:20
  • 14Mån
    v.3
  • 15Tis
    • 16:50

      Träning FP-06


      18:50
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning A-pojk


      19:50
  • 16Ons
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:00

      Träning P-05


      20:20
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 18:10

      Träning FP-06


      20:20
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 17Tor
  • 18Fre
    • 17:20

      Träning P-08


      19:20
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:20
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:20
    • 18:30

      Träning FP-07


      19:20
    • 19:30

      Hanhals IF 2 (hemma) P-05


      21:30
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 19Lör
    • 10:00

      Munkedals BK (borta) FP-07


      12:00
    • 10:30

      Lions HC Strömstad (borta) FP-06


      12:30
    • 14:00

      Vänersborgs HC (hemma) J-20


      16:00
    • 16:30

      Träning A-lag Herrar


      17:20
    • 17:20

      Träning P-08


      18:20
    • 18:30

      Kungälvs IK (hemma) A-pojk


      20:30
  • 20Sön
    • 00:00

      Stenungsund HF Blå (hemma) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Lions HC Strömstad Vit (hemma) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Munkedals BK (borta) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Stenungsund HF Blå (borta) FP-09


      02:00
    • 00:00

      Munkedals BK (borta) FP-09


      02:00
    • 08:00

      Open Ice P-08


      09:00
    • 09:00

      Träning Hockeyskolan


      10:10
    • 10:20

      Träning P-10


      11:20
    • 11:30

      Hisingens IK (hemma) FP-06


      13:30
    • 11:45

      Poolspel FP-09


      16:00
    • 13:00

      Träning P-05


      15:00
    • 13:00

      Träning FP-07


      13:50
    • 17:00

      Falkenberg/Varberg (hemma) A-pojk


      19:00
    • 17:30

      Lerums BK (borta) A-lag Herrar


      19:30
  • 21Mån
    v.4
    • 17:20

      Träning P-08


      18:30
    • 17:25

      Träning A-pojk


      19:40
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:30
    • 17:30

      Info/kick off New Body fsg. P-08


      18:30
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 22Tis
    • 16:50

      Träning FP-06


      18:50
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:45

      Träning A-pojk


      19:50
  • 23Ons
    • 16:50

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:10
    • 18:00

      Göteborgs IK/Frölunda HC (borta) FP-06


      20:00
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:10
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 24Tor
    • 18:00

      FYSTRÄNING FP-06


      19:30
    • 18:45

      Träning A-pojk


      20:50
  • 25Fre
    • 17:30

      Träning FP-06


      20:50
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:30
    • 18:30

      Träning P-08


      19:40
    • 18:40

      Träning FP-07


      19:40
    • 19:00

      Träning P-05


      21:00
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 26Lör
    • 00:00

      Hovås HC (borta) J-20


      00:00
    • 08:40

      GIF Svart (hemma) RIK Tjejer


      09:20
    • 11:10

      Team Västergötland (borta) RIK Tjejer


      11:50
    • 11:30

      Frölunda HC (hemma) P-05


      13:30
    • 12:50

      Träning FP-06


      14:50
    • 12:50

      Träning FP-09


      13:50
    • 13:00

      Träning P-10


      13:50
    • 13:25

      Gislaved SK (hemma) RIK Tjejer


      14:05
    • 16:35

      GIF Röd (borta) RIK Tjejer


      17:15
    • 18:10

      Träning FP-07


      19:20
    • 19:00

      IF Mölndal Hockey (borta) A-pojk


      21:00
    • 19:05

      GIF Vit (borta) RIK Tjejer


      19:45
  • 27Sön
  • 28Mån
    v.5
  • 29Tis
    • 18:30

      Lysekils HK Viking (hemma) FP-07


      20:30
  • 30Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 19:00

      Lysekils HK Viking (hemma) FP-06


      21:00
    • 19:00

      Kungsbacka HC (borta) A-lag Herrar


      21:00
  • 31Tor
    • 18:00

      FYSTRÄNING FP-06


      19:30