Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Rönnängs IK

Följ

Rönnängs IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen. Läs mer om vår cookie policy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Rönnängs IK
Välj lag

Februari 2018

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
  • 2Fre
    • 17:00

      Träning FP-04


      18:20
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 18:30

      Bäcken HC Vit (hemma) FP-06


      20:30
    • 20:00

      Träning J-20


      21:20
    • 20:00

      Bäcken HC (borta) A-pojk


      22:00
  • 3Lör
    • 10:00

      Träning P-08


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-09


      11:00
    • 10:50

      Träning FP-06


      12:20
    • 13:00

      Lysekils/Munkeddal (hemma) FP-04


      15:00
    • 16:30

      Uddevalla Blue Rocks IS (borta) P-05


      18:30
    • 17:30

      Hisinings IK (hemma) J-20


      19:30
  • 4Sön
    • 08:00

      Träning FP-09


      09:30
    • 09:30

      Stenungsunds Hockeyskola (hemma) Hockeyskolan


      11:00
    • 11:00

      Kållered SK 2 (hemma) P-05


      13:00
    • 12:30

      Träning FP-07


      13:30
    • 13:30

      Poolspel U10 P-08


      18:00
    • 13:30

      Träning J-20


      14:50
    • 16:30

      Träning FP-04


      18:20
    • 17:00

      Skara IK (borta) A-lag Herrar


      18:00
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:50
    • 17:45

      Uddevalla Blue Rocks IS (borta) FP-06


      19:45
  • 5Mån
    v.6
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 6Tis
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:20
    • 18:00

      Träning FP-07


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-04


      19:50
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
  • 7Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte (Jan-Ovars) P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
    • 19:00

      Hisingens IK (hemma) A-lag Herrar


      20:00
  • 8Tor
    • 19:30

      LN 70 HC (borta) P-05


      21:30
    • 20:00

      Kållered IK (borta) J-20


      22:00
  • 9Fre
    • 17:30

      Målvaktsträning A-pojk


      18:20
    • 17:30

      Träning RIK Tjejer


      18:20
    • 18:30

      Skärgården SK (hemma) FP-06


      20:30
    • 19:00

      Träning A-pojk


      21:50
  • 10Lör
    • 00:00

      Falkenbergs Hockeyklubb (borta) A-pojk


      00:00
    • 13:00

      Kungälvs IK (hemma) P-05


      15:00
    • 17:30

      Hanhals IF (hemma) J-20


      19:30
  • 11Sön
    • 08:00

      Träning FP-09


      09:30
    • 09:30

      Träning Hockeyskolan


      11:00
      Rönnäng ishall, Tjörn
    • 10:00

      Poolspel U10 P-08


      14:00
    • 11:00

      Lions HC Strömstad (hemma) FP-06


      13:00
    • 12:30

      Träning FP-07


      13:30
    • 12:30

      Träning P-05


      15:00
    • 12:30

      Träning FP-04


      14:50
    • 16:00

      Träning A-pojk


      18:20
    • 16:00

      Hovås Hockey Club (borta) A-lag Herrar


      17:00
    • 18:30

      Träning J-20


      19:50
  • 12Mån
    v.7
    • 09:30

      Träning FP-06


      10:50
    • 09:30

      Träning P-05


      11:00
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:30
  • 13Tis
    • 09:30

      Träning P-05


      11:00
    • 09:30

      Träning FP-06


      10:50
    • 19:00

      Stenungsund HF (hemma) J-20


      21:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:20
    • 18:00

      Träning FP-07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-pojk


      19:50
  • 15Tor
  • 16Fre
    • 17:30

      Träning FP-07


      18:50
    • 17:30

      Träning P-08


      19:00
    • 19:00

      Träning J-20


      20:20
    • 19:30

      Träning A-pojk


      21:50
  • 17Lör
    • 14:00

      Träning P-08


      15:00
    • 14:00

      Träning FP-09


      15:00
    • 16:00

      Vänersborgs HC (borta) J-20


      18:00
    • 17:00

      Ev träningsmatch FP-07


      18:20
    • 17:30

      Träning P-05


      19:30
    • 17:30

      Träning FP-04


      19:20
  • 18Sön
  • 19Mån
    v.8
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 20Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning FP-04


      18:50
    • 18:00

      Träning A-pojk


      19:50
  • 21Ons
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:20
    • 18:00

      Träning FP-07


      19:00
    • 18:00

      Träning FP-04


      19:50
    • 18:00

      Träning P-05


      20:00
    • 21:00

      Träning J-20


      21:50
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Träning P-08


      13:00
    • 12:00

      Träning FP-07


      13:00
    • 13:00

      Bäcken HC 2 (hemma) FP-04


      15:00
    • 13:40

      Stenungsund HF (borta) FP-06


      15:40
    • 15:30

      HC Lidköping Red Roosters (hemma) A-lag Herrar


      16:30
    • 18:00

      Partille HK (hemma) A-pojk


      20:00
  • 25Sön
    • 08:00

      Träning FP-09


      09:30
    • 08:30

      Träning Hockeyskolan


      11:00
    • 11:50

      Träning FP-06


      13:50
    • 12:00

      Träning FP-07


      13:20
    • 12:00

      Träning P-08


      15:00
    • 15:00

      Stingers (hemma) FP-04


      17:00
    • 15:30

      Skärgården SK 2 (borta) P-05


      17:30
    • 17:00

      HC Lidköping Red Roosters (hemma) A-lag Herrar


      18:00
    • 19:00

      Träning J-20


      19:50
  • 26Mån
    v.9
    • 17:30

      Träning A-pojk


      19:30
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50
  • 27Tis
    • 17:00

      Träning P-05


      19:00
    • 17:00

      Träning FP-04


      18:50
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:00
    • 17:00

      Träning FP-09


      18:00
    • 17:50

      Träning FP-06


      19:20
    • 18:00

      Träning FP-07


      19:00
    • 18:00

      Träning A-pojk


      20:20
    • 20:30

      Träning J-20


      21:50